منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Snapchat یک ویژگی جدید “Shared Stories” را برای سهولت در اشتراک گذاری خاطرات معرفی می کند

Snapchat یک ویژگی جدید “Shared Stories” را برای سهولت در اشتراک گذاری خاطرات معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Snapchat یک ویژگی جدید "Shared Stories" را برای سهولت در اشتراک گذاری خاطرات معرفی می کند

اسنپ ​​چت یک ویژگی جدید “Shared Stories” را معرفی می کند که به منظور تسهیل همکاری و اشتراک گذاری خاطرات برای کاربران برنامه طراحی شده است. این ویژگی تکرار جدیدی از ویژگی “Personal Stories” برنامه است که به کاربران امکان می دهد داستانی بسازند و دوستان خود را برای مشاهده و مشارکت در آن اضافه کنند. اسنپ ​​می‌گوید: با ویژگی جدید «داستان‌های مشترک»، کاربرانی که به یک گروه اضافه شده‌اند، می‌توانند دوستان خود را نیز اضافه کنند تا «کل تیم فوتبال، تیم کمپ یا گروهی از همکاران سرگرم شوند».

می‌توانید تاریخچه اشتراک‌گذاری شده را با رفتن به حساب خود، ضربه زدن روی گزینه تاریخچه جدید و سپس انتخاب «سابقه مشترک» شروع کنید. مانند تمام داستان های ارسال شده به اسنپ چت، عکس های ارسال شده به یک استوری به اشتراک گذاشته شده پس از 24 ساعت به طور خودکار حذف می شوند. با این حال، بر خلاف داستان های معمولی دوستان و گروه ها، هیچ جزء چت برای داستان های مشترک وجود ندارد. اسنپ ​​چت می گوید محتوا با استفاده از ترکیبی از ابزارهای تشخیص خودکار زبان و بررسی جامعه تعدیل می شود. علاوه بر این، اگر به یک استوری مشترک با شخصی که مسدود کرده‌اند پیوسته باشند، این برنامه به کاربران اطلاع می‌دهد. اسنپ ​​چت می گوید که این به کاربران امکان می دهد همچنان کنترل کنند که با چه کسانی محتوا را در برنامه به اشتراک می گذارند.

اسنپ ​​در یک پست وبلاگی گفت: “امروز ما به اشتراک گذاشته شده، راه جدیدی برای اسنپ چتترها ارائه می دهیم تا جامعه ای را پیرامون محتوایی که دوست دارند ضبط کنند، بسازند.” ما امیدواریم با این داستان نسل بعدی به اسنپ چتترها کمک کنیم تا لحظات مشترک را به خاطرات مشترک تبدیل کنند.

پیاده سازی ویژگی جدید چند هفته پس از جلسه شرکای اسنپ انجام می شود، جایی که این شرکت چندین ویژگی جدید را اعلام کرد. اسنپ ​​ویژگی جدیدی به نام Director Mode را اعلام کرده است که هدف آن آسان‌تر کردن دسترسی به ابزارهای خلاقانه طبیعی اسنپ چت برای انتشار ویدیو در پلتفرم خود است، از جمله ویژگی ویدیوی کوتاه مدت آن به نام Spotlight. این شرکت همچنین تعدادی ابتکار جدید را با تمرکز بر استفاده از فناوری AR خود برای پشتیبانی از خرید آنلاین اعلام کرده است. مهمتر از همه، این شرکت در حال معرفی یک مقصد جدید در برنامه اسنپ چت به نام “Dress Up” است که شامل مد AR و تجربیات آزمایشی مجازی می شود. اسنپ ​​همچنین از یک پهپاد کوچک جدید به نام Pixy رونمایی کرد.

این راه اندازی پس از آن صورت می گیرد که ایوان اشپیگل، مدیرعامل اسنپ در یادداشتی داخلی نوشت که این شرکت اهداف درآمدی خود را برای این سه ماهه از دست خواهد داد و همچنین سرعت استخدام را کاهش خواهد داد. اگرچه اسنپ سال به سال به رشد خود ادامه می‌دهد، اما اشپیگل می‌گوید این شرکت به دلیل شرایط کلی اقتصادی، کندتر از حد انتظار رشد می‌کند.

اسنپ ​​می گوید اهداف درآمدی این سه ماهه را از دست خواهد داد و استخدام کند خواهد بود