منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Open Phone در حال جمع آوری 40 میلیون دلار برای جایگزینی تلفن اداری و PBX اداری شما با یک برنامه است

Open Phone در حال جمع آوری 40 میلیون دلار برای جایگزینی تلفن اداری و PBX اداری شما با یک برنامه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Open Phone در حال جمع آوری 40 میلیون دلار برای جایگزینی تلفن اداری و PBX اداری شما با یک برنامه است

پم که در Dunder Mifflin به تلفن پاسخ می‌دهد، به یکی از نمادین‌ترین گروه‌های کر زندگی در The Office تبدیل شده است و جای تعجب نیست: شرکت‌های بزرگ و کوچک مدت‌هاست که با ارتباطاتی که از طریق PBX، پست صوتی انجام می‌شود، کار می‌کنند. تماس های سرد و گرم، خطوط پشتیبانی مشتری و اخیراً تلفن همراهی که هرگز نمی توانید از آن فرار کنید، همیشه همراه شماست. با این حال، همه اینها به آرامی اما مطمئناً در حال تغییر است و امروز یکی از استارت‌آپ‌ها که امیدوار است در شکستن این آهنگ پیشرو باشد، با رشد کمی بودجه اعلام می‌کند و در حال حاضر حدود 10 میلیون تماس و پیام در ماه به مشتریان خود را

OpenPhone که یک خط تجاری و خدمات تلفنی مرتبط را از طریق یک برنامه تلفن هوشمند به مصرف کنندگان ارائه می دهد که به نوبه خود به تلفن تجاری مصرف کننده جدا از تلفن های همراه شخصی آنها تبدیل می شود، 40 میلیون دلار جمع آوری کرده است، سری B، که در ادامه سرمایه گذاری خواهد کرد. برای گسترش خدمات ارتباطی و همکاری که ارائه می کند و ایجاد یکپارچگی عمیق تر با سایر ابزارهای بهره وری که مشتریان قبلاً از آنها استفاده می کنند.

Tiger Global – که در دنیای ریسک‌ها با چرخه‌های رشد بزرگ شناخته شده است، اما در زمان‌های اخیر در مراحل اولیه و سرمایه‌گذاری‌های کوچک‌تر فعال‌تر شده است – این سری B را رهبری می‌کند، با حامیان قبلی Craft Ventures، Slow Ventures، Garage Capital و Worklife Ventures. آنها درگیر کرافت پیشتاز 14 میلیون دلار OpenPhone Series A در سال 2020 است و Slow در اوایل سال جاری پیشتاز است. قبل از آن، این شرکت در سال 2018 از طریق Y Combinator رفت. تا به امروز، 56 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

مهجار رئیسی و دارینا کولیا، بنیانگذاران OpenPhone، هر دو از ایران و اوکراین، که متاهل نیز هستند، به خوبی می‌دانند که اولین کسانی نیستند که به فکر تجدید نظر در سیستم تلفن تجاری ساده هستند.

در طول سال ها، تلفن های سانترال و پایه با IP PBX و تلفن های IP جایگزین شده اند. مخابرات و ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده ضربات زیادی به مفهوم مبهم “ارتباطات یکپارچه” در این زمینه وارد کرده اند. در همین حال، راه حل های OTT مانند زوم و سایر راه حل های کنفرانس ویدئویی مبتنی بر وب بسیار آسان برای استفاده هستند (و همچنان گزینه های صوتی و شماره گیری را در اختیار مردم قرار می دهند) که تماس های کنفرانس زیادی را انجام می دهند، و اسکایپ دارای خطوط داخلی و خروجی است. مراقبت از کسانی که به عنوان فریلنسر کار می کنند یا بیشتر به طور مستقل کار می کنند. بسیاری از مردم گوش دادن به پست صوتی را متوقف کرده اند، و بنابراین پیام ها به بخش بزرگتری از معادله تبدیل می شوند. مراکز تماس سعی می کنند تماس با آنها را دشوار کنند (و وقتی با آنها تماس می گیرید می توانند واقعاً خسته کننده باشند). برخی از آنها به طور کامل از تلفن ثابت صرف نظر کرده اند و فقط از تلفن همراه خود برای رسیدگی به تماس های کاری خود استفاده می کنند. و غیره

رئیسی به من گفت که در این زمینه، نقطه فروش منحصر به فرد OpenPhone در بازار این است که سیستمی ساخته است که به مشاغل کوچک و متوسط ​​خدمت می کند و عناصر همه موارد فوق را وارد می کند، در قالبی که نشان دهنده کمترین اصطکاک است. از همه آنها: برنامه‌ای که می‌توانید با تلفن معمولی‌تان استفاده کنید، اما به فرد یک شماره تلفن تجاری خاص و تعداد فزاینده‌ای ابزارهای مرتبط می‌دهد که می‌تواند برای برقراری ارتباط با همکاران و مشتریان استفاده کند.

او گفت که در ایالات متحده – که در حال حاضر بازار اصلی OpenPhone مستقر در سانفرانسیسکو است – Google Phone به طور بالقوه می تواند تهدید رقابتی قابل توجهی برای این شرکت ایجاد کند، اما پشتیبانی مشتری را برای مصرف کنندگان ارائه نمی کند که اساساً آن را از کار انداخت. برای برخورد با موج بزرگتری از مشاغل خارج از کاربران اولیه یک کاربر.

این شرکت، همانطور که می‌توانید با راه‌اندازی YC تصور کنید، اولین تعامل خود را با کارآفرینان دیگری که از YC عبور می‌کنند پیدا کرده است و با مشتریان خود در حال رشد است، به تدریج خدمات بیشتری مانند جایگزینی سانترال را معرفی می‌کند و آنها با CRM و نرم‌افزار فروش تاسیس شده یکپارچه‌سازی می‌کنند. ایده این است که بخشی از اخلاق خدماتی مانند Slack را به محیط تلفن وارد کنیم.

رئیسی گفت: «ما در حال ایجاد خدمات تلفنی بر اساس نحوه استفاده مردم از پون‌های امروزی هستیم، بنابراین پیام‌رسانی بسیار مهم است و همکاری در شماره تلفن‌ها نیز اهمیت دارد. شما می توانید یک شماره تیم مشترک داشته باشید و به راحتی در پیام های متنی و فعالیت ها همکاری کنید. ما تلفنی با هم همکاری می کنیم.»