منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Prusa خرده فروش پرینترهای سه بعدی Print Solid را می خرد تا حضور خود را در ایالات متحده گسترش دهد

Prusa خرده فروش پرینترهای سه بعدی Print Solid را می خرد تا حضور خود را در ایالات متحده گسترش دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Prusa خرده فروش پرینترهای سه بعدی Print Solid را می خرد تا حضور خود را در ایالات متحده گسترش دهد

چیزهای زیادی در دنیای پرینترهای سه بعدی رومیزی اتفاق می افتد – این جمله ای نیست که فکر می کردم به زودی بنویسم. چند روز پس از اعلام برنامه های MakerBot و Ultimaker برای ادغام، یکی از معتبرترین رقبای این شرکت قدم های خود را برمی دارد. Prusa Research مستقر در پراگ، Printed Solid Inc.، توزیع کننده چاپگرهای سه بعدی مستقر در دلاور را خریداری می کند.

Prusa که در سال 2011 تأسیس شد، بخشی از DNA را با MakerBot و Ultimaker در نتیجه پروژه RepRap منبع باز به اشتراک می گذارد. سیستم i3 این شرکت به دلیل هزینه کم، ردپای کوچک و اصلاح / تعمیر آسان به یکی از پرینترهای سه بعدی رومیزی پیشرو مبتنی بر FDM تبدیل شده است.

در همین حال، پرینت سالید در سال 2013 به عنوان خرده فروش مواد و قطعات پرینت سه بعدی تاسیس شد. سه سال بعد، این شرکت خرید خود به نام Ranlaser را انجام داد و از آن زمان شروع به تولید و فروش جعبه های محافظ چاپگر خود کرد.

خرید توزیع کننده به پروسا کانالی برای گسترش فروش در ایالات متحده می دهد. فروش محصولات سازنده تا حد زیادی به مشتریان شرکتی، دولتی و آموزشی در ایالات متحده محدود می شود. این حرکت این ردپای را برای فروش بیشتر مصرف کننده گسترش می دهد. MakerBot و Ultimaker همچنین کانال های فروش گسترده را به عنوان یک محرک کلیدی در تصمیم ادغام خود در هفته گذشته ذکر کردند.

چاپ یادداشت های سخت در یک پست وبلاگ:

تا سه ماهه چهارم سال 2022، Printed Solid Inc. امکانات ذخیره سازی، فضای عملیاتی و کارکنان بیشتری را به دست خواهد آورد که به حفظ و بهبود کیفیت و شهرت شناخته شده در صنعت Prusa Research و ارائه گارانتی و تعمیرات و خدمات پس از گارانتی مبتنی بر ایالات متحده، از جمله قطعات عملکرد برای Prusa Research، اختصاص دارد. به کاهش بار حمل و نقل بین المللی و کاهش زمان پاسخگویی برای تعمیرات و تعویض مشتری کمک می کند.

برند پرینت سالید تحت عنوان مادر جدید خود ادامه خواهد داد و دیوید راندولف همچنان مدیرعامل خواهد بود.

“[Randolph’s] جوزف پروسا، بنیانگذار آن در پستی گفت: “تیم شگفت انگیز به بهبود دسترسی به چاپگرهای سه بعدی اصلی، قطعات، لوازم جانبی و خدمات فراتر از دریاچه بزرگ کمک خواهد کرد.” ما قبلاً با شرکت ها، دولت و بخش آموزش شروع کرده ایم. در آینده نزدیک، ما می خواهیم خدمات پشتیبانی چاپگر سه بعدی را به همه مشتریان در ایالات متحده ارائه دهیم. فقط لطفا همه صبور باشید ما خرید و دور اول تمرینات را کامل کرده ایم، اما شروع همه چیز زمان می برد تا تیم بتواند همان باری را که ما می توانیم در مقر خود انجام دهیم، تحمل کند.

این هفته ها برای دنیای پرینت سه بعدی رومیزی که اکنون چندین سال از حباب اصلی خود فراتر رفته است، هفته های شلوغی هستند. با این حال، دیدن مقداری حرکت در فضا سرگرم کننده است.