منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Ramp تخمین جدید 8.1 میلیارد دلاری را پس از افزایش “تقریبا 10 برابری” درآمد سالانه تایید کرد.

Ramp تخمین جدید 8.1 میلیارد دلاری را پس از افزایش “تقریبا 10 برابری” درآمد سالانه تایید کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Ramp تخمین جدید 8.1 میلیارد دلاری را پس از افزایش "تقریبا 10 برابری" درآمد سالانه تایید کرد.

شرکت راه‌اندازی شرکتی رامپ تأیید کرده است که 550 میلیون دلار بدهی و 200 میلیون دلار سهام در تأمین مالی جدید تضمین کرده است که برآورد خود را دو برابر کرده و به 8.1 میلیارد دلار رسانده است.

در اوایل فوریه، The Information گزارش داد سپس افزایش تایید نشده و ارزیابی جدید.

ارزیابی آتی دکاکورن کاملاً قابل توجه است، زیرا کمتر از یک سال پیش رامپ به تازگی به وضعیت تک شاخ رسیده بود. دور 115 میلیون دلار. او سپس 300 میلیون دلار جمع آوری کرد با برآورد 3.9 میلیارد دلار اوت گذشته

به ویژه، صندوق بنیانگذاران آخرین تأمین مالی خود را مدیریت می کند که نشان دهنده اعتبار شرکت است بار چهارم هدایت یک دایره برای رمپ. برای شرکتی که در چندین دوره راه اندازی شرکت می کند، غیرمعمول نیست، اما بسیار نادرتر است که ببینیم یک شرکت در مدت زمان کوتاهی چهار سرمایه مالی را برای یک شرکت انجام دهد. Ramp مستقر در نیویورک در سال 2019 تاسیس شد و از خفا بیرون آمد در فوریه 2020 با ارائه کارت شرکتی.

به نوبه خود، کیت رابوآ از Founders Fund به TechCrunch گفت که او در کسب و کار تأمین مالی «بنیانگذاران استثنایی در اولین فرصت ممکن» است.

او گفت: «رمپ نمونه‌ای است که در آن سرمایه‌گذاری زودهنگام انجام دادیم و سپس با مشاهده سرعت اجرای سریع و استقبال بی‌سابقه مشتریان، به دو برابر شدن ادامه دادیم».

در واقع، تیافزایش جدید به دنبال یک سال رشد چشمگیر درآمد است. در حالی که اریک گلیمن، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران، از افشای درآمدهای به دست آمده خودداری کرد، اما خاطرنشان کرد که Ramp در سال 2021 افزایش “تقریباً 10 برابری” در درآمد داشته است.

تمامی حامیان اصلی موجود مانند Stripe، D1 Capital Partners، Iconiq Capital، Thrive Capital، Redpoint Ventures، Coatue Management، Iconiq، Altimeter، Stripe، Lux Capital، Vista Public Strategies، Spark Capital و Definition Capital نیز در آخرین تامین مالی سهام شرکت کردند. منجر به افزایش کلی Ramp به 1.37 میلیارد دلار شد.

گلیمن به من گفت: «چیزی که این را برای ما خاص کرد این بود که سرمایه‌گذاران بزرگ موجود واقعاً به این افزایش کمک کردند و فقط پیشرفت را دیدند و می‌خواستند آن را دو برابر کنند تا مطمئن شوند که به خوبی آماده هستیم تا به نوآوری و اصرار ادامه دهیم.» یک مصاحبه.

سرمایه گذاران جدید General Catalyst، Avenir Growth Capital، 137 Ventures و Declaration Partners برای حمایت از این استارت آپ در آخرین دور آن به این شرکت ها پیوستند. در عین حال، سیتی بانک 300 میلیون دلار بدهی به شرکت داد، در حالی که گلدمن ساکس 150 میلیون دلار دیگر را جمع آوری کرد.

