منو سایت

Payhawk با گسترش سری B خود به یک تک شاخ تبدیل شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Payhawk با گسترش سری B خود به یک تک شاخ تبدیل شد

شرکت مدیریت هزینه راه اندازی اروپایی Payhawk 100 میلیون دلار به سری B خود اضافه کرده است که قبلاً در نوامبر پوشش داده بودم. این استارت‌آپ تایید می‌کند که به تخمینی پس از یک میلیارد دلار رسیده است، همانطور که قبلاً توسط کیت کلارک از The Information گزارش شده بود.

Lightspeed Venture Partners سرمایه گذاری جدید 100 میلیون دلاری را رهبری می کند. Sprints Capital، Endeavor Catalyst، HubSpot Ventures و Jigsaw VC نیز در این حلقه حضور دارند. همه سرمایه گذاران موجود نیز پول بیشتری روی میز سرمایه گذاری می کنند.

هنگامی که این شرکت اولین قسمت از سری B خود را افزایش داد، 112 میلیون دلار به ارزش 570 میلیون دلار به دست آورد. اخبار امروز حاکی از افزایش 75 درصدی رتبه در تنها سه ماه است.

اگر با Brex یا Ramp در ایالات متحده آشنایی دارید، Payhawk یک محصول تا حدودی مشابه را ارائه می دهد، اما برای بازار اروپا. همچنین با Spendesk، Pleo، Revolut Business و دیگران رقابت می کند. این شرکت می خواهد بسیاری از خدمات را در پشته پرداخت B2B با یک پلت فرم واحد و یکپارچه جایگزین کند.

به طور خاص، می توانید از Payhawk برای متمرکز کردن تمام پرداخت های خود در یک رابط مدرن استفاده کنید. هنگامی که برای اولین بار یک حساب Payhawk باز می کنید، یک IBAN ویژه دریافت می کنید و می توانید از حساب بانکی موجود خود پول برداشت کنید.

سپس می‌توانید از کارت‌های Payhawk استفاده کنید، پرداخت‌ها را با کارایی بیشتری دنبال کنید و به هر قیمتی از بسته نرم‌افزاری Payhawk استفاده کنید.

وقتی صحبت از کارت ها می شود، کارمندان می توانند کارت های مجازی و فیزیکی Payhawk را دریافت کنند تا راحت تر پول خرج کنند. Launch به شما امکان می دهد قوانین، بودجه و گردش کار تأیید را تنظیم کنید. مشتریان Payhawk 3% بازپرداخت نقدی در پرداخت با کارت سقفی به قیمت اشتراک Payhawk دریافت می کنند.

گاهی اوقات امکان پرداخت با کارت وجود ندارد. کارمندان همچنین می توانند پرداخت های نقدی انجام دهند و بعداً بازپرداخت شوند. به همین ترتیب می‌توانید برای حساب‌ها با حواله‌های بانکی خروجی از حساب Payhawk خود پرداخت کنید.

چندین ادغام با ERP و سیستم های حسابداری وجود دارد. این می تواند برای تطبیق پرداخت ها و جمع آوری فاکتورها به طور مستقیم از Payhawk مفید باشد.

این استارت آپ در حال حاضر در 30 کشور جهان فعالیت می کند و بر SME های بزرگ تمرکز دارد. این به خوبی در حال رشد است زیرا درآمد سالانه مکرر شرکت طی چند فصل گذشته هر سه ماهه دو برابر شده است.

Payhawk قصد دارد ویژگی های جدیدی مانند ادغام Oracle Netsuite، اشتراک و مدیریت بودجه را راه اندازی کند. دفاتری در لندن، صوفیه، برلین و بارسلون دارد. سپس این شرکت قصد دارد دفاتری در آمستردام، پاریس و نیویورک باز کند. پیهاوک که بومی بلغارستان است، همچنین اولین تک شاخ بلغاری است.