منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Revent اروپا به سقف 68 میلیون دلاری برای صندوق خود که بر آب و هوا، سلامت و تأثیرات متمرکز است، می رسد

Revent اروپا به سقف 68 میلیون دلاری برای صندوق خود که بر آب و هوا، سلامت و تأثیرات متمرکز است، می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

سال گذشته، من راه اندازی Berlin-HQ’d Revent – مرحله اولیه اروپایی جدید با تمرکز بر “تاثیر” را پوشش دادم – هدف آن راه اندازی یک صندوق 50 میلیون یورویی (60 میلیون دلاری) با تمرکز بر فناوری آب و هوا، مراقبت های بهداشتی و بهداشتی بود. رونق و توانمندسازی اقتصادی، حمایت از استارت آپ ها هم برای هدف و هم برای سود.

او اکنون از بسته شدن نهایی 60 میلیون یورو (68 میلیون دلار) در جمع آوری کمک های مالی خبر می دهد که از آن به عنوان “اشتراک بیش از حد قوی” یاد می کند.

Otto Birnbaum، یکی از بنیانگذاران Revent، در بیانیه‌ای گفت: «چالش‌های عظیم آب و هوایی و اجتماعی امروز بدون تلاش بهترین بنیانگذاران جهان که از فناوری استفاده می‌کنند و کسب‌وکارهای تجاری مقیاس‌پذیری را ایجاد می‌کنند که تأثیر پایدار و قابل‌توجهی دارند، حل نخواهد شد. . ما متقاعد شده‌ایم که هدف و سود یکدیگر را تغذیه می‌کنند و بالاترین بازده مالی دقیقاً به این دلیل است که هدف شرکت‌ها تأثیر مثبت و قابل توجهی بر جامعه و کره زمین است.»

دکتر لورن لنز، شریک موسس در Revent افزود: “ما متقاعد شده‌ایم که اروپا در موقعیت منحصر به فردی قرار دارد تا راه را برای تأثیرگذاری مثبت‌تر از نظر فناوری بر روی سیاره و جامعه رهبری کند.”

LP در صندوق شامل شرکت فعال جهانی خرده فروشی و خدمات Otto Group است.

بنجامین اتو یکی از اعضای خانواده بانفوذ آلمانی اتو، بنیانگذار گروه اتو است.

دیگر LP ها شامل شرکت چندملیتی مراقبت از پوست Beiersdorf (NIVEA، Eucerin) می باشد. سرمایه گذاران نهادی مانند صندوق سرمایه گذاری اروپا (EIF) که 20 میلیون یورو به صندوق متعهد شده است. NRW.BANK; و LfA Förderbank بایرن. علاوه بر این، اعضای خانواده های کارآفرین آلمانی مانند Heraeus، Hymer و Wepa از Revent حمایت می کنند. در نهایت، تعدادی از بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذاران ارشد فناوری مانند Verena Pausder (Fox & Sheep)، ساشا کونیکه (Contentful)، فلوریان هاینمان (Project A) و Luis Hahnemann (Hadline) در صندوق سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

Revent تاکنون در 9 شرکت سرمایه گذاری کرده است، از جمله Sylvera (بریتانیا) (طرح های رتبه بندی جبران کربن). هدف خالص (بریتانیا) (ارزیابی تاثیر برای پرتفوی سرمایه گذاری)؛ و Avelios (D) (سکوی نرم افزار بیمارستان مدولار).

و همچنین Birnbaum و Lenz. تیم شریک شامل Emily Brook MBE، موسس Beryl، و Henrik Gross Hockamp، که قبلا برای صندوق Partech در مراحل بعدی کار می کرد، می باشد.