گسترش در طول زمان

از زمان راه اندازی Ramp در فوریه 2020 تغییرات زیادی صورت گرفته است. در حالی که این شرکت با تمرکز بر کسب و کارهای کوچک تا متوسط ​​(SMB) راه اندازی شد، اکنون با “کسب و کارها در هر اندازه” کار می کند – از شرکت های نوپا گرفته تا شرکت های چند میلیارد دلاری تا سیب زمینی کاران امروزه بیش از 5000 کسب و کار از Ramp استفاده می کنند که بیش از 5 میلیارد دلار پرداخت سالانه ارائه می دهد. به ویژه تعداد مشتریان آن 7 برابر و رشد دارندگان کارت به صورت سالانه 15 برابر شده است. آرهگلیمن گفت، من، از مشتریان بزرگتر او، “بیش از 10 میلیون دلار در ماه” را در Ramp خرج می کنم.

وی افزود: “بیش از دو سال طول کشید تا به 10000 دارنده کارت انباشته رسیدیم و اکنون در یک ماه به این تعداد اضافه می کنیم.”

این استارتاپ همچنین فراتر از ارائه کارت های شرکتی در سایر خدمات گسترش یافته است تا به شرکت ها کمک کند تا امور مالی خود را به طور کلی خودکار کنند. به عنوان مثال، سال گذشته Ramp اولین خرید خود را زمانی انجام داد که یک خریدار مبتدی به عنوان یک سرویس مذاکره کرد تا به مشتریان خود در صرفه جویی در هزینه قراردادهای SaaS کمک کند. در اکتبر گذشته، این شرکت شروع به ارائه پرداخت خودکار خودکار یکپارچه به همه مشتریان خود کرد و در اوایل سال جاری در بخش سفر گسترش یافته است.

با افقی شدن دسته هزینه های شرکتی، سطح شیب دار در سفر گسترش می یابد

اوایل این ماه، Ramp نیز اعلام کرد مشارکت با آمازون برای تجارتکه در آن مشتریان می توانند حساب تجاری آمازون خود را به Ramp پیوند دهند و سپس هر بار که یک کارمند از یکی از کارت های خود برای خرید استفاده می کند، Ramp به طور خودکار رسید را پس می گیرد.

گلیمن گفت: «او جزئیات کامل را در سطح ارائه می‌کند، بنابراین اگر مشتری بخواهد برود و موارد خاصی را به قسمت‌های مختلف دفتر کل خود متصل یا منتقل کند، می‌تواند این کار را انجام دهد. برای مشتری رایگان است. چندین هزار نفر از مشتریان آن به طور مرتب از آن استفاده می کنند.

طی سال گذشته، این شرکت چهار برابر نیروی کار خود را به 275 نفر رسانده است و در حال افتتاح یک دفتر جدید در میامی است، جایی که یکی از بنیانگذاران و مدیر فنی کریم آتیه اخیرا نقل مکان کرده است.

به طور خاص، Ramp دومین سرمایه گذاری دوستان Gleman و Attie College در صنعت مدیریت هزینه است فروش پیگیری آنلاین قیمت پاریباس به پایتخت وان در سال 2016

Ramp با سرمایه جدید خود قصد دارد فرصت های ادغام و اکتساب بیشتری را پوشش دهد. همچنین قصد دارد به افزایش کارکنان خود به “پشتیبانی از ابتکارات جدید “هم هنگام سرمایه گذاری در نرم افزار خود و هم هنگام ورود به بخش های عمودی جدید.

گلیمن به TechCrunch گفت: «ما به شدت به اتوماسیون کامل دریافت‌ها، هزینه‌ها و تمامی فرآیندهای مدیریت کسب‌وکار متکی هستیم. “ما در تلاش هستیم تا گزارشی از هزینه‌های عملی تهیه کنیم و به طور کلی عمیق‌تر به تامین مالی کسب‌وکار برویم.”

بزرگترین منبع درآمد رمپ، کارمزدهای مبادله ای از پرداخت کارت است. گلیمن گفت که پرداخت های صورتحساب از نظر حجم سریع ترین رشد را دارند که هر ماه در سال 2021 دو برابر می شود.

او افزود: «امروز از این طریق درآمدی به دست نمی‌آوریم، اما این نشان می‌دهد که Ramp در حال رشد به یک پلتفرم تأمین مالی کامل است».

