منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Reddit در حال بررسی یک ویژگی جدید ویدئویی “واکنش” برای استفاده در بحث های آنلاین خود است

Reddit در حال بررسی یک ویژگی جدید ویدئویی “واکنش” برای استفاده در بحث های آنلاین خود است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Reddit در حال بررسی یک ویژگی جدید ویدئویی "واکنش" برای استفاده در بحث های آنلاین خود است

این شرکت تأیید کرد که Reddit در حال بررسی این ایده است که محتوای ویدیویی تولید شده توسط کاربر بیشتری را به انجمن‌های گفتگوی آنلاین خود بیاورد.

هنوز چیز زیادی در مورد این ویژگی جدید ویدیویی بالقوه مشخص نشده است – که آزمایش نشده است، لازم به ذکر است. اما می‌دانیم که این ممکن است شامل استفاده از ابزارهای ویرایش ویدیو مانند TikTok باشد، از جمله، مهم‌تر از همه، توانایی افراد برای «واکنش» به ویدیوهای ارسال شده توسط دیگران با افزودن ویدیوی خود به دیگران.

توانایی ترکیب ویدیوهای افراد مختلف از طریق ویژگی‌هایی به نام Stitches و Duets در TikTok محبوب شده است، که از آن زمان توسط رقبای TikTok، از جمله Instagram Reels و Spotlight اسنپ چت، به درجات مختلف استفاده شده است.

با این حال، در مورد Reddit، همانطور که دیگر غول‌های اجتماعی بزرگ انجام داده‌اند، لزوماً هدف ایجاد رقیب خود برای TikTok نیست که هدف آن سازندگان است، بلکه هدف ایجاد یک ابزار ویدیویی برای ادامه مأموریت Reddit است تا کاربران را قادر به مشارکت کند. در بحث در مورد موضوعات مورد علاقه آنها. امروزه بسیاری از این بحث ها در سایت Reddit به صورت متنی نوشته می شود، اما واکنش های ویدیویی می تواند لایه جدیدی به این مکالمات آنلاین اضافه کند. (برای واضح بودن، این ویدیو قبلاً در پلتفرم Reddit پشتیبانی می‌شود، اما واکنش‌های ویدیویی – شبیه به “Shims” – پشتیبانی نمی‌شود.)

این شرکت با جوامع مختلفی که به عنوان subreddits شناخته می شوند تماس خواهد گرفت تا مشخص کند که آیا آنها علاقه مند به تحقیق در مورد ویدیو از این طریق هستند یا خیر. به‌ویژه، او به دنبال جوامع خاصی می‌گردد که معتقد است ویژگی ویدیو ممکن است محصول مناسبی باشد. اما این آزمایشات جامعه هنوز شروع نشده است.

“در راستای کار ما برای کمک به مردم برای درگیر شدن در موضوعاتی که برای آنها مهم است از طریق صدا، ویدئو، متن، الگوهای رفتاری اجتماعی و موارد دیگر، ما در حال ارتباط با چندین انجمن Reddit هستیم تا ببینیم آیا وجود دارد.” یکی از سخنگویان Reddit به TechCrunch گفت: ویژگی ویدیویی که ما روی آن کار می کنیم چیزی است که آنها مفید و سرگرم کننده می دانند. آنها گفتند: «به محض دریافت بازخورد از Redditors، آزمایش اولیه این توانایی جدید را بررسی خواهیم کرد.

ویژگی بالقوه «واکنش‌ها» در پروژه ویدیویی جدید برای اولین بار توسط استیو موزر توسعه‌دهنده iOS معرفی شد. سایر ابزارهای ویرایش ویدیو نیز ممکن است بخشی از آزمایشات باشند، از جمله افزودن جلوه‌ها، فیلترها و برچسب‌ها به ویدیوهای پشتیبانی‌شده از موسیقی و موارد دیگر. برخی از این قابلیت ها در نوامبر گذشته به عنوان بخشی از تلاش ویدیویی مداوم Reddit به برنامه دوربین Reddit اضافه شد.

در دسامبر 2020، Reddit علاقه خود را به گسترش بیشتر در زمینه ویدیو پس از خرید رقیب TikTok Dubsmash نشان داد. این شرکت پس از کار برای اولین بار برای ادغام ابزارهای ایجاد ویدیو در استارت آپ در Reddit، امسال این برنامه را تعطیل کرد. به عنوان بخشی از این ادغام، Reddit اعلام کرده است که ویژگی‌های دوربین جدیدی از جمله قابلیت تنظیم تایمر و تغییر سرعت ضبط، استفاده از افکت‌ها، افزودن صداهای ضبط شده، برش و تصحیح چندین کلیپ و موارد دیگر را معرفی خواهد کرد. امروزه کاربران Reddit از طریق ابزار New Post به این ویژگی های ویدیویی دسترسی دارند، سپس گزینه ویدیو را انتخاب کرده و Camera را برای ضبط ویدیو انتخاب کنید.

علاوه بر این، Reddit تابستان گذشته فید ویدیویی مشابه TikTok را در برنامه iOS خود آزمایش کرد که در صورت لمس، جریانی از ویدیوهای کوتاه را در فید عمودی نشان می‌دهد. کاربران می‌توانند رای «معاون»، «مخالف»، نظر بدهند، جایزه بدهند یا ویدیوی این نمایش را به اشتراک بگذارند و سپس برای دیدن موارد بیشتر، انگشت خود را به بالا بکشند.

هیچ یک از این پروژه‌ها مستقیماً به تست ویدیویی آتی که بر روی بررسی یک مورد جدید از استفاده از ویدیو بر روی پلتفرم تمرکز دارد، مرتبط نیست. اما فناوری اصلی ویدئویی که توسط Dubsmash به دست آمده است، درگیر خواهد شد.

از آنجایی که این محصول هنوز در مرحله بسیار اولیه است – هنوز هیچ آزمایش آلفا وجود ندارد – خیلی چیزها می توانند تغییر کنند. همچنین این احتمال وجود دارد که جوامع Reddit علاقه ای به آزمایش چنین محصول ویدیویی نداشته باشند و این ایده رد شود.

به نظر می‌رسد ویژگی ویدیویی از TikTok الهام گرفته شده است، که اکنون به سازندگان اجازه می‌دهد با استفاده از تفسیر ویدیویی در بحث‌ها شرکت کنند. و این قابلیت متعاقبا توسط سایر برنامه های اجتماعی از جمله Pinterest، Twitter و Instagram کلون شد. اما شاید بحث‌های ویدیویی Reddit بیشتر مطابق با ایده‌ای باشد که توسط یک استارت‌آپ در اوایل دهه ۲۰۰۰ به نام Seesmic (ظاهراً جلوتر از زمان خود) ارائه شده بود، که زمانی این نظریه را مطرح کرد که مردم به پست‌ها، وبلاگ‌ها و سایر محتوای متنی پاسخ می‌دهند. آنچه قدیمی است دوباره جدید به نظر می رسد.