منو سایت

Oware زنجیره تامین پاکستان را ساده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Oware زنجیره تامین پاکستان را ساده می کند

رضا کسمی و عادل نسار از بنیانگذاران Oware

رضا کسمی و عادل نسار از بنیانگذاران Oware

مدیریت کالاها در حالی که راه خود را از طریق انبارهای متعدد و تامین کنندگان تدارکات باز می کنند، یکی از بزرگترین دردسرهایی است که مشاغل در زنجیره تامین با آن مواجه هستند. پس از ترک Careem، عادل نسار شرکتی را تأسیس کرد که در پاکستان تولید، تولید و توزیع می کند و این چالش ها را دست اول تجربه کرد. بنابراین او با رضا کسمی، مدیر مالی سابق یکی از بزرگترین توزیع‌کنندگان پاکستان، همکاری کرد تا Oware را تشکیل دهند، شبکه‌ای از انبارهای متصل که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد محموله‌های خود را از یک پورتال ردیابی و مدیریت کنند.

این شرکت امروز اعلام کرد که 3.3 میلیون دلار پیش فاینانس از سرمایه گذارانی از جمله Flexport Fund، Ration Ventures، Seedstars International Ventures، Sketchnote Partners، The Osiris Group، Swiss Founders Fund، Reflect Ventures، +92 Ventures و Walled City Co جمع آوری کرده است. .

نثار به TechCrunch گفت که همزمان با راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید، بزرگترین چالش او به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار کوچک یافتن یک شریک اجرایی قابل اعتماد و مدیریت هزینه‌های سرمایه اولیه مرتبط با انبارداری است.

 

پورتال انبار در Oware

پورتال انبار در Oware

هدف Oware ارائه راه‌حلی مقرون‌به‌صرفه و مقیاس‌پذیر برای شبکه‌های انبارداری سنتی، در عین حصول اطمینان از تحویل به موقع به مشتریان نهایی است. اکثر مشتریان آن بازار B2B و شرکت های تجاری هستند که به دنبال ذخیره سازی و حمل و نقل به آخرین نقطه توزیع یا فروشگاه تاریک خود هستند.

Oware در حال حاضر دارای 18 انبار در پنج شهر پاکستان با مساحت کل 500000 فوت مربع است. بخشی از بودجه Oware برای افزایش پوشش آن استفاده می شود، که این شرکت می گوید اکنون می تواند تحویل همان روز را به 75٪ از جمعیت و تحویل در روز بعد را به 85٪ ارائه دهد.

این شرکت فضای انبار خود را اجاره می دهد و با تامین کنندگان لجستیک از کشورهای ثالث کار می کند. مشتریان Oware می توانند با انتخاب نزدیک ترین مکان ها به مشتریان نهایی خود، به سرعت از هر یک از مکان های آن شروع به کار کنند. شرکای Oware تقریباً هر چیزی را که برای تحویل نیاز دارند از جمله برداشت، بسته بندی و تحویل انجام می دهند. پورتال آنلاین آن موجودی محصولات موجود در انبارهای آنها را مدیریت می کند و محموله ها را به صورت بلادرنگ با اثبات دیجیتالی تحویل ردیابی می کند.

در بیانیه‌ای، چارلی گراهام-براون، شریک سی‌دی‌استارز و سی‌دی‌استارز گفت: «پاکستان فرصت بزرگی در زمینه تدارکات، با حضور 2 میلیون شرکت کوچک و متوسط، و رشد تجارت الکترونیک در منطقه دارد. ما بر این باوریم که Oware جایگاهی محکم برای تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستمی دارد که به صورت دیجیتالی فعال می شود. افتخار می کنیم که اولین حامیان عادل و رضا بوده ایم و از سفر پیش رو هیجان زده ایم.

من الان چه ارزشی دارم؟