منو سایت

Sorenson Ventures به تمرکز بر مشاغل با سرمایه جدید 150 میلیون دلاری ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Sorenson Ventures به تمرکز بر مشاغل با سرمایه جدید 150 میلیون دلاری ادامه می دهد

Sorenson Ventures ممکن است نام رایجی نباشد، اما شرکت مستقر در لیهی، یوتا، از سال 2017، زمانی که صندوق اولیه 100 میلیون دلاری خود را راه اندازی کرد، بی سر و صدا از 30 استارت آپ حمایت کرده است، برخی با خرید و برخی با رتبه بندی های خیره کننده. امروز، این شرکت اعلام کرد که دومین سرمایه خود را، حدود 150 میلیون دلار، جمع آوری کرده است.

راب راکرت، یکی از بنیانگذاران و شریک شرکت، گفت که او و یکی از بنیانگذاران کن فیل، زمانی که پنج سال پیش شرکت را راه اندازی کردند، بیش از 15 سال تجربه سرمایه گذاری داشتند. Ruckert از اینتل کپیتال می آید، در حالی که Elefant برای Lightspeed Venture Partners و Battery Ventures کار می کند. هر دو بر شرکت‌های B2B متمرکز بودند و روکرت این تجربه را به عنوان یک عامل متمایزکننده کلیدی برای شرکت خود می‌بیند.

این شرکت در حال بررسی راه اندازی کسب و کار در مراحل اولیه است و تمایل به نوشتن چک های کوچک از 3 میلیون دلار تا 5 میلیون دلار دارد. روکرت گفت که این برای شرکتی به اندازه آن غیرعادی است.

“این یک صندوق 150 میلیون دلاری است، صندوق قبلی کمی بیش از 100 میلیون دلار بود. او گفت: “این برای یک صندوق سرمایه گذاری متمرکز سری A کمی منحصر به فرد است، فقط به این دلیل که آن صندوق هایی که به طور سنتی در این مرحله واقعا عالی بودند، اکنون میلیاردها دلار هستند.”

او همچنین خاطرنشان کرد که برای صندوق‌های بزرگ‌تر، که معمولاً چک‌های بزرگ‌تری می‌نویسند، دشوارتر است که در مورد چک‌هایی که در دسترس شرکت او باشد، ریاضی کار کند. علاوه بر این، او گفت که شرکت او از رویکرد عملی تری برای استارت آپ ها استفاده می کند. او گفت: «کار سخت زیادی وجود دارد تا یک شرکت را از درآمد اولیه یا زودهنگام به موبایل واقعی برسانیم، و ما این کار را می پذیریم.

Palo Alto Networks راه اندازی DevOps برای امنیت Bridgecrew را با قیمت 156 میلیون دلار به دست آورد.

او افزود: «بنابراین ما بسیاری از کارهای قدیمی آستین‌غلتان را با این شرکت انجام می‌دهیم، به آنها کمک می‌کنیم اولین مشتریان خود را پیدا کنند، به آنها کمک می‌کنیم حرکت بازار را پیدا کنند و بفهمند چگونه محصول را با بازار مطابقت دهند.»

روکرت اذعان کرد که این رویکرد به تلاش زیادی نیاز دارد، اما برای نوع صندوق آنها منطقی است. «بالابر سنگین تنها زمانی معنا پیدا می کند که بخشی مادی از سرمایه شما باشد. به همین دلیل است که ما عمداً سعی کردیم صندوق را در حد هدف نگه داریم، جایی که این نوع سرمایه گذاری برای ما مهم است.

به نظر می رسد این رویکرد با شش خروج از صندوق اول، از جمله Bridgecrew، که توسط Palo Alto Networks به مبلغ 156 میلیون دلار خریداری شد، کارساز است. CloudKnox که توسط مایکروسافت خریداری شد. و Openpath که توسط موتورولا خریداری شد. هر سه سفر در سال گذشته برگزار شد.

دیگر شرکت‌های موجود در این مجموعه عبارتند از Socure، یک شرکت بررسی هویت که در ماه نوامبر 450 میلیون دلار با برآورد چشمگیر 4.5 میلیارد دلار جمع‌آوری کرد، و CyCognito، یک شرکت مدیریت سطح استارت‌آپ که در پایان سال گذشته 100 میلیون دلار جمع‌آوری کرد. با برآورد 800 میلیون دلار

در حالی که صندوق جدید امروز به صورت عمومی اعلام شد، آنها در واقع آن را سال گذشته تعطیل کردند و از قبل شروع به وارد کردن سرمایه به حلقه جدیدی از استارت آپ ها کرده اند. این شرکت بخشی از Sorenson Capital است که در مراحل بعدی در شرکت ها سرمایه گذاری می کند.

شرکت هویت استارتاپی Socure 450 میلیون دلار با تخمینی 4.5 میلیارد دلار جمع آوری می کند و تایگر گلوبال را به عنوان سرمایه گذار جدید اضافه می کند.