PSA: Owl City «All Star» را در Smash Mouth ریمیکس می کند

PSA: Owl City «All Star» را در Smash Mouth ریمیکس می کند

دیروز My Chemical Romance اولین تک آهنگ خود را از سال 2014 منتشر کرد. کندریک لامار به تازگی آلبوم جدیدی منتشر کرده است. اما آیا می‌دانستید که امروز صبح شهر جغد آهنگ پیشگامانه Smash Mouth “All Star” را ریمیکس کرد؟

شاید تعجب کنید که چرا ما این موضوع را در TechCrunch که یک وب سایت موسیقی نیست پوشش می دهیم. ویراستار من احتمالاً همین موضوع را تعجب می کند. اما زاویه (های) فنی اینجاست:

  1. All Star درباره فرهنگ اینترنت است، همانطور که جین ایر درباره ادبیات گوتیک است. این یک کلاسیک است. به خصوص با ظهور TikTok، آهنگ ها هستند میم ها اکنون – با خودتان صادق باشید، آیا می دانستید کاپون قبل از پخش شدن آهنگ “اوه نه، نه” چه کسی بود؟ چند نفر از نسل Z برای اولین بار به خاطر برد بلند Ocean Spray به مک فلیت وود گوش کردند؟ اگر All Star در سری افتتاحیه Shrek حضور نداشت، Smash Mouth خیلی زودتر محو می شد، فیلمی که از زندگی دوم خود در اینترنت جدایی ناپذیر شده است.
  2. بیایید شهر جغد، پروژه انفرادی را فراموش نکنیم الکترونیکی (زاویه فناوری!) نوازنده آدام یانگ. آن شخص می داند که این یک معجزه است و او شوخی می کند. او متن ترانه را نوشت: “باور نمی کنی چشمانت (اگر ده میلیون کرم شب تاب) دنیا را در حالی که من خوابم روشن کند، پس از آن همچنان ادعا می کند که “هزار آغوش ده هزار رعد و برق” دریافت کرده است. دارم گوش میدم. من ممکن است نویسنده ای باشم که در مورد Smash Mouth در روز جمعه می نویسم تا خودم را از چیزهای دیگر پرت کنم (اوه، ایلان ماسک)، اما من من هستم نویسنده و من به شما می گویم که این متن معنی لعنتی ندارد. اما شهر جغد همان کاری را انجام داد که هر جوک در اینترنت باید انجام می داد: او به کوچکی ها متعهد شد و خود را به عنوان ثابت کرد همه ستاره ها. وقتی یکی از طرفداران از او پرسید که منظورش از این متن چیست – “آیا هر کرم شب تاب شما را 1000 بار در آغوش می گیرد یا فقط 1/10 از حشرات شما را در آغوش می گیرند؟” – یانگ یک پست طولانی در فیس بوک نوشت (بله، فیس بوک، و فن آوری شرکت – زاویه فناوری!)، تأیید می کند که “1000 بار توسط 10000 حشره درخشان در آغوش گرفته شده است.” چیزهای عالی اینجا
  3. جان و هنک گرین به شکل‌گیری اقتصاد سازندگان به شکلی که ما می‌شناسیم کمک کردند – کسب‌وکار آنها در DFTBA Records کالاهایی را برای تعدادی از شخصیت‌های مستقل اینترنتی می‌خرد، و آنها VidCon، یک کنوانسیون ویدیویی آنلاین سالانه را بنیان‌گذاری کردند. ناگفته نماند که آنها یکی از طولانی ترین انجمن های آنلاین بزرگ را از طریق کانال یوتیوب خود، vlogbrothers، اداره می کنند. ویدیو آنلاین؟ معامله بزرگ اخیراً چند نامه از کنگره در TikTok نوشته شده است؟ زاویه فنی. اما برای بازگرداندن همه چیز به All Star، این دو مرد چهل ساله چندین ماه در سال 2020 صرف کردند و فقط ویدیوهای YouTube را با عنوان اشعار All Star بارگذاری کردند. پروژه زیبایی بود
  4. ریمیکس Owl City از “All Star” فقط به صورت دیجیتالی توزیع می شود. آیا این یک زاویه فنی است؟

به هر حال، اگر می‌خواهید حواس خود را از فنا و تاریکی فناوری منحرف کنید، آیا به شنیدن ریمیکس شهر جغد از «All Star» فکر کرده‌اید؟ آیا بیانیه مطبوعاتی بسیار جدی را خوانده اید که در آن پل دلیل از Smash Mouth آهنگ را “یک بازاندیشی خلاقانه و منحصر به فرد فوق العاده” می نامد و خاطرنشان می کند که “افتخار” است که Owl City آن را ریمیکس کرده است؟ آیا می دانستید که آدام یانگ می گوید “آل استار” یکی از آهنگ های مورد علاقه او در تمام دوران است و آیا جدی است یا بخشی از شوخی است؟ آیا واقعاً 1000 آغوش 10000 صاعقه گرفتید؟ هر کس?

خوب، این آهنگ است: