منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Remote 300 میلیون دلار دیگر را جمع آوری می کند که اکنون به ارزش 3 میلیارد دلار + برای مدیریت پرداخت ها و بیشتر برای نیروی کار توزیع شده در سراسر جهان است.

Remote 300 میلیون دلار دیگر را جمع آوری می کند که اکنون به ارزش 3 میلیارد دلار + برای مدیریت پرداخت ها و بیشتر برای نیروی کار توزیع شده در سراسر جهان است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Remote 300 میلیون دلار دیگر را جمع آوری می کند که اکنون به ارزش 3 میلیارد دلار + برای مدیریت پرداخت ها و بیشتر برای نیروی کار توزیع شده در سراسر جهان است.

نیروی کار از راه دور در چند سال گذشته تسلط پیدا کرده است، شرکت‌ها به طور فزاینده‌ای تمایل دارند تا استعدادها را در هر کجا که هستند به کار گیرند، و مجموعه عظیمی از ابزارهای کم اصطکاک ایجاد شده است تا این تیم‌های توزیع‌شده را به خوبی کار کنند، گویی همه آنها هستند. در همان فضای فیزیکی امروزه، Remote، که بستری برای استخدام کارکنان پراکنده و سپس اطمینان از دریافت حقوق آسان و قانونی ایجاد کرده است – به عبارت دیگر، فناوری که به شرکت ها در برخی از سخت ترین جنبه های مدیریت نیروی کار از راه دور کمک می کند – طیف گسترده ای از بودجه را اعلام می کند. از آنجایی که در حال ظهور به عنوان یکی از بازیگران اصلی است که باید در دنیای منابع انسانی متمرکز بر نیروی کار جهانی و توزیع شده تماشا کنید.

این استارتاپ 300 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرده است تا از آن برای ادامه ساخت ابزارهایی که در اختیار مشتریان خود قرار می دهد استفاده کند. و فناوری ها و خدمات خود را به مناطق جغرافیایی بیشتری گسترش دهد. SoftBank Vision Fund 2 با سرمایه گذاران سابق Accel، Sequoia، Index Ventures، Two Sigma Ventures، General Catalyst، 9Yards، Adams Street و Base Growth در این راه پیشرو است. این سری C، Remote را بیش از 3 میلیارد دلار تخمین زده است.

اندازه دور بودجه و زمان آن – کمتر از یک سال از Remote’s Series B گذشته است، یک دور 150 میلیون دلاری با ارزش 1 میلیارد دلار + در جولای 2021 – بر چند چیز تاکید می کند یکی از آنها تمرکز کار توزیع شده است، به ویژه در چند سال گذشته – روندی که پیش از کووید-19 سرعت داشت، اما قطعاً در نتیجه شتاب گرفته است. دوم اینکه چگونه خود Remote در آن زمان گسترش یافت.

این شرکت – مستقر در سانفرانسیسکو اما با نیروی کار کاملاً از راه دور، با دو هم بنیانگذارش مستقر در اروپا – می‌گوید تعداد کارمندانی که از طریق پلتفرم Remote پردازش می‌شوند در سال گذشته 900 درصد رشد داشته است و درآمد آن 13 برابر شده است. در همان دوره (ما درخواست کردیم و شرکت درآمد واقعی یا سایر ارقام خاص را فاش نکرد). به نظر نمی رسد این سرعت کاهش یابد، حتی با بازگشایی تدریجی دفاتر و بسیاری از نقاط جهان به دنبال بازگشت به روال قبل از کووید.

در سوی دیگر طیف جهانی فناوری، شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد مقداری از بودجه‌های فراوان در چند سال گذشته در اطراف منابع ناشی از همه‌گیری (مانند تقاضای رو به رشد در مقوله‌هایی مانند دورکاری و تحویل) رو به کاهش است. اما به نظر می رسد که این روند از Remote نیز عبور کرده است، که در سه ماهه آخر آن دایره را افزایش داد.

جاب ون در ورت، مدیر اجرایی دورکاری، در مصاحبه ای گفت: پویایی قدرت بین کارفرمایان و کارمندان کاملاً تغییر کرده است، و خاطرنشان کرد که افراد با قدرت بیشتر هر کجا که بخواهند کار می کنند و شرکت ها باید تسهیلاتی را برای کار از راه دور فراهم کنند. استعدادها را به قیمتی که می خواهند فراهم کنند. «به همین دلیل است. اگر در این روند کاهشی وجود داشت، ممکن بود نتوانیم اینقدر افزایش داشته باشیم.»

مشتریان از راه دور اکنون از شرکت‌های نوپا کوچک گرفته تا شرکت‌های بزرگ، شامل GitLab، DoorDash، Hello Fresh، Loom و Paystack می‌شود، شرکت‌هایی که گاهی پرداخت‌ها و بیشتر را فقط برای چهار کارمند از طریق Remote پردازش می‌کنند، در حالی که دیگران برای هزاران نفر پردازش می‌کنند. خدماتی که امروزه ارائه می کند شامل حقوق، مزایا، مالیات و انطباق محلی (از جمله خدمات کارفرمای سابقه دار) برای پیمانکاران و کارمندان تمام وقت است.

