منو سایت

Polestar 2 تک موتوره دوربرد Polestar وارد ایالات متحده شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Polestar 2 تک موتوره دوربرد Polestar وارد ایالات متحده شد

پس از عرضه نسخه دو موتوره خود در اواخر سال گذشته، Polestar روز چهارشنبه اعلام کرد که نسخه 270 مایلی تک موتوره Polestar 2 EV اکنون برای فروش در ایالات متحده موجود است.

با شروع از 45900 دلار – 33400 دلار پس از مشوق های فدرال و ایالتی – Polestar 2 تک موتوره 4000 دلار ارزان تر از برادر AWD خود است (از 51200 دلار شروع می شود) و 16 مایل تا 249 مایل اضافی را روی همه چرخ ها ارائه می دهد. جدا از تعداد موتورهای الکترونیکی متصل به محورهای آنها، این دو از نظر عملکردی یکسان هستند.

گرگور هامبرو، مدیر اجرایی Polestar آمریکای شمالی، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «همه گونه‌های Polestar 2 با سیستم اطلاعات سرگرمی Google، مواد بادوام ممتاز و طراحی بی‌نظیر، رهبری این برند را در فناوری‌های پیشرفته نشان می‌دهند.» ارتقاء راحت 4000 دلاری و بسته ایمنی و سنسور پایلوت 3200 دلاری نیز با هر دو تنظیمات درایو در دسترس هستند.

افرادی که می خواهند آن را به مجتمع پتروشیمی محلی خود وصل کنند، می توانند یک آزمایش رانندگی را از طریق سایت پیکربندی Polestar 2 یا در یکی از مکان های خرده فروشی فیزیکی شرکت واقع در شهرهای بزرگ ایالات متحده برنامه ریزی کنند.

یادداشت ویراستار: این مقاله در ابتدا در Engadget ظاهر شد.