منو سایت

Peloton بازی Beatsaber الهام گرفته از Lanebreak را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Peloton بازی Beatsaber الهام گرفته از Lanebreak را اضافه می کند


چرا فقط بازی کردن ورزشگاه را با رتبه بندی متوقف کنید؟ Peloton به معنای واقعی کلمه امروز با راه اندازی Lanebreak که شرکت آن را “اولین تجربه الهام گرفته از بازی” خود می نامد، بازی ها را به کارنامه خود اضافه می کند.

Lanebreak در ژانر بازی های ریتم محور موسیقی، مانند Beatsaber واقعیت مجازی محبوب یا قهرمان گیتار کلاسیک قرار می گیرد. اما در بازی‌ای مانند Guitar Hero، نت‌های موسیقی با آستانه‌های گیتار مطابقت دارند – در Lanebreak شما دوچرخه‌سواری را در مسیری چند لاین می‌رانید. برای حرکت بین خطوط، سواران دستگیره مقاومت را تنظیم می کنند که چرخ را به چپ یا راست حرکت می دهد. بنابراین یک تمرین ویژه چالش برانگیز می تواند شما را به نوارهای مقاومت بالاتر در سمت راست صفحه ببرد.

سواران Peloton می توانند از لیست های پخشی مانند “Pop Essentials” با David Guetta، Bruno Mars و Ed Sheeran و همچنین “David Bowie Remixes” با حضور St. وینسنت، توکی مونتسا و هانی دیژون. بر خلاف تمرینات معمولی Peloton، مربی وجود ندارد که شما را راهنمایی کند.

Peloton gif که گیم پلی Lanebreak را نشان می دهد

اعتبار تصویر: پلوتون

اِما لاوول، مدرس Peloton در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «طرز تطبیق ردیف‌ها و حرکت کاملاً با موسیقی یکی از جنبه‌های مورد علاقه من است». “این همچنین یک مکمل عالی برای کلاس های آموزشی ما است. می دانم که بعضی روزها به این الهام از یکی از ما مربیان نیاز داری، و روزهای دیگر فقط می خواهی یک موسیقی قاتل بدون مربی اجرا کنی. من میفهمم. حالا شما می توانید هر دو را داشته باشید!”

Peloton اولین بار در ماه جولای Lanebreak را عصبانی کرد، اما با توجه به چالش های بسیاری که شرکت تناسب اندام خانگی با آن مواجه است، به نظر می رسد زمان خوبی برای ارائه یک تجربه جدید و درخشان به مشترکین باشد.

پلوتون در طول همه‌گیری، زمانی که باشگاه‌های ورزشی بسته شدند و محاصره ما را به خانه وابسته کرد، در حال رشد بود. اما تا کنون این شرکت سال سختی را پشت سر گذاشته است. در ژانویه، پلوتن تولید دوچرخه و تردمیل را به دلیل تاخیر در تقاضا متوقف کرد. هفته‌ها بعد، شرکت 2800 کارمند را که حدود 20 درصد از نیروی کار شرکت بود، اخراج کرد. در همین حال، جان فولی، مدیر عامل پلتون، پیش از انتشار گزارش سود سه ماهه شرکت، از سمت مدیرعاملی کنار رفت.

و درست است، پلوتون در حال اصلاح است

احتمالاً این ویژگی به تنهایی برای تشویق کسی به خرید یک دوچرخه گران قیمت و پرداخت هزینه عضویت در Peloton کافی نخواهد بود. اما سایر محصولات تناسب اندام خانگی با این تمرینات الهام گرفته از ریتم موفق بوده اند. Supernatural – ایجاد شده توسط Within، که اخیراً توسط متا خریداری شده است (در انتظار تایید FTC) – همچنین از کاربران دعوت می کند تا تمرینات بوکس و رقص را با ضرب آهنگ موسیقی مجاز انجام دهند، همه در واقعیت مجازی.

پلتون گفت که در ماه های آینده به توسعه مکانیک ها و چالش های بیشتری برای Lanebreak ادامه خواهد داد. Lanebreak اکنون برای اعضای با دسترسی کامل به Peloton Bike و Peloton Bike + در دسترس است.