منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • PocketLaw، SaaS برای اتوماسیون قراردادها برای SMEها، پشتیبانی از Atomico را فراهم می کند

PocketLaw، SaaS برای اتوماسیون قراردادها برای SMEها، پشتیبانی از Atomico را فراهم می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
PocketLaw، SaaS برای اتوماسیون قراردادها برای SMEها، پشتیبانی از Atomico را فراهم می کند

استارت‌آپ سوئدی PocketLaw، یک پلت‌فرم فناوری نرم‌افزار مبتنی بر قرارداد که عمدتاً بر شرکت‌های کوچک و متوسط ​​متمرکز است، 10 میلیون یورو (تقریبا 11 میلیون دلار) از بودجه سری A، به رهبری شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر اروپایی Atomico، جمع‌آوری کرده است تا توسعه در اروپا را تقویت کند. بن بلوم، یک شریک در شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر، به عنوان بخشی از سرمایه گذاری به هیئت مدیره می پیوندد. این دور افزایش کل استارتاپ را از زمان تأسیس آن در سال 2018 به 14 میلیون یورو می رساند.

PocketLaw محصول خود را در مارس 2020 راه اندازی کرد – با هدف ایجاد قراردادها، امضاهای الکترونیکی و ابزارهای مدیریتی در SMEها در تمام بخش های تجاری، تبلیغ خدماتی که برای بهره مندی SME ها به تجربه قانونی داخلی نیاز ندارد.

تا به امروز، حدود 6000 مشتری جذب کرده است – بررسی نام استارت آپ هایی مانند Voi، Kry / Livi، Juni و Estrid، و شرکت های کوچک و متوسط ​​مصرف کننده مانند Punchy Drinks، و همچنین برخی از شرکت های بزرگتر مانند Babybjorn و Schibsted، در میان مشتریان خود. فهرست

بزرگترین بازارهای آن بازار داخلی سوئد و بریتانیا تا کنون است، اما او به ما گفت که انتظار دارد تا اواخر سال جاری در آلمان و نروژ کشش افزایش یابد.

سری A وی افزود که بودجه در سراسر اروپا از جمله با گسترش تیم خود در زمینه های قانونی، فنی و عملیاتی برای حمایت از سرعت رشد ادامه خواهد یافت.

PocketLaw می تواند توسط هر صاحب کسب و کار و هر ذینفعی در جهان، صرف نظر از اندازه، عضله مالی یا تجربه قانونی استفاده شود. با این حال، اولویت اصلی ما امروز حمایت از همه شرکت‌های کوچک و متوسط، در همه بخش‌های تجاری، به دلایل واضح است. “این یک بازار بزرگ با شرکت های بسیاری است که امروزه به حمایت روزانه نیاز دارند – اکثر این مشاغل مستقل هستند، بدون منابع مالی قوی و تجربه داخلی برای مدیریت مستقل اشخاص حقوقی.”

از دست دادن تعداد فزاینده استارت‌آپ‌های حقوقی که فناوری‌هایی را برای ساده‌سازی و ساده‌سازی ایجاد و مدیریت قرارداد برای مشتریان خود در سال‌های اخیر ارائه می‌کنند، دشوار بوده است. PocketLaw در پاسخ به سوالی در مورد چشم انداز رقابتی، گفت که با Contractbook با حمایت Union Square Ventures Juro و Seedlegals با حمایت Index Ventures رقابت می کند.

دیگر بازیگران فناوری حقوقی که بیشتر بر روی انتهای لوله تمرکز دارند، غول هایی مانند DocuSign، Sirion Labs و LinkSquares هستند.

به گفته گارنر، همانطور که قبلاً گزارش دادیم، انتظار می رود که بودجه تجاری برای فناوری حقوقی تا سال 2025 سه برابر شود – زمانی که ما همچنین اشاره کردیم که سال 2021 یک سال رکورد برای این دسته بود، با 1.4 میلیارد دلار سرمایه گذاری، رشد در این رده به دلیل رشد تقاضا است. بر اساس گزارش CrunchBase توسط شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر در نیمه اول سال.

LinkSquares از رونق فناوری قانونی 100 میلیون دلاری جدید استفاده می کند

با توجه به اینکه رشد تقاضا به معنای افزایش رقابت نیز می باشد، از PocketLaw پرسیدیم که چگونه عرضه خود را از سایر استارت آپ هایی که به طور مشابه صف طولانی SME ها را دنبال می کنند متمایز می کند.

