منو سایت

SLAMcore به تازگی 16 میلیون دلار برای کمک به حرکت روبات ها جمع آوری کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
SLAMcore به تازگی 16 میلیون دلار برای کمک به حرکت روبات ها جمع آوری کرده است

هر چه بیشتر دنیای خود را با ربات ها به اشتراک بگذاریم، کمک به آنها برای یافتن راهشان مهم تر است. ناوبری که در سال 2016 تأسیس شد، در قلب کاری است که SLAMcore مستقر در لندن انجام می دهد. در واقع، این دقیقاً همان نام است – SLAM مخفف رایج رباتیک “هم محلی سازی و هم نقشه برداری” است.

این شرکت فناوری‌هایی را توسعه داده است که می‌توانند در طیف وسیعی از سیستم‌های رباتیک، از خلاء گرفته تا سیستم‌های خودمختار پیشرفته‌تر، که در انبارها در ایالات متحده قرار دارند، پیاده‌سازی شوند. الگوریتم های آن برای کمک به ربات ها برای شناسایی فضایی که در آن حرکت می کنند استفاده می شود. این شرکت همچنین یک کلمه کلیدی مد را ذکر می کند – اشاره می کند که چنین سیستم هایی را می توان برای یافتن راهی برای ورود به دنیای متاورس استفاده کرد.

بر این اساس، SLAMcore اشاره می کند که متا قبلاً استفاده از برخی از فناوری های موجود خود را آغاز کرده است. همچنین منافع مالی زیادی در این شرکت وجود داشت، زیرا این بیماری همه گیر در چند سال گذشته به شدت به پذیرش روباتیک و اتوماسیون سرعت بخشید. امروز، سری A 16 میلیون دلاری را معرفی کرد.

این دور توسط ROBO Global Ventures و Presidio Ventures رهبری شد. Samsung Ventures، Toyota Ventures و Yamato Holdings نیز به همراه Amadeus Capital، Global Brain، IP Group، MMC و Octopus به این حلقه پیوستند. این پس از دور اولیه 5 میلیون دلاری است که این شرکت در شروع همه گیری جمع آوری کرد.

اوون نیکلسون موسس و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت: “برای مدت طولانی، روبات ها قادر به حرکت در فضای فیزیکی با سطح دقت و کارایی که ما می دانیم امکان پذیر است، نبوده اند.” از آنجایی که در سال‌های آتی برای شرکت‌ها و مصرف‌کنندگان در دسترس‌تر می‌شوند، SLAMcore متعهد است اطمینان حاصل کند که هر چه بیشتر طراحان به الگوریتم‌های مورد نیاز برای بهینه‌سازی محصولات خود دسترسی دارند.»

این شرکت می‌گوید این دایره بر گسترش دامنه پیشنهادات خود در کلاس مصرف کننده تمرکز خواهد کرد.