منو سایت

RightHand از انبار درخشان روباتیک 66 میلیون دلار درآمد کسب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

کووید، مشکلات زنجیره تامین، کمبود نیروی کار، آمازون. انتخاب کنید. دلایلی که شما در مورد رباتیک لجستیک هیجان زده می شوید متعدد و در حال رشد هستند. RightHand Robotics قبلاً سهم خود را از سروصدا جمع آوری کرده بود، خیلی قبل از اینکه این همه گیر واقعاً همه چیز را تسریع کند و تعداد زیادی سرمایه گذار مانند GV، Menlo و Playground Global را برای یک سری دور جمع آوری کند.

و بر خلاف بسیاری از تازه واردان، شرکت مستقر در بوستون در حال حاضر ساعت های زیادی را در دنیای واقعی برای سیستم های انتخاب و مکان خود ثبت کرده است. جدیدترین این گروه RightPick 3 است که عمده‌فروش ژاپنی Paltac و گروه دارویی اروپایی apo.com را در میان مشتریان بین‌المللی خود فهرست می‌کند.

این هفته، این شرکت یک سری C با قیمت 66 میلیون دلار را معرفی کرد. دور جدید به رهبری Safar Partners، Thomas H. Lee Partners، LP و SoftBank Vision Fund، سرمایه این شرکت را تا به امروز تنها 120 میلیون دلار نشان می دهد. GV و Menlo نیز به حلقه بازگشته‌اند و Zebra Technologies، Epson، Global Brain F-Prime Capital، Matrix Partners و Future Shape (شرکت تونی فادل) به آنها پیوسته‌اند.

گورخر در اینجا شریک جالبی است. این شرکت علاوه بر موجودی خود از ربات‌ها برای موجودی، راه‌اندازی رباتیک انبار Fetch را با قیمت 290 میلیون دلار در اواسط سال گذشته به دست آورد.

تونی پالچک، مدیر عامل بال Zebra Ventures گفت: «زبرا فن‌آوری‌ها یک سرمایه‌گذار فعال و ارائه‌دهنده راه‌حل برای کمک به کسب‌وکارهای جهانی است که زنجیره‌های تأمین خود را دیجیتالی و خودکار می‌کنند و کارمندان اصلی خود را افزایش می‌دهند. برای مشتریان بسته‌بندی مصرف‌کننده، خرده‌فروشی، لجستیک و سایر صنایع، انجام سفارش‌ها با سرعت، دقت، ایمنی و صرفه‌جویی در هزینه‌های بالاتر کلیدی است و RightHand Robotics به دستیابی به این کارایی کمک می‌کند.

بودجه به چیزهای معمول اختصاص می یابد: اجاره، افزایش فضای اداری و افزایش بیشتر در سطح جهانی.