SkySpecs توربین های بادی را از بالا تماشا می کند و 80 میلیون دلار به رهبری گلدمن ساکس کسب می کند.

SkySpecs توربین های بادی را از بالا تماشا می کند و 80 میلیون دلار به رهبری گلدمن ساکس کسب می کند.

با افزایش انرژی باد در ایالات متحده، SkySpecs از پهپادها و هوش مصنوعی برای شناسایی خرابی تجهیزات آینده قبل از خاموش کردن این توربین های غول پیکر استفاده می کند.

این شرکت که با مزارع بادی برای نظارت بر سلامت پره‌های توربین در بالا کار می‌کند، دور جدید سری D 80 میلیون دلاری را به رهبری گلدمن ساکس برای گسترش «جایگاه جغرافیایی» و ابزارهای نرم‌افزاری خود تکمیل کرده است.

SkySpecs سخت‌افزار و نرم‌افزار خود را در خانه می‌سازد و در حال حاضر ادعا می‌کند که سلامت تقریباً نیمی از پره‌های توربین در آمریکای شمالی را کنترل می‌کند (برای مرجع، ۷۱۶۶۶ پره تنها در ایالات متحده وجود دارد). از زمان راه اندازی در سال 2012، این شرکت می گوید پهپادهایش بیش از 300000 تیغه را در ده ها کشور بازرسی کرده اند. طبق بیانیه شرکت، هدف بزرگ SkySpecs “کمک به تغییر تولید سوخت فسیلی” با کارآمدتر کردن انرژی‌های تجدیدپذیر است.

SkySpecs یکی از بسیاری از شرکت های هواپیماهای بدون سرنشین است که باید روی آن تمرکز کنید نظارت بر زیرساخت های حیاتی سایرین عبارتند از Nerthlab، که همچنین در نظارت بر مزارع بادی تخصص دارد، و همچنین شرکت های جهانی مانند Skyqraft، درک کنید و روباتیک FPV

همراه با گلدمن، سرمایه گذاران در دور جدید شامل شرکت انرژی NextEra، VC Statkraft Ventures مستقر در دوسلدورف و Huron River Ventures حامی Postmates هستند. اگرچه گلدمن به دنبال سرمایه گذاری تا 150 میلیارد دلار در فناوری آب و هوا است، این غول مالی همچنین به حمایت از گسترش سوخت های فسیلی ادامه می دهد.