منو سایت

SureImpact برنده TC City Spotlight: Columbus Pitch-Off شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
SureImpact برنده TC City Spotlight: Columbus Pitch-Off شد

من هیجان زده هستم که اعلام کنم SureImpact برنده بازی امروز City Spotlight: Columbus شده است! این شرکت مستقر در اوهایو با برنده شدن یک نمایشگاه رایگان در TechCrunch Disrupt 2022 و یک مقام در TechCrunch Startup Battlefield 200، اوایل امروز با Skuld و Healia Health در TechCrunch Live رونمایی کرد.

موسس و مدیرعامل شری چنی جونز دو قاضی فوق العاده را معرفی کرد – آنا میسون (شریک مدیر، Rise of the Rest Seed Fund in Revolution) و پارول سینگ (شریک عمومی، سرمایه اولیه).

در چهار دقیقه، چنی جونز توضیح داد که چگونه SureImpact خدمات اجتماعی و بخش‌های تأثیر اجتماعی را مدرن می‌کند. پلتفرم SaaS SureImpact با یک پلتفرم مدیریت پرونده یکپارچه، به سازمان و سرمایه گذاران آن اجازه می دهد تا به وضوح تأثیر کلیدی و بازده شاخص های سرمایه گذاری را درک کنند – در زمان واقعی و با تقاضای کمتر از سوی سازمان های غیرانتفاعی.

از لحاظ تاریخی، سازمان ها برای به اشتراک گذاشتن با کسانی که به سازمان کمک می کنند، بر شاخص های تاثیر سطح بالا متکی بوده اند. با تقاضای فزاینده برای داده‌های تأثیر اجتماعی بلادرنگ، سازمان‌های غیرانتفاعی ملزم به افزایش ظرفیت ردیابی و گزارش‌دهی خود هستند. SureImpact با جمع‌آوری خودکار داده‌ها و ظرفیت ارزیابی تأثیر که همه بازیگران اکوسیستم تأثیر اجتماعی را به هم متصل می‌کند، شکاف فناوری را برطرف می‌کند.

چنی جونز می‌گوید که سازمان‌های غیرانتفاعی دیگر نیازی به هدر دادن زمان برای دستکاری گزارش‌های حامیان مالی خود و اتلاف وقت برای سرمایه‌گذاران ندارند و مجبورند داستان‌های کمک مالی و خلاصه داده‌ها را مرور کنند تا تأثیر جمعی آنها را درک کنند.

این شرکت می گوید که این محصول را با 10 مشتری بتای پولی، با پرداخت 15000 دلار در سال توسعه داده است. از زمان راه اندازی در فوریه 2020، این شرکت 220 سازمان عظیم را بر روی پلت فرم خود در 50 بازار ایالات متحده تبلیغ کرده است. SureImpact حدود 1.6 میلیون دلار سرمایه از فرشتگان مختلف و سرمایه گذاران خطرپذیر جمع آوری کرد.

چنی جونز که به تنهایی متخصص است، بیش از 20 سال تجربه در بخش غیرانتفاعی به عنوان بنیانگذار سریال تأثیر اجتماعی دارد و مستقیماً با سازمان های مأموریتی کار می کند.

تشکر ویژه از داوران و بنیانگذاران فوق العاده ای که با تسلط بر آتش و لحن روی صحنه رفتند.