منو سایت

Opera مرورگر Crypto خود را در iPhone و iPad معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Opera مرورگر Crypto خود را در iPhone و iPad معرفی می کند

Opera نسخه iOS Crypto Browser خود را منتشر کرده است که برای دسترسی به وب 3 طراحی شده است و کیف پول رمزنگاری داخلی آن وجود ندارد.

این مرورگر قبلاً در دستگاه های ویندوز، مک و اندروید در دسترس بود.

اپرا می گوید که این مرورگر را برای کسانی که قبلاً با ارزهای رمزنگاری شده آشنا هستند و همچنین برای تازه واردان ایجاد کرده است. کیف پول رمزنگاری داخلی این برنامه از فناوری بلاک چین اتریوم، پلیگون و سلو پشتیبانی می‌کند و اپرا قصد دارد اکوسیستم‌های بیشتری را ادغام کند. کاربران می توانند با استفاده از ارز فیات و صرافی ارز دیجیتال خریداری کنند و توکن های پشتیبانی شده را ارسال و دریافت کنند. کاربران همچنین می توانند کیف پول های رمزنگاری موجود خود را به شرط سازگاری با ماشین مجازی اتریوم در کیف پول داخلی مرورگر ادغام کنند.

برنامه Crypto Browser همچنین دارای قابلیتی به نام Crypto Corner است که اخبار و اطلاعات مربوط به ارزهای دیجیتال را همراه با رویدادها، ایردراپ و پادکست ها جمع آوری می کند تا به کاربران کمک کند تا با فناوری همگام شوند.

اپرا می گوید یکی از اهداف Crypto Browser این است که ناوبری وب 3 را به آسانی وب 2 انجام دهد. با Crypto Browser، کاربران به web3 NFT و برنامه های غیرمتمرکز، از جمله 7000 سرویس پشتیبانی شده Polygon دسترسی دارند.

یورگن آرنسن، معاون اجرایی موبایل در اپرا گفت: علاقه به Web3 همچنان در حال افزایش است. پروژه مرورگر کریپتو Opera برای ساده‌سازی تجربه کاربری Web3 ایجاد شد که اغلب برای عموم گیج‌کننده است. اپرا معتقد است که استفاده از Web3 برای دستیابی به پتانسیل کامل و پذیرش انبوه آن باید آسان باشد.

این مرورگر همچنین دارای ویژگی‌های امنیتی مانند ردیابی تبلیغات، مسدود کردن پنجره‌های بازشو و مسدود کردن گفتگوی کوکی است. همچنین از حفاظت حفاری ارزهای دیجیتال برای مسدود کردن اسکریپت‌های cryptojacking استفاده می‌کند.

برای رسیدگی به نگرانی‌های زیست‌محیطی در مورد مصرف بالای انرژی بلاک‌چین، اپرا گفت که در حال کار برای یکپارچه‌سازی راه‌حل‌های لایه ۲ اتریوم است که باید تأثیر این فناوری بر محیط‌زیست را کاهش دهد. در ماه فوریه، اپرا اعلام کرد که لایه 2 را در برنامه Crypto Browser برای اندروید ادغام کرده است. اپلیکیشن iOS فناوری لایه ۲ را نیز پیاده سازی می کند.

به‌روزرسانی، 15 آوریل، 11:24 صبح به وقت EST: مقاله به‌روزرسانی شده است تا شامل ادغام سطح 2 اتریوم در برنامه مرورگر کریپتو iOS باشد.

Opera یک مرورگر رمزنگاری ویژه راه اندازی کرد