منو سایت

Stripe دوباره با رمزارز دوست می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Stripe دوباره با رمزارز دوست می شود

غول پرداخت Stripe در حال حاضر بسیاری از زیرساخت‌های مالی شبکه را مدیریت می‌کند، اکنون پشتیبانی پرداخت‌های رمزنگاری را راه‌اندازی می‌کند تا به مشتریان راهی آسان‌تر برای جاسازی کاربران وب 3 و تعامل با ارزهای دیجیتال ارائه دهد.

این شرکت امروز مجموعه‌ای از محصولات را معرفی کرد که برای دسترسی مشتریان به ابزارها و API‌هایی طراحی شده‌اند که خرید و ذخیره توکن‌های رمزنگاری، پرداخت پول، تجارت NFT و رسیدگی به گردش‌های کاری مانند «مشتری را بشناسید» (KYC) را برای مشتریان آسان‌تر می‌کند. صفحه پشتیبانی Stripe اشاره می‌کند که محصولات این شرکت به پشتیبانی مشتری اجازه می‌دهد تا بیش از 135 ارز دیجیتال را با ارزهای فیات در 180 کشور خریداری کند.

جان کولیسون، یکی از بنیانگذاران Stripe، مسئولیت را بر عهده گرفت توییتر پنجشنبه برای اعلام ویژگی های جدید.

Stripe در طول سال‌ها رابطه پیچیده‌ای با این ارز دیجیتال داشته است و در سال 2018 به پشتیبانی از بیت‌کوین پایان داد و پس از حفظ اولیه ارز دیجیتال در سال 2014، این ارز دیجیتال را به عنوان وسیله‌ای پرداخت «کمتر مفید» خواند. در اکتبر، این شرکت شروع به ارسال فرصت‌های شغلی برای ساخت کرد. یک تیم کریپتو و چند هفته بعد مت هوانگ VC را به هیئت مدیره خود اضافه کند. ورود مجدد این شرکت به فضا یک تهدید بزرگ برای پردازنده‌های پرداخت رمزنگاری موجود است که طیف گسترده‌ای از شرکت را ندارند.

همراه با این خبر، صرافی ارزهای دیجیتال FTX اعلام کرده است که با Stripe برای بهبود انطباق با هویت و گردش کار استقرار فیات برای مصرف‌کنندگان همکاری می‌کند.

همانطور که Stripe از پرداخت های رمزنگاری دور می شود، Coinbase راه حل جدیدی برای تجارت الکترونیک ارائه می دهد