PocketLaw اولین پلتفرم برای ایجاد و مدیریت قراردادها است که در واقع به ذینفعان تجاری این امکان را می‌دهد تا کارهای قانونی را با اطمینان مدیریت کنند. بر خلاف CLM [contract lifecycle management] سیستم‌های PocketLaw همچنین محتوای خود را در قالب صدها الگو و راهنما برای حوزه قضایی خاص ارائه می‌دهد.» Unger پیشنهاد می‌کند. “به این ترتیب، کاربران ما می توانند از روز اول بدون مشورت با یک شرکت حقوقی یا تیم حقوقی داخلی، که باید زمان زیادی را صرف ایجاد و خودکارسازی قالب ها و همچنین اطمینان از به روز بودن آنها کنند، شروع کنند. که همه چیز سازگار است”

“ما معتقدیم که هر کاری که بیش از یک بار انجام می دهید باید خودکار باشد. در صورت لزوم، اولین تماس دیجیتالی و انسانی، “او افزود. مشتریان ما می توانند به راحتی با یکی از شرکت های حقوقی شریک ما برای مشاوره حقوقی فردی هر زمان که بخواهند تماس بگیرند.

آنگر همچنین خاطرنشان می کند که پیچیدگی فزاینده چشم انداز نظارتی و قانونی به سرمایه گذاری کسب و کار در خدمات حقوقی دامن می زند، همانطور که او می گوید «فقط برای زنده ماندن» و به استناد آماری مبنی بر اینکه شرکت های فناوری به تنهایی 1 درصد از درآمد خود را صرف خدمات حقوقی می کنند.

همانطور که گفتیم، بیشتر کارهای حقوقی روزانه شامل کارهای ساده و تکراری است و با توجه به هزینه تیم های حقوقی عظیم داخلی، اضافه کردن افراد بیشتر به این مشکل راه حلی نیست. PocketLaw با ارائه راه‌حل‌های خودکار، همراه با قالب‌های با کیفیت بالا و سایر محتوای توسعه‌یافته توسط وکلا، به هر تیمی در یک شرکت (غیرقانونی و همچنین قانونی) کمک می‌کند تا به طور قانونی با کارایی و سهولت مدیریت کنند.

PocketLaw تخمین می‌زند که مشتریانش با استفاده از پلتفرم خود، که از ویژگی‌هایی مانند کشف قانونی، ایجاد قرارداد، اجرا و ذخیره‌سازی – و همچنین صرفه‌جویی 80 درصدی در زمان پشتیبانی می‌کند، «تا 14 هفته کاری و تا 200000 دلار در هزینه‌های قانونی در سال» صرفه‌جویی می‌کنند. در مقایسه با خدمات حقوقی سنتی

Blume of Atomico در بیانیه ای درباره سری A گفت: “این اولین بار است که ابزاری را می بینیم که واقعاً با در نظر گرفتن صاحبان مشاغل طراحی شده است و به آنها امکان دسترسی به همه چیزهایی که نیاز دارند، در یک مکان، در دنیایی که بیشتر تیم ها هنوز مجبورند راه حل های پراکنده زیادی بخرند، در سیلوها کار کنند یا هزینه های قانونی بالایی را به کارشناسان خارجی بپردازند.

«کیرا و اولگا تیمی شگفت‌انگیز ساختند PocketLaw، ارائه تخصص تجاری، حقوقی و فنی در سطح جهانی از Slack، LinkedIn، Google، Zalando، KRY، Spotify، Acast، Mannheimer Swartling و Hogan Lovells. همه آنها با این باور موافق هستند که تجارت می تواند با شهودی و مؤثرتر کردن قوانین روزمره – کاهش هزینه ها، ریسک و اتلاف وقت در فرآیند، بارهای بزرگ را کاهش دهد.

سری A همچنین شامل پشتیبانی تعدادی از بنیانگذاران و اپراتورها، از جمله هانو رنر، یکی از بنیانگذاران پرسونیو و جوناس ریکه، مدیر عملیاتی می باشد. کریستین ربر بنیانگذار Pitch; یکی از بنیانگذاران Pleo Jeppe Rindom; گلوریا بیرلاین و عضو هیئت مدیره آزمایشگاه dbt و مدیر عامل سابق Gainsight، آلیسون پیکنز. در حالی که سرمایه گذاران فعلی PocketLaw، از جمله کریستینا استنبک از Kinnevik و سوزانا کمپبل نیز در این دور شرکت کردند.

جورو 23 میلیون دلار در پلت فرم اتوماسیون قرارداد مبتنی بر مرورگر خود جمع آوری می کند

SeedLegals 4 میلیون دلار سری A را به رهبری Index Ventures می بندد تا جمع آوری سرمایه استارت آپ ها را خودکار کند.