منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • PerchPeek 11 میلیون دلار برای جذب “کارمندان مستعفی بزرگ” با جابجایی آسان جمع آوری می کند.

PerchPeek 11 میلیون دلار برای جذب “کارمندان مستعفی بزرگ” با جابجایی آسان جمع آوری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

جابجایی کارمندان می تواند شامل 20 تا 30 فرآیند پیچیده مختلف باشد، در حالی که بسیاری از بسته های پشتیبانی بازار می توانند انعطاف ناپذیر و گران باشند. علاوه بر این، خدمات جابجایی معمولاً فقط در اختیار مدیران شرکت است و نه کارکنان. اما امروز مشکل بزرگ‌تری بر سر شرکت‌ها وجود دارد: «استعفای بزرگ» ناشی از همه‌گیری، زیرا کارکنان به دنبال فرصت‌های جدید در خارج از کشور هستند. آیا پیشنهاد جابه‌جایی آسان‌تر می‌تواند آنها را ترغیب به ماندن کند؟

PerchPeek یک پلت فرم جابجایی است که قبلاً 8 میلیون پوند بودجه سری A را برای رسیدگی به این مشکل جابجایی جمع آوری کرده است – و شرکت ها را برای انجام درخواست های جابجایی آسان تر می کند. این افزایش با همکاری Stage 2 Capital و AlbionVC انجام شد.

در یک بیانیه مشترک، پل بنت، دکتر ایس وینااک و الیور مارکهام، بنیانگذاران PerchPeek، اظهار داشتند: کارفرمای آنها مزایای با ارزشی را برای کارمندان فراهم می کند.

به گفته Beroe، ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل تدارکات مبتنی بر SaaS، بازار جهانی جابجایی کارمندان به دلیل هزینه و پیچیدگی قابلیت‌های جابجایی اکنون 33.5 میلیارد دلار هزینه دارد.

PerchPeek می گوید یک برنامه گام به گام دارد که از کارمندانی که به 47 کشور در سراسر جهان نقل مکان می کنند – از جمله مکان های دورتر – پشتیبانی می کند و می گوید که می تواند شرکت ها را تا 70٪ در هزینه های جابجایی صرفه جویی کند.

علاوه بر این، کارشناسانی را از طریق پیام‌رسانی فوری در دسترس دارد تا کارکنان را از طریق ویژگی‌ها و امکانات راهنمایی کنند.

از رقبای استارت آپ ها می توان به Relocity و Dwellworks (هر دو مستقر در ایالات متحده) اشاره کرد. اما PerchPeek می گوید که قصد دارد با تجربه مشتری و طیف وسیع مکان ها رقابت کند. از ژانویه 2020، ادعا می کند که بیش از 5000 نفر را جابجا کرده است. مشتریان عبارتند از Thoughtworks، Liberty Global، Impala Travel و INEOS.

نادین توربی، مدیر سرمایه گذاری در AlbionVC، گفت: “این بیماری همه گیر باعث تسریع در تغییر روشی که مردم برای کار و زندگی انتخاب می کنند … PerchPeek استراحت طولانی مدت است که به باز کردن قفل بازار کامل کمک می کند و موبایل های بیشتر و جهانی را فعال می کند. استخر استعداد”