منو سایت

Skyline برای شستن پنجره ها با روبات ها 6.5 میلیون دلار درآمد کسب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Skyline برای شستن پنجره ها با روبات ها 6.5 میلیون دلار درآمد کسب می کند

من شستشوی پنجره را بسیار بالا (به اصطلاح) در لیست مشاغلی قرار می دهم که خودکار کردن آنها منطقی است. مطمئناً کنسرت کثیف و خطرناک است – و در کمال تعجب، هزینه زیادی برای پرداخت خطر به همراه ندارد. این چیزی است که شما فکر می کنید ممکن است برای شغلی استاندارد باشد که باید صدها فوت در هوا آویزان کنید.

Skyline سال گذشته با تحویل Ozmo، یک سیستم روباتیک که برای تمیز کردن این مکان‌های صعب العبور در کنار آسمان‌خراش‌ها طراحی شده است، خبرهایی را منتشر کرد – همانطور که معروف است، تعمیر و نگهداری نما. در هسته خود، این سیستم یک جفت بازوی رباتیک صنعتی Kuka است که بر روی یک پلت فرم معلق نصب شده است.

او از یک رهبر برای تعیین نزدیکی شیشه ای که قصد تمیز کردن آن را دارد استفاده می کند، در حالی که به حسگرهای نیرو تکیه می کند تا مطمئن شود که در این فرآیند چیزی نشکند. الگوریتم‌های داخلی یک بازوی رباتیک پایدار را در شرایط باد شدید فراهم می‌کنند، در حالی که شرکت می‌گوید می‌تواند مسیر تمیز کردن بهینه را صدها بار در دقیقه دوباره محاسبه کند.

امروز، استارت‌آپ مستقر در نیویورک، مبلغ 6.5 میلیون دلار را به عنوان «پیش‌تأمین مالی سری A» اعلام کرد (صراحتاً، این برچسب‌های سرمایه‌گذاری دور شروع به از دست دادن معنایی که ممکن است داشته باشند، دارند). Skyline Standard Holdings این دایره را رهبری می کند. دایره مجموع بودجه شرکت را به 9 میلیون دلار می رساند.

مایکل براون، مدیر عامل شرکت، گفت: “این دور موفقیت آمیز بودجه و اولین استقرار Ozmo نشان می دهد که تقاضا برای محصولات و خدمات ما فقط توسط سرمایه گذاران قابل لمس و احساس نیست، بلکه Skyline یک فرصت تجاری عالی دارد.” “اعتقاد تیم ما توسط جامعه سرمایه گذاری ترکیب شده است.”

مطمئناً گزینه های زیادی با ده ها میلیون پنجره وجود دارد که فقط در نیویورک نیاز به تمیز کردن دارند.