منو سایت

Sequoia جدیدترین شرکت VC است که به شما می گوید رکود را جدی بگیرید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Sequoia جدیدترین شرکت VC است که به شما می گوید رکود را جدی بگیرید

سکویا همه چیز را جدی می گیرد. مشخص است که شرکت سرمایه‌گذاری معروف به رویدادهای کلان اقتصادی با یادداشت‌های بزرگی که هدف شرکت‌های پرتفولیو و گاهی اوقات صحنه کارآفرینی به عنوان یک کل است، واکنش نشان می‌دهد.

اخیراً، Sequoia یک تست 52 اسلایدی ایجاد کرد که اولین بار توسط The Information گزارش شد، با عنوان “Adapting to Endurance”. سند به شرح زیر است ادامه یادداشت شرم آور نابهنگام او “کرونا ویروس: قو سیاه 2020” در مارس 2020.

این شرکت همیشه در پیش‌بینی‌های خود درست نیست – شاید این بار چرا به جای یک پست میانی به استدلال داخلی پایبند بوده است – اما خدماتی را برای ارائه تصویری از چگونگی یکی از فرسوده‌ترین و موفق‌ترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر ارائه می‌کند. زمان به کاهش قریب الوقوع می اندیشد.


TechCrunch + برای روز یادبود فروش دارد. شما می توانید 50٪ در اشتراک های سالانه برای مدت زمان محدود صرفه جویی کنید.


روی عرشه آمده است: «قصد ما از تجمع امروز این نیست که چراغ راه تاریکی باشیم. اما ما همچنین معتقدیم که پیروزی در سال‌های آینده به انتخاب‌های دشوار و قاطع و مواجهه با چالش‌های ناخوشایند بستگی دارد که ممکن است با فراوانی و تحریف سرمایه آزاد در دو سال گذشته پوشانده شده باشد.

توصیه‌های سکویا تا حد زیادی از سناریویی مشابه سایر شرکت‌های پرخطر پیروی می‌کند: باند فرودگاه را طولانی‌تر کنید، روی رشد پایدار تمرکز کنید و تشخیص دهید که بهبود اقتصادی می‌تواند بسیار دور باشد. با این حال، موارد خوبی وجود داشت که برجسته بودند، مانند زیرنویسی که حدس می‌زنم برای Tiger Global در نظر گرفته شده بود و توضیح دقیقی درباره اینکه بنیانگذاران چگونه باید کرک را این روزها تعریف کنند.

تامین کننده سرمایه خود سرمایه را مقصر می داند – سرمایه داری، نه؟

یکی از واضح‌ترین زیرنویس‌های موجود در عرشه، نظر Sequoia در مورد کراس فاند است. این شرکت می گوید “سرمایه ارزان در حال حاضر به کمک نمی آید”: