منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Slingshot Aerospace قرارداد ۲۵ میلیون دلاری با نیروهای فضایی برای ساخت شبیه‌ساز فضایی دیجیتالی دوقلو امضا کرد.

Slingshot Aerospace قرارداد ۲۵ میلیون دلاری با نیروهای فضایی برای ساخت شبیه‌ساز فضایی دیجیتالی دوقلو امضا کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Slingshot Aerospace قرارداد ۲۵ میلیون دلاری با نیروهای فضایی برای ساخت شبیه‌ساز فضایی دیجیتالی دوقلو امضا کرد.

شرکت شبیه‌سازی و تحلیل فضایی Slingshot Aerospace قراردادی 25.2 میلیون دلاری به مدت 39 ماه توسط نیروهای فضایی ایالات متحده (USSF) برای توسعه بیشتر و ارائه دو محصول خود منعقد کرده است: Digital Space Twin و Slingshot Laboratory. این قرارداد توسط فرماندهی سیستم های فضایی USSF و شعبه SpaceWERX تامین می شود.

Digital Space Twin یک محیط مجازی است که نه تنها شبیه سازی واقعی فیزیک در مدار را ارائه می دهد، بلکه آنچه را که در فضا اتفاق می افتد در زمان واقعی منعکس می کند، با استفاده از منابع داده های متعدد برای نقشه برداری از موقعیت فعلی اجسام در مدار (ماهواره ها و زباله های فضایی) ) و فضا زمان را در نظر بگیرید. این برنامه می تواند برای شبیه سازی ماموریت ها و همچنین برای برنامه ریزی صورت های فلکی ماهواره ای در آینده مورد استفاده قرار گیرد – چیزی که هم برای دولت و هم برای نهادهای تجاری مفید است.

ملانی استریکلان، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Slingshot Aerospace، به TechCrunch گفت: «از ابتدا برای ما مهم بود که محصولاتی تولید کنیم که هم برای استفاده دولتی و هم برای استفاده تجاری کار کنند. تلاش‌های جمعی از سوی همه سازمان‌های تجاری، دولتی و جامعه مدنی مورد نیاز خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که فضا برای نسل‌های آینده یک اصل از اقتصاد جهانی ما باقی می‌ماند، به همین دلیل است که محصولات ما در هر دو بخش محبوبیت پیدا کرده‌اند.

به ویژه، برای آژانس های دفاعی، Digital Space Twin نیز می تواند برای بازی های جنگی استفاده شود. (بازی اندر، کسی؟) طبق یک بیانیه مطبوعاتی، “USSF از Slingshot Aerospace’s Digital Space Twin برای تجسم اقدامات مخرب احتمالی که ممکن است در مدار رخ دهد استفاده می کند. با اطلاع و درک تأثیر تهدیدات فعلی، کاربران می توانند از برخی داده ها برای برنامه ریزی و شبیه سازی پاسخ ها و پیش بینی رفتار دشمن در آینده برای حفظ امنیت ملی استفاده کنند.

از سوی دیگر، آزمایشگاه Slingshot یک برنامه یادگیری مجازی است که اختر دینامیک و فضانوردی را منعکس می کند – اساساً یک بازی جعبه ماسه ای مبتنی بر فیزیک است که به دانش آموزان کمک می کند تا محیط فضا را به روشی همه جانبه و تعاملی تصور کنند. USSF قصد دارد برنامه های آزمایشی را در آموزش نظامی پایه (BMT)، موسسه امنیت فضایی ملی (NSSI)، اسکادران آموزش رزمی 319 و اسکادران آموزشی 533 اجرا کند.

قبل از سرمایه گذاری USSF، محصول اصلی Slingshot Aerospace Slingshot Beacon بود، یک برنامه جلوگیری از برخورد ماهواره ای که تا پایان سال 2022 شامل 63 درصد از تمام صورت های فلکی ماهواره ای در پایین زمین می شود. این برنامه اخیراً 34.6 میلیون دلار برای دو قسمت جمع آوری کرده است. سری Circle، اما با رقابت شرکت هایی مانند LeoLabs و کیهان اسپیس مواجه است. اما اولویت های Slingshot ممکن است با معاهده جدید تغییر کند.

استریکلند گفت: «Slingshot’s Digital Space Twin با سرمایه گذاری های بزرگی که شرکت ما به صورت خصوصی در این محصول انجام داده است، علاوه بر سرمایه گذاری هایی که از دولت دریافت کرده ایم، به سرعت در حال افزایش است. “Digital Space Twin ما قرار است به زودی به محصول شاخص ما تبدیل شود زیرا ارزش روشنی دارد که برای طیف گسترده ای از مشتریان در سراسر صنعت، از جمله صاحبان فضاپیماها، اپراتورهای پرتاب، تولید کنندگان، بیمه گران و توسعه دهندگان آینده دارد. محصولات مرتبط با فضا “

این یک مورد کلاسیک از جایی است که پول می رود، نوآوری به دنبال خواهد داشت.