منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Pinterest بی سر و صدا در حال راه اندازی یک برنامه پخش زنده برای سازندگان ویدیو است

Pinterest بی سر و صدا در حال راه اندازی یک برنامه پخش زنده برای سازندگان ویدیو است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Pinterest بی سر و صدا در حال راه اندازی یک برنامه پخش زنده برای سازندگان ویدیو است

Pinterest روز دوشنبه یک برنامه جدید را راه اندازی کرد که هدف آن آسان تر کردن پخش زنده در پلتفرم برای سازندگان است. طبق توضیحات برنامه، برنامه جدید Pinterest TV Studio برای iOS و Android به سازندگان منتخب این امکان را می‌دهد تا در Pinterest به صورت زنده پخش شوند و همچنین از چندین دستگاه برای دستیابی به زوایای مختلف دوربین استفاده کنند.

این شرکت اولین برنامه را اعلام نکرد – شاید به این دلیل که در حال حاضر به طور گسترده برای همه سازندگان در دسترس نیست. در عوض، در اولین راه‌اندازی، سازندگان باید کدی را وارد کنند یا بارکدی را اسکن کنند که توسط Pinterest ارائه شده است تا به ابزارهای پخش زنده برنامه دسترسی پیدا کنند.

Pinterest بی سر و صدا در حال راه اندازی یک برنامه پخش زنده برای سازندگان ویدیو است

اعتبار تصویر: پینترست

با این حال، اضافه شدن یک برنامه پخش زنده ویژه نمونه دیگری از چگونگی تجدید نظر Pinterest در جایگاه خود در فضای گسترده تر رسانه های اجتماعی است، جایی که ظهور TikTok باعث شده دیگر پلتفرم ها بر روی ویدیو تمرکز کنند. امروزه، پخش‌کننده‌های بزرگ اجتماعی، از جمله اینستاگرام، فیس‌بوک، اسنپ‌چت و یوتیوب، یک ویژگی ویدیوی کوتاه مشابه TikTok در دسترس دارند و اکثر آنها ویژگی‌های محتوای ویدیویی زنده را ارائه می‌کنند.

در همین حال، Pinterest با راه‌اندازی Idea Pins روی تلاش‌های ویدیویی خود کار می‌کند، چیزی شبیه اولین ترکیب ویدیویی از محتوای ویدیویی کوتاه در TikTok و Stories حساس به لمس. این شرکت در درآمد خود در هفته گذشته اعلام کرد که در طول سه ماهه شاهد افزایش بیش از 25 درصدی در نرخ پس انداز Idea Pins بوده است. به گفته این شرکت، کاربران پینترست که بسیاری از سازندگان ویدیو را در سایت دنبال می‌کنند، بیشتر از آنهایی که این کار را نمی‌کنند، از پینترست بازدید می‌کنند.

Pinterest با تهدید TikTok در سود سه ماهه اول خود مقابله می کند

در همین حال، پینترست نوامبر گذشته نیز از راه اندازی Pinterest TV خبر داد، مجموعه ای از ویدیوهای زنده برای خرید توسط سازندگان با تمرکز بر غذا، خانه، مد، زیبایی، DIY و موارد دیگر. نمایش ها به صورت زنده پخش می شوند، سپس بعداً برای مشاهده در صورت تقاضا در دسترس قرار می گیرند. در ابتدا، این پلتفرم تنها برای سازندگان منتخب، از جمله افرادی مانند کریستین سیریانو، مونیکا سوریجاد، تام دالی، مانی MUA، رابین شال و دیگران در دسترس بود. در اوایل سال، او رویدادهای زنده را در برنامه Pinterest با بهترین سازندگان آزمایش کرد.

پینترست با راه اندازی تلویزیون پینترست وارد خرید زنده می شود

طبق گفته Sensor Tower، برنامه جدید Pinterest TV Studio از 2 می 2022 در اپ استور و گوگل پلی به صورت زنده در دسترس بوده است. دانلود آن به اندازه کافی برای رتبه بندی برنامه در هیچ یک از رده بندی فروشگاه های برنامه مشاهده نشده است و این شرکت نیز چنین نیست. در من نمی توانم تعداد کل دانلودها را در حال حاضر محاسبه کنم.

با این حال، این برنامه در چندین بازار خارج از ایالات متحده، از جمله کانادا، استرالیا، بریتانیا و آلمان در دسترس است، که نشان دهنده گسترش بالقوه جهانی تلاش های Pinterest TV است.

Pinterest راه اندازی را با بیانیه ای تایید کرد، اما گفت که در حال حاضر چیزی برای اشتراک گذاری در مورد این برنامه ندارد.

یکی از سخنگویان گفت: «با تعداد بیشتری از سازندگان که برنامه‌های تلویزیونی نوآورانه Pinterest را روی این پلتفرم توسعه می‌دهند، ما دائماً در حال آزمایش راه‌های جدیدی برای کمک به سازندگان هستیم تا ایده‌های خود را زنده کنند.