منو سایت

SPAC دوباره یک کلمه چهار حرفی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
SPAC دوباره یک کلمه چهار حرفی است

سلام و خوش آمدید به Equity، پادکستی برای کسب و کارهای نوپا، که در آن اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

این Equity در بازی ضبط زنده با مری ان، ناتاشاو الکس مجموعه با رحمت و تیم ویدیوی TechCrunch (فریاد کن جولیو و یاشاد!) تا در مورد اخبار هفته صحبت کنند. البته، ما مجبور بودیم مثل جهنم برش دهیم، اما با سر زدن به عناصر زیر زمان بسیار خوبی داشتیم:

  • AngelList Ventures یک دور 100 میلیون دلاری جمع آوری می کند و این معامله چگونه به نظر می رسد. مارا 6 میلیون دلار برای تجارتی که همه ما را وادار به جابجایی کرد، گرفت، و رابطه بین Public و Otis در اوایل هفته نیز مورد توجه بود.
  • ما سپس روی تاریخچه شکست Better.com کار کردیم، که این هفته چرخشی دیگری را در زمینی که به خوبی زیر پا گذاشته شد، گرفت و برش ها را گیج کرد. آیا Better.com می تواند در دات کام بودن بهتر شود؟ ما یک رشته کامل از اتفاقات را در توییتر خود نوشتیم.
  • سپس در مورد دورهای اخیر بیمه Acorns و Kin صحبت کردیم، پس از اینکه چه اتفاقی می افتد زمانی که یک شرکت تصمیم می گیرد که SPAC دیگر برای جمع آوری سرمایه و برنامه های خروج آن مناسب نیست. الکس هنوز اینجاست این ما را به یاد اپیزود اخیرمان در روز چهارشنبه انداخت که پرسیدیم آیا فین‌تک این روزها در حال بازی حمله یا دفاع است.
  • و ما با اخباری از آفریقا به پایان رسیدیم، جایی که استارت‌آپ‌ها در حال جمع‌آوری پول بیشتر، سریع‌تر و بیشتر از همیشه هستند. حتما دنبال کنید تاج کوسنی-اوکافور و آنی نیاجا برای گزارش های تازه راه اندازی در سراسر قاره.

ما هر دو هفته یک بار ضبط زنده انجام می دهیم، پس به قسمت بعدی بیایید! این بار یک بلیط به SXSW اهدا کردیم، دفعه بعد، چه کسی می داند!

ارزش سهام هر دوشنبه در ساعت 7:00 PST، چهارشنبه و جمعه در ساعت 6:00 PST کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و تمام بازیگران