در مورد ردپای خود، Remote در حال حاضر می‌گوید که به بیش از 60 کشور خدمات ارائه می‌کند، اما Job van der Wort، مدیر عامل شرکت Remote که با همکاری Marcelo Lebre (مدیر عامل و CTO) Remote را تأسیس کرد، گفت که هدف این است که آن را به 100 کشور افزایش دهد. سال، در نهایت به 140 کشور خدمت می کند.

چالشی که Remote با آن مقابله می کند، چالشی دیرینه در دنیای کار است که با جهانی شدن تشدید می شود. استخدام و سپس مدیریت مدیریت پیمانکاران یا کارمندان – زمانی که آنها در خارج از دفتر مرکزی شرکت و کشور مستقر نیستند و احتمالاً در هیچ دفتری نیستند، بلکه در خانه هستند – می تواند یک تجارت دشوار باشد و از چندین چالش مختلف در زمینه ها عبور کند. مانند بانکداری بین المللی، مقررات محلی کار و مدیریت منابع انسانی. معمولاً، شرکت‌ها این کار را با همکاری با شرکت‌های اشتغال محلی انجام می‌دهند که فرآیندهای مختلف را به صورت دستی برای آنها انجام داده‌اند، که منجر به رویکردی پرهزینه و پرهزینه می‌شود که در نهایت مانع از شرکت‌ها می‌شود که اصلاً تمایلی به درگیر شدن در این فرآیند نداشته باشند. یا عدم انطباق با سیاست هایی که در درازمدت برای شرکت و کارکنان آن سود بیشتری خواهد داشت.

ون در ورث، که قبلاً معاون تولید در GitLab بود، جایی که او از طرفداران دورکاری بود، اما همچنین کسی بود که این چالش‌ها را از ابتدا درک می‌کرد: او به ایجاد تیم راه دور سازمان متشکل از 450 کارمند از پنج نفر کمک کرد. در همین حال، Lebre معاون مهندسی در Unbabel بود، که ابزارهایی را برای شرکت‌های ارتباطی مبتنی بر مشتریان جهانی می‌سازد، جایی که او همچنین با یک تیم اختصاصی کار می‌کند و همچنین فرصتی را برای مقابله بهتر با این حوزه دید.

امروزه تعدادی استارت آپ فناوری در بازار وجود دارند که با جنبه های مختلف اشتغال از راه دور سروکار دارند، از جمله Papaya Global، Oyster، Deel، HackerRank و Turing. نقطه فروش منحصر به فرد Remote ساخت بسته خود از ابتدا، ساخت و ارائه خدمات به کارفرما از سوابق، اشخاص کاملا قانونی، حقوق و مزایا، پشتیبانی ویزا و مهاجرت و جابجایی کارکنان است که همه در فضای ابری ارائه شده است، بنابراین کارفرما می تواند تیم ها را در مکان های مختلف از یک داشبورد مدیریت کنید.

نرخ رشد شرکت از نظر ردپای آن نه تنها از پیچیدگی و چالش‌های ساخت خدماتی از این دست، بلکه از رویکرد یکپارچه‌ای که Remote در انجام این کار در پیش گرفته است، سخن می‌گوید.

ون در ورث گفت: “واقعیت این است که باز کردن یک ایالت جدید بسیار دشوار است و گاهی اوقات دلایل تاخیر خارج از کنترل ما است.”

رویکرد یکپارچه در مورد ویژگی های فنی شرکت و چگونگی مقیاس آن صحبت می کند. به طور خاص، پاپایا گلوبال هفته گذشته Azimo را به طور خاص برای جذب خدمات انتقال پول در بخش خود خریداری کرد – ویژگی که واندر ورث اشاره کرد که Remote قبلاً در پشته خود دارد.

برت راکیند، شریک مدیریتی در SoftBank Investment می‌گوید: «روش کار مردم به‌طور چشمگیری تغییر کرده است، و تغییر به کار از راه دور و ترکیبی به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که از هر کجای دنیا استخدام کنند، اما این می‌تواند فرآیندی فشرده، پرهزینه و پرخطر باشد». مشاوران در بیانیه ای “Remote یک پلت فرم جهانی کامل ایجاد کرده است که تجربه ای سریع و بدون دردسر را برای استخدام و جذب کارمندان جدید، صرف نظر از اینکه کجا هستند، ایجاد می کند. ما هیجان زده هستیم که با جاب، مارسلو و تیم همکاری کنیم تا از ماموریت آنها برای باز کردن پتانسیل بزرگ جهان برای هر شخص، تجارت و کشور حمایت کنیم.