منو سایت

Sweep به شرکت ها کمک می کند تا به وعده های خود در زمینه کربن بالا عمل کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Sweep به شرکت ها کمک می کند تا به وعده های خود در زمینه کربن بالا عمل کنند

خارج شدن از دروازه ها با یک شرکت جدید سخت است، و سپس Sweep وجود دارد. این شرکت در سال 2020 تأسیس شد، سپس چند ماه پیش یک دور سری A با مبلغ 22 میلیون دلار جمع آوری کرد و به دنبال آن دور سری B با مبلغ 73 میلیون دلار امروز اعلام شد. این شرکت با یک پلت فرم مدیریت کربن جاروب شد. او نقطه‌ای شیرین در دنیای شرکت‌های بزرگ پیدا کرد که در دهانشان کف داشتند تا اعلام کنند که برای نجات سیاره آماده‌اند، اما پس از آن سرشان را خاراندند و معلوم نبود چگونه واقعاً پیشرفت شما را پیاده‌سازی، پیگیری و گزارش کنند.

ریچل دلاکور، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، استارت آپ قبلی خود را به Zendesk فروخت و به اندازه کافی تغییر کرد که مجبور نشد دوباره کار کند.

دلاکور به من گفت: «پس از خرید، می‌توانم فقط با بچه‌هایم بمانم و از زندگی لذت ببرم و فقط با هم بنشینم. “چطور در آینه نگاه می کنی؟” بیایید از انرژی و دسترسی به افراد مناسب در مقیاس جهانی استفاده کنیم تا سهم خود را برای کاهش انتشار کربن انجام دهیم و فقط آنچه از ثبات آب و هوا باقی مانده است را حفظ کنیم.

Sweep به شرکت ها کمک می کند تا به وعده های خود در زمینه کربن بالا عمل کنند

ریچل دلاکور، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Sweep. اعتبار تصویر: پاک کردن

Sweep در ابتدا در ارائه یک پلت فرم مدیریت کربن به شرکت های بزرگ موفق بود و به آنها کمک کرد تا برنامه های آب و هوایی مبتنی بر علم و مبتنی بر داده بسازند.

“[Our customers] او به ما گفت که ما در روزنامه نامزد کرده ایم و اکنون نمی دانیم از کجا شروع کنیم. این شرکت ها جدید نیستند، دیجیتال نیستند. دلاکور می‌گوید در اروپا، واقعیت این است که ما شرکت‌ها و تولیدکنندگانی داریم که بیش از 100 سال قدمت دارند. «شما آنچه را که می‌توان خودکار کرد، خودکار می‌کنید، آنچه را که می‌توان انسان‌سازی کرد تا کارمندان خود را درگیر کند، انسانی می‌سازید. شما از همه دعوت می‌کنید تا با پلتفرم Sweep در بحث کربن شرکت کنند.”

Sweep گزارش‌هایی تولید می‌کند که با پروتکل‌های گزارش‌دهی مختلف سازگار است تا نظارت بر تغییرات آب و هوا را برای شرکت‌ها آسان‌تر کند و مسائل و چالش‌ها را به منصه ظهور برساند. مدیر عامل شرکت به ویژه در مورد اقدام جمعی برای اطمینان از اینکه همه سهم خود را در مسئولیت پیشگیری از بلایا به اشتراک می گذارند هیجان زده است. رویکرد شبکه‌ای این پلتفرم به حاکمیت کربن به شرکت‌ها کمک می‌کند تا خود را در زنجیره‌های تامین جهانی، از جمله برای غول‌های چندملیتی مانند Saint Gobain و JCDecaux، کربن‌زدایی کنند.

علاوه بر Coatue، که دور را رهبری کرد، سرمایه‌گذاران فعلی Balderton Capital، New Wave، La Famiglia و 2050 نیز در این دور شرکت کردند.

فیلیپ لافونت، بنیانگذار Coatue، می‌گوید: «از آنجایی که شرکت‌های بیشتری به آب و هوا متعهد می‌شوند، به داده‌ها و راه‌حل‌های مبتنی بر علم برای پیشبرد آنها نیاز دارند. ما معتقدیم که Sweep فناوری پیشرو در این محیط رقابتی است که به طور موثر از تلاش‌های پایداری از اندازه‌گیری و هدف‌گیری گرفته تا کاهش و گزارش‌دهی پشتیبانی می‌کند. بنیان‌گذاران اروپایی مدت‌هاست که در خط مقدم نوآوری‌های آب و هوایی قرار دارند و Coatue از حضور در این سفر با Sweep هیجان‌زده است.