منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Shopify پیوند جدید Linkpop را در یک ابزار ارگانیک با ویژگی های داخلی تجارت الکترونیک راه اندازی می کند

Shopify پیوند جدید Linkpop را در یک ابزار ارگانیک با ویژگی های داخلی تجارت الکترونیک راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Shopify پیوند جدید Linkpop را در یک ابزار ارگانیک با ویژگی های داخلی تجارت الکترونیک راه اندازی می کند

این شرکت روز سه شنبه گفت که Shopify با راه اندازی ابزار جدیدی به نام Linkpop وارد بازار اتصالات ارگانیک شده است. پیشنهاد جدید سازندگان را هدف قرار می دهد و به آنها اجازه می دهد محصولات را مستقیماً از صفحه Linkpop خود بفروشند. سازندگان و بازاریابان می‌توانند پیوندهای مهمی را در صفحه قرار دهند و همچنین ویترین‌های فروشگاهی را راه‌اندازی کنند تا مستقیماً به پلتفرم‌هایی بفروشند که در آن با دنبال‌کنندگان در ارتباط هستند. سپس کاربران می توانند مجموعه ای از محصولات تجاری Shopify را مشاهده کنند و بدون نیاز به ترک برنامه مورد استفاده خود مستقیماً در Linkpop خرید کنند.

بازرگانان می توانند یک حساب کاربری ایجاد کنند، آن را به فروشگاه Shopify خود پیوند دهند و شروع به اضافه کردن لینک های خرید به صفحه کنند. آنها همچنین می توانند پیوندهایی به وب سایت ها، مقالات، فیلم ها، لیست های پخش و موارد دیگر اضافه کنند. پیوندهای خرید به طور خودکار با کاتالوگ محصولات تاجر همگام می شوند تا تمام جزئیاتی را که مشتری قبل از خرید به آن نیاز دارد ارائه دهد. هنگامی که یک تاجر یک حساب کاربری ایجاد کرد، می تواند تا 200 پیوند را در Linkpop خود به اشتراک بگذارد.

لینک پاپ همچنین شامل ابزارهای تحلیلی داخلی است که بازاریابان می توانند از آنها برای درک بهتر نحوه تعامل مشتریان با سایت خود استفاده کنند. آنها می توانند معیارهایی مانند کلیک روی پیوند و بازدیدکنندگان منحصر به فرد را ببینند. بازرگانان همچنین می توانند قسمت های مختلف صفحه Linkpop خود را سفارشی کنند، از جمله رنگ پس زمینه، لوگو، فونت و موارد دیگر. همچنین می‌توانید عکس‌ها را برای همراهی با پیوندهای خاص آپلود کنید.

امیر کابارا، مدیر محصول در Shopify گفت: «امروزه معامله‌گران و سازندگان از کانال‌های زیادی برای تعامل با مشتریان استفاده می‌کنند و این تعداد نقاط تماس همچنان در حال افزایش است. “با Linkpop، سطحی ایجاد کرده ایم که تمام پیوندهایی را که بازرگانان در کانال های اجتماعی ارسال می کنند، گرد هم می آورد. حتی بهتر از آن این است که ما آن را به یک مقصد خرید تبدیل کرده‌ایم، بنابراین خرید مستقیم محصولات از Linkpop آسان است، که هم برای بازرگانان و هم برای خریداران سودآور است.

لینک پاپ

اعتبار تصویر: Shopify

این ابزار می تواند توسط هر کسی استفاده شود، خواه یک تاجر Shopify باشد یا نه. اما پیوندهای خرید فقط برای بازرگانان Shopify در دسترس است. Shopify خاطرنشان می کند که سازندگانی که به تازگی شروع به کار کرده اند و هنوز کسب و کاری را راه اندازی نکرده اند، می توانند از Linkpop برای افزایش مخاطب و برند خود استفاده کنند. هنگامی که آنها آماده راه اندازی فروشگاه Shopify خود شدند، می توانند محصولات را مستقیماً در صفحه Linkpop خود به اشتراک بگذارند. Shopify امیدوار است که کاربران Linkpop در نهایت بخواهند یک فروشگاه Shopify ایجاد کنند تا امکان خرید در Linkpop خود را فراهم کند.

پیوندها در صفحات بیوگرافی در چند سال اخیر به طور فزاینده ای محبوب شده اند. مردم از آنها به روش های مختلفی استفاده می کنند، برخی از آنها برای اتصال به حساب های رسانه های اجتماعی، صفحات Spotify و کانال های YouTube خود استفاده می کنند، در حالی که برخی دیگر از آنها برای اتصال به فروشگاه های آنلاین خود استفاده می کنند.

Linktree، یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های «پیوند بیوگرافی»، اخیراً یک دور 110 میلیون دلاری به رهبری Index Ventures و Coatue Management را اعلام کرد. این افزایش، Linktree را 1.3 میلیارد دلار تخمین زد. اواخر سال گذشته، این شرکت یکپارچه سازی Shopify را راه اندازی کرد تا به کاربران راهی برای تبلیغ کسب و کار و محصولات خود به طور مستقیم در پلت فرم خود ارائه دهد. همکاری Shopify ماه‌ها پس از همکاری Linktree با PayPal برای گسترش ابزار پرداخت مستقیم Commerce Links که اخیراً راه‌اندازی شده است به Linktree انجام شد.

Shopify قبلاً ابزار جدیدی را برای رقابت مستقیم با Linktree منتشر کرده است. همچنین با بازار گسترده تر اتصالات زیستی، که شامل Shorby، Linkin.bio، Beacons و دیگران است، رقابت می کند.