منو سایت

Pintarnya در حال ساخت یک برنامه عالی برای یقه آبی در اندونزی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Pintarnya در حال ساخت یک برنامه عالی برای یقه آبی در اندونزی است

60 میلیون کارگر اندونزی 20 درصد به تولید ناخالص داخلی آن کمک می کنند، اما با عدم اطمینان زیادی روبرو هستند. بنیانگذاران Pintarnya می گویند که بسیاری از آنها مجبور می شوند از شغلی به شغل دیگر بپرند، برخی قربانی آگهی های شغلی تقلبی می شوند و بدون سابقه کار دائمی نمی توانند واجد شرایط خدمات مالی باشند. به همین دلیل آنها این برنامه را ایجاد کردند که شامل آگهی های شغلی تأیید شده و خدمات مالی مانند وام برای یقه آبی است. این استارت آپ امروز اعلام کرد که 6.3 میلیون دلار سرمایه اولیه به رهبری Sequoia Capital India و General Catalyst جذب کرده است. بودجه شامل کمک مالی 100000 دلاری از سکویا اسپارک است، برنامه ای برای زنان بنیانگذار که نلی نورمالاساری یکی از بنیانگذاران آن است.

Pintarnya در ماه می امسال در شهرهای اصلی اندونزی نورمالاساری، هندراوان و گیریش پوکارداس آغاز می شود. نورمالاساری و هندراوان قبلاً مدیران ارشد اپلیکیشن سبک زندگی Unicorn Traveloka بودند، در حالی که پوکارداس مدیرعامل KKR بود که با مجموعه‌ای از شرکت‌های خدمات مالی کار می‌کرد.

در ایمیلی، بنیانگذاران به TechCrunch گفتند که نورمالاساری همچنین صاحب یک آرایشگاه است و به عنوان یک مالک SME، هنگام تلاش برای استخدام، فیلتر کردن و بررسی نامزدهای یقه آبی، نکات دردناکی را تجربه کرده است. او همچنین دید که آنها برای دریافت وام از مؤسسات مالی سنتی به دلیل عدم اشتغال قابل تأیید و سابقه درآمد با مشکل مواجه هستند.

آنها گفتند: “مشکل زمانی مشخص شد که نتیجه مبارزات کارمندش به او تبدیل شد، زیرا این چالش ها بر عملکرد کارمندان تأثیر می گذارد.” “این چشم انداز یک پلت فرم دیجیتال یک مرحله ای را تقویت کرده است که می تواند به رفع این چالش، عملیاتی تر و دسترسی به محصولات خدمات مالی کمک کند.”

Pintarnya بر بخش های غذا و نوشیدنی، هتل و خرده فروشی که اکنون پس از محاصره کووید در حال بازگشایی هستند و لجستیک تمرکز دارد. این شرکت قصد دارد به بخش های دیگر گسترش یابد و برای مشارکت با کارفرمایان سایر صنایع باز است.

جویندگان کار ثبت نام می کنند و یک حساب ایجاد می کنند، پس از آن Pintarnya از این اطلاعات برای توصیه مشاغل بر اساس نیازها، موقعیت مکانی، مهارت ها و سایر داده های خود استفاده می کند. معیارهای اصلی شامل فاصله بین محل کار و خانه آنها، مشخصات و سابقه کاری آنها و فرصت های آنها برای تعیین سرنوشت است. این تیم گفت که با ایجاد تجربه در ارتباط موفقیت آمیز و استخدام جویندگان کار با کارفرمایان، الگوریتم های توصیه شده Pintarnya با “پیدا کردن ویژگی های دیگر که جویندگان کار به احتمال زیاد به یک درخواست شغلی موفق تبدیل می شوند” بهبود می یابد. متغیرهایی که آن را در نظر می گیرد شامل حقوق فعلی و در دسترس بودن کارجو، فارغ از داشتن یا نداشتن عکس در رزومه خود و تعداد دفعات تغییر شغل است.

Pintarnya همچنین با کارفرمایان همکاری می‌کند تا مناسب‌ترین کارگران را برای نیازهایشان بررسی و استخدام کند، از جمله آزمایش‌های آنلاین. همچنین صحت آگهی های شغلی را برای جلوگیری از تقلب تأیید می کند و آگهی های شغلی تأیید شده را با استفاده از نشانگرهای سپر سبز برجسته می کند. این راستی‌آزمایی شامل بررسی اینکه آیا آگهی‌های شغلی از یک کارفرمای واقعی می‌آیند و بر اساس انتشارات جدید، مشاغل نزدیک به جویندگان کار، مشاغل بی‌تجربه، اطلاعات حقوق و سایر عواملی که پلتفرم در حال آزمایش است، تنظیم شده است یا خیر.

آبهیک آناند، مدیرعامل سکویا هند در بیانیه‌ای گفت: «تکنولوژی انواع مشاغل ایجاد شده در اندونزی را متحول کرده است، اما روند استخدام، به ویژه در بخش‌های یقه آبی، همچنان مختل است. تیم موسس Pintarnya سال‌ها تجربه استثنایی در ساخت محصولات فنی و مالی برای رسیدگی به این موضوع دارد و ما هیجان‌زده هستیم که با آنها در سفرشان همکاری کنیم تا به میلیون‌ها اندونزیایی کمک کنیم تا به پتانسیل اقتصادی کامل خود دست یابند.

5 درس جنگ ستارگان که می تواند استراتژی ها و تاکتیک های مدیران استارت آپ را متحول کند