منو سایت

Ola فین تک Avail Finance را خریداری خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Ola فین تک Avail Finance را خریداری خواهد کرد

اولا پنجشنبه شب گفت که به توافق رسیده است که Avail Finance، یک استارت آپ خدمات مالی که به نیروی کار یقه آبی خدمت می کند، در حالی که غول خودروسازی به دنبال گسترش خدمات مالی خود است، به توافق رسیده است.

این دو استارت آپ شرایط معامله را فاش نکردند. بر اساس پلتفرم Tracxn (دیوار پرداختی) شرکت Avail Finance حدود 38.5 میلیون دلار (شامل حدود 4.5 میلیون دلار بدهی پرخطر) در حلقه های مختلف جمع آوری کرده است و ارزش آن 86.6 میلیون دلار است.

شایان ذکر است که بنیانگذار و مدیر عامل Ola Bhavish Agarwal و بنیانگذار و مدیر عامل Avail Finance Ankush Agarwal برادر هستند. این دو شرکت شرکای Alpha Wave Global و Matrix Partners را به عنوان سرمایه گذاران عمده مشترک دارند. این معامله نیاز به تایید سهامداران دارد.

اولا گفت که این خرید به استارتاپ کمک می کند “نقش خود را در بخش های بحران اعتباری، که شامل یقه های آبی مانند اکوسیستم راننده شریک اولا” است، تقویت کند. او افزود که این بازی شامل فروش متقابل “محصولات اعتباری چندگانه” به شرکای راننده است.

این استارت آپ بزرگتر اعلام کرد که نزدیک به 104 میلیون دلار در کسب و کار خدمات مالی خود سرمایه گذاری کرده است، که به گفته او در حال حاضر “رشد قوی در زمینه وام دهی و بیمه عمودی نشان می دهد.”

«Ola Postpaid، پیشنهاد BNPL آن، برای 40 میلیون مشتری در دسترس است، کسب و کار تأمین مالی وسیله نقلیه آن در رابطه با Ola Electric به سرعت در حال رشد است، همانطور که Ola Cars، تجارت خودروهای دست دوم آن است. Ola با بیمه، اولین بیمه اتومبیل داخلی در نوع خود را برای Ola Electric و Ola Cars ساخته است که در آن مشتریان به راحتی می توانند بیمه را انتخاب کنند. و اضافاتی مانند امداد جاده ای یا صفر استهلاک در زمان خرید.»

بیشتر در راه است …