منو سایت

Palo Alto فایروال ابری خود را برای AWS راه اندازی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Palo Alto فایروال ابری خود را برای AWS راه اندازی کرده است

Palo Alto فایروال ابری خود را برای AWS راه اندازی کرده است

Palo Alto Networks با مشارکت Amazon Web Services (AWS) یک فایروال کامل نسل بعدی (NGFW) برای کاهش تنظیمات امنیتی پیکربندی است. ابر AWS شروع می شود. این شرکت گفت: «با استفاده از NGFW برای AWS، سازمان‌ها می‌توانند علاوه بر حفظ امنیت، نوآوری و نوآوری ابری را تسریع بخشند».

راه حل NGFW برای AWS مسئولیت های امنیتی را منتقل می کند

Palo Alto Networks می‌گوید: «مشتریان این شرکت باید منابع و زمان خود را صرف ساخت اپلیکیشن‌های مؤثر و اجرای کسب‌وکار خود کنند، نه مدیریت زیرساخت‌های امنیتی ابر. در نتیجه، راه حل NGFW برای AWS انتقال مسئولیت ها برای استقرار، نگهداری و دسترسی به ارائه دهندگان امنیتی را افزایش می دهد. آناند اسوال، معاون امنیت شبکه می گوید: تمرکز شرکت ها بر شایستگی های اصلی و همچنین انتقال زیرساخت ها و مدیریت خدمات به ابزارهای تخصصی مانند AWS، دلایل مهمی است که باعث می شود سازمان ها به سمت فناوری ابری حرکت کنند. با توجه به تعداد و پیچیدگی روزافزون حملات سایبری، سازمان‌ها به دنبال راه‌حل‌های امنیت شبکه هستند که به آسانی به‌اندازه سایر سرویس‌های بومی AWS به کار گرفته شوند.

در عین سادگی به حفظ امنیت در ابر کمک کنید

پلت فرم جدید شبکه Palo Alto با ابزار مدیریت فایروال AWS ادغام می شود و به گونه ای طراحی شده است که بالاترین سطح حفاظت از امنیت ابری را در عین ساده سازی آن ارائه دهد. در نتیجه، این ابزار دارای بسیاری از ویژگی های امنیتی ابری است. برخی از این ویژگی ها شامل موارد زیر است:

  • فیلتر کردن URL پیشرفته؛ این ویژگی از آموزش عمیق برای متوقف کردن حملات روز صفر در زمان واقعی استفاده می کند، در حالی که به برنامه ها اجازه می دهد به طور ایمن به سرویس های وب مجاز متصل شوند.
  • حفاظت در برابر تهدیدات؛ این ویژگی برای مقابله با استفاده از آسیب پذیری های شناخته شده، بدافزارها و ارتباطات با مراکز فرماندهی و کنترل طراحی شده است.
  • App-ID برای کاهش خطر حمله با کنترل ترافیک بر اساس مدل طبقه بندی ترافیک سطح 7.

راه حل NGFW برای AWS نیز دارای امکاناتی است که پیاده سازی این راه حل را ممکن می سازد. این پلتفرم یک سرویس ابری کاملاً مدیریت شده است، بنابراین سازمان ها ممکن است اقداماتی برای استقرار، ارتقا یا مدیریت زیرساخت انجام ندهند. این سرویس همچنین از قدرت ابزار کنترل بار پورت AWS استفاده می کند. این ابزار از طریق چندین حساب AWS و ابرهای خصوصی مجازی در دسترس بودن بالا و مدیریت مداوم خط‌مشی‌های فایروال را فراهم می‌کند، در حالی که از قالب‌های آماده برای Terraform، CloudFormation و API پشتیبانی می‌کند. به گفته شبکه پالو آلتو، این قابلیت ها به خودکارسازی گردش کار جهانی کمک می کند.

ابر خصوصی مجازی

آنچه قبلاً باید می بود!

دیوید هولمز، تحلیلگر ارشد در Forrester می گوید: «پالو آلتو باید از ابتدا با معرفی این سرویس فایروال جدید که اخیراً توسط پالو آلتو معرفی شد وجود داشته باشد. طی سال‌ها، فروشندگان فایروال سعی کرده‌اند مشتریان را متقاعد کنند تا تصاویر مجازی‌شده نرم‌افزار فایروال خود را در فضای ابری قرار دهند تا امنیت لایه هفتم را تضمین کنند. اما این روش به دلایلی از جمله صرف هزینه زیاد و عدم تمایل مشتریان به مدیریت خود نرم افزار چندان موثر واقع نشد. اخیراً تعدادی از ابزارهای مقیاس پذیری ابری زیرساخت های شخص ثالث را برای چنین خدماتی فراهم کرده اند.» اگرچه این تغییر باعث خوشحالی سازمان ها شده است و این مدل جدید مورد استقبال شبکه پالو آلتو و مشتریانش قرار گرفته است، اما کار زیادی انجام شده است زیرا Palo شبکه Alto باید خدمات خود را با سیستم‌های برچسب‌گذاری که در فضای ابری برای کارهای مختلف کار می‌کنند، ارائه دهد.

Ossual از Palo Alto گفت: “تکنولوژی ابری در حال تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از هر کسب و کار است، هم به عنوان یک ابزار عملی و هم به عنوان بخش مهمی از فرآیندهای روزمره، و باید از بهترین راه حل ها محافظت شود.” مشتریان AWS خواهان امنیت شبکه هستند، اما همچنان انتظار دارند که راه‌حل‌های امنیتی مانند سایر سرویس‌های انحصاری AWS به آسانی قابل استقرار و استقرار باشند. ایجاد تجربیات خود و بهبود خدمات AWS خود مانند NGFW امروزه ابزارهایی را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند که برای استفاده از ابر نیاز دارند.

 

منبع: csoonline