منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Powered by People مستقر در کنیا، 5 میلیون دلار پایه اولیه برای مقیاس عملیات در پلت فرم تجارت الکترونیک خود دریافت می کند.

Powered by People مستقر در کنیا، 5 میلیون دلار پایه اولیه برای مقیاس عملیات در پلت فرم تجارت الکترونیک خود دریافت می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Powered by People مستقر در کنیا، 5 میلیون دلار پایه اولیه برای مقیاس عملیات در پلت فرم تجارت الکترونیک خود دریافت می کند.

پلتفرم تجارت الکترونیک مستقر در کنیا Powered by People با افزایش تعداد برندهای کوچک که از بازار آنلاین B2B خود برای دستیابی به خریداران بین‌المللی استفاده می‌کنند، بودجه اولیه 5 میلیون دلاری را برای افزایش حجم معاملات خود تضمین کرده است.

تامین مالی توسط Susa Ventures و Golden Ventures با مشارکت تعدادی از سرمایه گذاران، از جمله Flexport Ventures، J Ventures و بنیانگذاران DraftKings، Fabric هدایت شد. به این ترتیب مجموع بودجه جمع‌آوری‌شده توسط استارت‌آپ به ۷ میلیون دلار می‌رسد که قبلاً از تعدادی سرمایه‌گذار از جمله Founders Factory Africa، Mercy Corps و Mastercard Foundation حمایت شده بود.

Powered by People برندهای کوچک را با خرده فروشانی که به شفافیت زنجیره تامین، پایداری و تولید دسته ای کوچک علاقه مند هستند متصل می کند – شرکت هایی که به دلیل نیاز به تنوع و متعهد به حمایت از خرده فروشان کوچک هستند زیرا آنها نیز با رشد آگاهانه همگام هستند. مشتریان

الا پینوویچ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Powered by People، در مورد سرمایه گذاری گفت: “ما به ارتقای فناوری خود ادامه خواهیم داد… ابزارهای فروشنده جدیدی داریم که در این سه ماهه راه اندازی می کنیم که به ساده سازی و خودکارسازی کارها کمک می کند. کسب و کارها سفارشات بزرگ تری می گیرند و رشد می کنند. ما همچنین در حال سرمایه گذاری برای ایجاد مدیریت عالی خود هستیم.”

این استارت آپ با بیش از 200 برند و بیش از 45000 صنعتگر از 47 کشور جهان کار می کند و به خرده فروشی هایی مانند West Elm و The Citizenry در بازارهای بزرگ از جمله آمریکای شمالی و آسیا می فروشد. این تجارت نرخ کار سالانه 15 میلیون دلار در کل ارزش ناخالص کالا را تا اواسط مارس ثبت کرده است و آنها انتظار دارند تا قبل از پایان سال به 25 میلیون دلار افزایش یابد. میانگین سفارشات روی پلتفرم 1200 دلار است.

ما به این مشاغل در بازار خرده فروشی تخصصی در آمریکای شمالی دید جدیدی می دهیم. ما همچنین آنها را به عمده فروشی معرفی کردیم که فکر می کنیم بهترین راه برای عرضه از هر کشوری است و همچنین تجارت منطقی است.

این استارت‌آپ همچنین تا 50 درصد از تأمین مالی پیش فروش را برای بازرگانان گسترش می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا سفارشات مشتری را سریع پردازش کنند. تسهیلات 120 روزه 5 درصد سود جذب می کند. این استارتاپ قبلاً 5.8 میلیون دلار اعتبار به خرده فروشان داده است و قصد دارد تا قبل از پایان سال 10 میلیون دلار اضافی نیز صادر کند.

Powered by People مستقر در کنیا، 5 میلیون دلار پایه اولیه برای مقیاس عملیات در پلت فرم تجارت الکترونیک خود دریافت می کند.

الا پینوویچ Powered by People را با هدویگ الکساندر و آلیسون فیلیپس تأسیس کرد. اعتبار تصویر: توسط انسان ها تامین می شود.

«این کاملاً درست است که بسیاری از تولیدکنندگان ما معاملات بزرگ‌تری را انجام نمی‌دهند زیرا جریان نقدی ندارند. او گفت: “ما در حال گسترش بودجه آنها هستیم تا به آنها فرصتی برای گسترش تجارت خود بدهیم.”

پینوویچ، هدویگ الکساندر و آلیسون فیلیپس Powered by People را در سال 2019 تأسیس کردند تا به برندهای نوظهور دسترسی به بازارهای جهانی را بدهند. برای پینوویچ، این اولین بار نیست که او یک شرکت اجتماعی ایجاد می کند. در اوایل سال 2011، او با کاترین ماهوگو و گوندولین فلوید برای راه اندازی سوکو، یک برند مد که با هزاران صنعتگر برای تولید لوازم جانبی برای فروش در بازارهای بین المللی همکاری می کند، شریک شد. او 10 سال پیش پس از فارغ التحصیلی از MIT و سمت مدیر عاملی تا سال 2018 به کنیا نقل مکان کرد.

ایده Powered by People ایجاد پلتفرمی بود که به برندهای مختلف اجازه دسترسی به بازارهای بین‌المللی را می‌داد که تغییری در مدیریت خط تولید بود.

ما به عنوان یک برند فصلی، سه چهارم فروش خود را در سه ماهه آخر سال فروختیم. اما در مورد سه فصل دیگر سال چطور؟ چگونه می توان رشد پایدار این صنعتگران را تضمین کرد؟ من واقعاً به کاری که در سوکو انجام می دهیم اعتقاد داشتم و احساس می کردم باید آن را برای برندهای دیگر انجام دهیم. و بنابراین Powered by People به این ایده رسید، “پینوویچ گفت.

این طرح واضح بود: او می‌خواست بازاری برای تاجران صنعتگر ایجاد کند، به آنها دسترسی به ابزارهای مالی و تجاری مانند پلت‌فرم مدیریت ارتباط با مشتری را بدهد تا به آنها در مدیریت و توسعه کسب‌وکارشان کمک کند.

آنها می توانند آیتم ها را ردیابی کنند. ما همچنین پرداخت های ارزان ایالات متحده را که بازار اصلی ما هستند، ارائه می دهیم. ما ریل های پرداخت را ارائه می دهیم تا بتوانند سفارشات را به دلار آمریکا دریافت کنند. پینوویچ گفت: ما همچنین تجمیع لجستیک را ارائه می دهیم.

Powered by People همچنین برای اطمینان از تحویل سریع‌تر سفارش با استفاده از قابلیت‌های تجارت الکترونیک با کشتی‌های در حال سقوط، هاب‌های منطقه‌ای ایجاد می‌کند.

پینوویچ گفت که او همیشه جذب شرکت های اجتماعی بوده است. وی خاطرنشان کرد که هر کالایی که توسط صنعتگران ساخته می شود همیشه دارای تاریخ است.

او گفت: «این واقعیت که من می‌توانم هدفم را با فرصت‌های تجاری تطبیق دهم و این واقعیت که هنرمندانی که با آنها کار می‌کنیم و خرده‌فروش‌های کوچک مستقل می‌توانند چشم‌انداز خرده‌فروشی خود را با تهیه محصولات و داستان‌هایی که برای مشتریان الهام‌بخش هستند، محقق کنند.» بسیار ارزشمند است. .