منو سایت

Slack اکنون از راهنماهای تلفظ در پروفایل ها پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Slack اکنون از راهنماهای تلفظ در پروفایل ها پشتیبانی می کند

همه با ایده کار از راه دور موافق نیستند. اما برای کسانی که هستند، ویژگی‌های جدید نمایه Slack که امروز منتشر شد، باید برخی از کارهای روزانه، به ویژه تایپ کردن را کمی آسان‌تر کند.

Slack اکنون از راهنمای تلفظ برای پروفایل ها پشتیبانی می کند که به کاربران امکان می دهد تلفظ نام ها را به صورت املای آوایی یا ضبط صدا اضافه کنند. آنها از امروز برای برخی از کاربران در بخش نمایش نام و تلفظ مشتریان Slack ظاهر می شوند و اجرای کامل در هفته های آینده آغاز خواهد شد.

تلفظ نام‌ها بر اساس تلاش‌های دیگر Slack برای گنجاندن است، از جمله یک فیلد برای ضمایر در پروفایل‌ها.

در توسعه مرتبط، Hover Cards – اساساً پاپ آپ ها – در Slack آمده اند. با حرکت مکان نما بر روی نام یک شخص، یک نسخه کوتاه شده از Hover Card در حساب آنها به همراه پیوندهایی برای شروع یک “جلسه” (به عنوان مثال تماس صوتی)، تماس یا پیام فوری ظاهر می شود.

کاهش وزن

اعتبار تصویر: کاهش وزن

در نهایت، حساب‌های Slack اکنون شامل سه قسمت جدید هستند: اطلاعات تماس، افراد و درباره من. اطلاعات تماس جزئیات ایمیل و تلفن را نشان می دهد، در حالی که People تیم هایی را که فرد با آنها کار می کند و جایگاه آنها در سلسله مراتب سازمان فهرست می کند. برای من، ماهیتی پویاتر است، اما بسته به آنچه کاربر برای اشتراک‌گذاری انتخاب می‌کند، می‌تواند شامل مواردی مانند تاریخ شروع، زبان‌های گفتاری، و حتی حیوانات خانگی و تولد باشد.

دیگر ارتقاء Slack شامل Atlas، افزودنی ممتاز Slack به برنامه های Business + و Enterprise Grid است. نوع جدیدی از داده ها به نام Smart Tags به مدیران اجازه می دهد تا فیلدهای سفارشی ایجاد کنند که به جستجو تبدیل می شوند و برچسب هایی مانند “تخصص”، “منطقه تمرکز” و “زبان” را فیلتر کنند. متن انعطاف‌پذیر، ارتقای دیگر، به فیلدهای نمایه اجازه می‌دهد تا حداکثر 5000 کاراکتر متن غنی را پشتیبانی کنند، از جمله نقاط اصلی، پیوندها، خطوط شکسته، بلوک‌های کد، ایموجی‌ها و موارد دیگر.

کاهش وزن

اعتبار تصویر: کاهش وزن

مکسول هیمن، مدیر محصول Slack گفت: “با کمک به مردم در درک اینکه همکارانشان به عنوان انسان‌ها چه کسانی هستند، نمایه‌های بازطراحی‌شده ما همکاری، احساس ارتباط و انجام بهترین کار را برای هم تیمی‌ها آسان‌تر می‌کند.”