منو سایت

Preql می خواهد کاربران تجاری را مسئول داده های خود قرار دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Preql می خواهد کاربران تجاری را مسئول داده های خود قرار دهد

بنیانگذاران Preql، Gabby Steele و Lea Weiss در روزهای اولیه خود در WeWork مهندس داده بودند. بعداً، آنها خدمات مشاوره ای خود را برای کمک به مشتریان در ایجاد پشته های داده باز کردند و شاهد یکپارچگی مداوم در انواع اطلاعات مورد نیاز مشتریان خود بودند.

آنها از تجربه می دانستند که چندین مسئله کلیدی در ایجاد یک پشته داده وجود دارد که از جمع آوری و ذخیره داده شروع می شود. اما بخشی از پازلی که آنها می خواستند به آن حمله کنند، مربوط به تبدیل داده ها بود. یعنی گرفتن داده‌ها از منابع مختلف کسب‌وکار و مفید ساختن آن برای خطوط تجاری که واقعاً می‌توانند آن داده‌ها را راه‌اندازی کنند، اگر بتوانند نحوه انجام آن را بفهمند.

بخش تبدیل داده بسیار مهم است. این اساس هر کاری است که می‌خواهید با داده‌ها انجام دهید، و رفع آن بسیار دشوار است. اما آنچه ما متوجه شدیم این است که این ترجمه بین الزامات تجاری متعلق به کارشناسان کسب و کار و تیم های داده که سپس باید منطق تجاری را در SQL رمزگذاری کنند، می تواند دردناک باشد و اصطکاک زیادی ایجاد کند. و این دقیقاً همان نقطه دردناکی است که ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم، “ویس به من گفت.

استیل و وایس برای کمک به مشتریان برای حل مشکلات داده‌هایشان پول زیادی به دست آوردند، اما متوجه شدند که می‌توانند نرم‌افزاری را برای رسیدگی به این مشکل وارد کنند و بسیاری از کارهایی را که به عنوان مشاور انجام می‌دهند خودکار کنند.

کاری که Preql انجام می دهد ایجاد یک رابط برای کاربران تجاری است تا تعیین کنند چه چیزی را می خواهند اندازه گیری کنند و چگونه می خواهند معیارهای خود را پیدا کنند. و سپس ما کار پیچیده تبدیل آن داده ها را به رابط کاربری خود انتزاعی می کنیم، که بسیار جالب است، “استیل توضیح داد.

با این حال، آنها به همین جا بسنده نمی کنند. با توجه به تجربه گسترده ای که در کار با شرکت ها دارند، آنها بارها و بارها سؤالات مشابهی را دیده اند و این به آنها کمک کرده است تا با مجموعه ای از شاخص های کلیدی برای کسب و کار خاص، افراد تجاری را در مسیر درست برای دریافت پاسخ های مورد نیاز خود هدایت کنند. مسئله.

«ما معتقدیم مجموعه‌ای از شاخص‌های کلیدی وجود دارد که ما واقعاً باید استاندارد شوند، که در آن جابه‌جایی‌های متعددی از این شاخص‌ها بسته به نحوه عملکرد کسب‌وکار شما وجود دارد. بنابراین این همان تفاوت ظریفی است که ما می خواهیم به آن برسیم. ویس گفت: ما می‌خواهیم استانداردسازی با فضای کافی برای انعطاف‌پذیری ایجاد کنیم، بنابراین ما واقعاً به زبان تجارت شما صحبت می‌کنیم.

این شرکت سال گذشته شروع به کار کرد و این دو زن با یک تیم کوچک برای ساخت محصول کار می کنند، اما آنها می خواهند مشکل اساسی را که با آن مواجه شده اند حل کنند و می خواهند آن را با نرم افزار حل کنند.

«ما علوم کامپیوتر یا علوم داده نمی خواندیم و راهی برای یادگیری این ابزارها در محل کار پیدا کردیم و افرادی داشتیم که به ما فرصت می دادند. این واقعا به ما انگیزه می دهد. بنابراین، هر زمان که بتوانیم، سعی خواهیم کرد فرصت‌هایی را برای خود و دیگران ایجاد کنیم تا فضای داده را در دسترس‌تر، فراگیرتر کنیم، تا احساس کمتری نسبت به یک جامعه پورتال محور داشته باشیم – و این به ما انگیزه می‌دهد.

این شرکت دور اولیه 7 میلیون دلاری را برای کمک به تحقق چشم انداز خود جمع آوری کرد. این سرمایه گذاری توسط Bessemer Venture Partners با Felicis و تعدادی از فرشتگان صنعت رهبری شد.

مونت کارلو 135 میلیون دلار سری D را با 1.6 میلیارد دلار جمع آوری کرد و نشان داد که راندهای تک شاخ هنوز چیزی هستند.