منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Stronghold 100 میلیون دلار سرمایه مخاطره‌آمیز را برای سرمایه‌گذاری در بنیان‌گذاران کم‌نماینده و فین‌تک راه‌اندازی می‌کند.

Stronghold 100 میلیون دلار سرمایه مخاطره‌آمیز را برای سرمایه‌گذاری در بنیان‌گذاران کم‌نماینده و فین‌تک راه‌اندازی می‌کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Stronghold 100 میلیون دلار سرمایه مخاطره‌آمیز را برای سرمایه‌گذاری در بنیان‌گذاران کم‌نماینده و فین‌تک راه‌اندازی می‌کند.


مدیر عامل شرکت تامی کمپ به TechCrunch گفت: شرکت زیرساخت پرداخت Stronghold یک واحد سرمایه گذاری خطرپذیر راه اندازی کرده است تا 100 میلیون دلار از سرمایه ترازنامه خود را به استارت آپ ها و سرمایه ها در سه استراتژی اصلی اختصاص دهد – بنیانگذاران کم نمایندگی، فین تک و وب 3.

به گفته وب‌سایت Stronghold طیف وسیعی از APIها و خدمات فین‌تک و بلاک چین از جمله پرداخت‌های تعبیه‌شده، تسویه حساب و تسویه حساب را ارائه می‌دهد. این استارت آپ که در سال 2017 تأسیس شد، با IBM برای ایجاد یک سکه پایدار مبتنی بر بلاک چین برای پردازش پرداخت فوری همکاری کرده است. تا به امروز، 3.3 میلیون دلار از طریق استارتاپ 2018 خود که توسط دیو ساموئل از Freestyle Capital رهبری می‌شد و تعدادی از سرمایه‌گذاران فرشته در فناوری‌های مخاطره‌آمیز و فین‌تک مشارکت داشتند، جذب کرده است.

بخش جدید VC، به نام Stronghold Capital، قبلاً در شرکت‌هایی از جمله Sam Bankman-Fried’s Alameda Research و صندوق‌هایی از جمله Precursor Ventures و Backstage Capital سرمایه‌گذاری کرده است، که هر دو تجربه حمایت از بنیان‌گذاران کم‌نمایش را دارند. به گفته این شرکت، Stronghold Capital از طریق وام سندیکایی DeFi (تامین مالی غیرمتمرکز) در پلتفرم تامین مالی نهادی مبتنی بر بلاک چین، Maple Finance، در Alameda Research سرمایه گذاری کرد.

کمپ گفت که این صندوق به دنبال سرمایه گذاری در شرکت هایی است که می توانند “ارزش دو طرفه” را با خطوط تجاری Stronghold ارائه دهند. او افزود که با سرمایه گذاری مستقیم در مدیران صندوق، Stronghold به یک خط لوله منبع برای شرکت هایی که ممکن است بخواهد از آنها نیز حمایت کند، دسترسی خواهد داشت.

کمپ گفت که 75 درصد از سرمایه‌گذاری‌های فعلی Stronghold Capital در بنیان‌گذارانی است که کمتر از آنها نمایندگی می‌کنند یا نادیده گرفته شده‌اند. او افزود که این صندوق سرمایه گذاری قصد دارد تیم خود را در سال جاری بسازد و قصد دارد سرمایه گذارانی را استخدام کند که در هر یک از سه حوزه خاص تمرکز دارند، متخصص باشند.

به گفته این شرکت، Stronghold توکن خود به نام SHx را در سال 2018 راه‌اندازی کرده است که اکنون در صرافی‌های ارز دیجیتال از جمله KuCoin فهرست شده است و ارزش بازار آن بیش از 1.5 میلیارد دلار است. شرکت‌هایی که از ریل پرداخت Stronghold استفاده می‌کنند با KuCoin پاداش می‌گیرند که می‌توانند از آن برای جبران هزینه‌های خود استفاده کنند. آنها همچنین می توانند از این توکن برای قرض دادن DeFi به سایر مشاغل و مدیریت فرآیندهای مدیریت داخلی استفاده کنند.

جذب توکن به کسب و کار منجر به رشد در Stronghold در سال 2021 شد – این شرکت می‌گوید این تجارت در سال گذشته “پنج برابر در اکثر معیارها” رشد کرده است. کمپ گفت که این حرکت به عنوان یک کاتالیزور برای راه اندازی صندوق عمل کرده است، ابتکاری که مدیران Stronghold مدتی است در نظر گرفته اند.

کمپ گفت: “من فکر می کنم پرداخت ها و خدمات مالی فضای بزرگی هستند و بازیکنان زیادی برای انجام ماموریت خود نیاز دارند زیرا این روزها ریل های پرداخت زیادی وجود دارد.” “توانایی شراکت با سایر شرکت ها یا مدیران صندوق برای تحقق این چشم انداز چیزی است که ما از آن بسیار هیجان زده ایم.”