منو سایت

Pokémon Scarlet & Violet در تاریخ 18 نوامبر منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Pokémon Scarlet & Violet در تاریخ 18 نوامبر منتشر خواهد شد

جدیدترین بازی Pokémon از سری اصلی، “Pokémon Scarlet & Violet” در تاریخ 18 نوامبر 2022 روی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

آ تریلر برای این بازی که امروز صبح منتشر شد و جزئیات جدیدی از نسل نهم فرنچایز کلاسیک را فاش کرد. مهمترین چیز این مرد است. نام او لچونک است.

Pokémon Scarlet & Violet در تاریخ 18 نوامبر منتشر خواهد شد

اعتبار تصویر: پوکمون

خب، خب، لچونک ممکن است مهم ترین افشاگری نباشد. Pokémon Scarlet و Pokémon Violet اولین بازی‌های نقش‌آفرینی جهان باز این فرنچایز خواهند بود که بر اساس جدیدترین بازی Pokémon Legends: Arceus ساخته شده‌اند. آرسیوس نیست واقعی بازی Open World – به کمپ های پایه سفر کنید، سپس در یک منطقه بزرگ اما محدود بدوید و با پوکمون هایی از سراسر جهان روبرو شوید. بنابراین ما این ادعاهای “جهان باز” را به عنوان ارزش اسمی در نظر خواهیم گرفت.

در اخبار هیجان‌انگیز دیگر (اما نه در سطح Lechonk)، این اولین بازی پوکمون با قابلیت چند نفره خواهد بود – حداکثر چهار نفر می‌توانند دور هم جمع شوند و با هم کاوش کنند (متاسفانه، تریلر و انتشار مطبوعاتی همراه آن بسیار مبهم هستند، بنابراین … هنوز مشخص نیست که این به چه معناست).

بسته به اینکه بازیکنان کدام یک از دو بازی را انتخاب کنند، با یک استاد پوکمون متفاوت، Sada در پوکمون اسکارلت و تورو در پوکمون ویولت ملاقات خواهند کرد. اینترنت قبلاً آنها را دوست دارد.

ما قبلاً در مورد سه پوکمون اولیه برای نسل نهم می دانستیم: Sprigato، گربه علف، Fuekoko، تمساح آتشین، و Quaxley، اردک خیالی دونالد. اما ما اطلاعات کلیدی جدیدی در مورد این دوستان در سوابق Pokédex آنها به دست می آوریم، عمدتاً این خوش ذوق: “Quaxly تمیز است و به خصوص دوست ندارد سرش را کثیف کند.”

علاوه بر Lechonk، با دو دوست جدید دیگر آشنا شدیم. اسمولیو، یک پوکمون کوچک زیتونی، خوشمزه است. اسمولیو طبق توضیحاتش در Pokédex عاشق آفتاب گرفتن است. سپس Pawmi وجود دارد، یک موش الکتریکی که با مالیدن گونه های خود برق تولید می کند. کمی آشنا به نظر می رسد، اگر منظور من را بدانید.

Pokémon Scarlet & Violet در تاریخ 18 نوامبر منتشر خواهد شد

اعتبار تصویر: پوکمون

در «شمشیر و سپر پوکمون»، برخی از پوکمون‌های مورد علاقه طرفداران ابتدا از بازی کنار گذاشته شدند که باعث جنجال شد.عدالت برای Bulbazaur). تاکنون در تریلرها متوجه گونه هایی مانند (نفس عمیق) مگنمیت، لوکاریو، هاپیپ، دریفلون، کامبی، میوث، پیکاچو، لارویتر، باگون، سیروگونال، فلچلینگ، فلافی، چوتل، فلابه، ونونات، کوالوسال، مارنی، لورانتیس و جنگار.

در نهایت، تریلر جدید ما را با پوکمون های اصلی و فوق العاده افسانه ای این نسل آشنا کرد: Koraidon و Miraidon. اما انصافاً آنها در مقایسه با Lechonk چیزی نیستند.

دو پوکمون افسانه ای جدید

اعتبار تصویر: پوکمون

بازی جدید پوکمون از سری اصلی در پایان سال 2022 عرضه می شود