در طول دو سال گذشته، Ramp ادعا می کند که بیش از 135 میلیون دلار پس انداز به مشتریان خود ارائه کرده است و نرم افزار آن بیش از 3.5 میلیون دلار در ساعات کاری را خودکار می کند، و می گوید که به شرکت ها کمک می کند کتاب های خود را به جای متوسط ​​در هشت ساعت تمام کنند. ارزش هشت روزه صنعت.

گلیمن به TechCrunch گفت: «ما اینجا هستیم تا به کسب‌وکارها کمک کنیم تا راحت‌تر و کارآمدتر کار کنند. بنابراین استراتژی داخلی ما تحریک ارزشی است که مشتریانمان دریافت می کنند. اگر ابتدا این کار را انجام دهیم، به تصرف Ramp به عنوان یک تجارت ادامه خواهیم داد.”

چشم انداز رقابتی در حال رشد

تعداد استارت آپ هایی که جنبه های مختلف کاری را که Ramp انجام می دهد انجام می دهند به سرعت در حال افزایش است. برکس وجود دارد که در ماه ژانویه افزایش 300 میلیون دلاری را اعلام کرد برآورد 12.3 میلیارد دلار. و همچنین یک پایگاه هوایی که اخیرا فرود آمد سرمایه گذاری استراتژیک توسط American Express و آینده شما به کسب درآمد از نرم افزار شما بستگی دارد، نه به هزینه های مبادله. مدیر عامل شرکت Tejo Kote اخیراً به من گفت که او نرم افزار را به عنوان یک شکل درآمد با کیفیت بالاتر و بادوام تر می بیند. در همین حال، TripActions که ابتدا بر سفر تمرکز دارد، ادامه دارد برای توسعه مدیریت هزینه های عمومی. استارت آپ های جدیدتری نیز در حال ظهور هستند. هوش مصنوعی را پاک کنید اخیراً از مخفیگاه بیرون آمده تا “تعهدات حساب مغزی” را ارائه دهد. اما بسیاری موافقند که این جایی نیست که برنده همه چیز را به دست می آورد، با توجه به اینکه تعداد شرکت هایی که نیاز به پیشنهادات مدیریت هزینه دارند نیز در حال افزایش است.

برای گلایمن، مزیت Ramp برای تیم‌های مالی این است که قوانین اتوماسیونی دارد که برای عملکردهای مختلف، از مدیریت هزینه‌های بازیابی کارت گرفته تا پرداخت قبوض و اخیراً، سفر ساخته شده‌اند.

او گفت: «این فقط یک فاکتور بزرگ برای راحتی مشتری بود. آنها مجبور نیستند چندین سیستم را به روز کنند یا نگهداری کنند، و اتوماسیون ما چندین اشکال پرداخت را پوشش می دهد.

Ramp تخمین جدید 8.1 میلیارد دلاری را پس از افزایش "تقریبا 10 برابری" درآمد سالانه تایید کرد.

اعتبار تصویر: سطح شیب دار

Rabois از صندوق موسسان اذعان می کند که چندین شرکت وجود دارند که با راه حل های نقطه ای برای سازمان های مالی مانند صدور کارت های شرکتی یا بهینه سازی بدهی ها سر و کار دارند.

او گفت: “رامپ در چشم انداز خود برای صرفه جویی در زمان و هزینه تیم ها با ساختن آینده بسته CFO از پایان به انتها بی نظیر است.”

در همین حال، Ramp به سرمایه گذاری در استارتاپ های دیگر ادامه می دهد. TechCrunch پشتیبانی خود را اعلام کرده است پلوتونکه ماموریت خودخوانده «ساختن یک رمپ برای خاورمیانه است. Ramp همچنین در فین تک هند سرمایه گذاری کرد کربن و “چند مورد دیگر هنوز علنی نشده اند.”

ما از شرکت‌ها فقط در جایی حمایت می‌کنیم که الف گلیمن گفت: یک فرصت استراتژیک در طول زمان.

خبرنامه هفتگی فین تک من از 27 مارس شروع می شود! ثبت نام اینجا تا آن را در صندوق ورودی خود دریافت کنید.

10 سرمایه گذار فین تک در مورد آنچه که به دنبال آن هستند و نحوه ارائه آنها در سه ماهه اول 2022 بحث می کنند.