منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • SwooshTransfer که توسط Sequoia پشتیبانی می شود میلیون ها دلار برای خودکارسازی پرداخت های بین المللی جمع آوری می کند.

SwooshTransfer که توسط Sequoia پشتیبانی می شود میلیون ها دلار برای خودکارسازی پرداخت های بین المللی جمع آوری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
SwooshTransfer که توسط Sequoia پشتیبانی می شود میلیون ها دلار برای خودکارسازی پرداخت های بین المللی جمع آوری می کند.

تجارت الکترونیک صادرات محور چین در چند سال گذشته رونق گرفته است زیرا جهان به لوازم الکترونیکی، فست مد، تجهیزات ورزشی و سایر کالاهای روزمره آن نیاز دارد. در حالی که صادرکنندگان دیجیتال کشور از رونق برخوردار هستند، با چالش هایی نیز روبرو هستند. یکی از بزرگترین دردسرهای آنها جمع آوری پرداخت هاست که معمولاً هزینه های بالا، تاخیر و عدم شفافیت را به همراه دارد.

SwooshTransfer که اخیراً چندین میلیون دلار سرمایه از سرمایه‌گذارانی از جمله Sequoia China و K2VC دریافت کرده است، یکی از بازیگران جدیدی است که به دنبال تسهیل معاملات بین‌المللی برای تجارت چین و فراتر از آن است. این شرکت از افشای میزان دقیق بودجه خودداری کرد.

پس از یک دهه در علی بابا و زیرمجموعه آن گروه مورچه غول فین‌تک، مکس ما SwooshTransfer را در سال 2021 برای تسهیل پرداخت‌های فرامرزی برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​و همچنین افراد به‌عنوان دانشجویان بین‌المللی، که هزینه‌های تحصیل اغلب برایشان مشکل است، تأسیس کرد. . . ما به TechCrunch گفت: نقطه قوت اصلی شرکت، استفاده از فناوری اتوماسیون تراکنش است که به مشتریان کمک می کند هزینه ها و همچنین ریسک ها را کاهش دهند.

به عنوان مثال، استارت آپ به جای استخدام منابع انسانی، از محاسبات حریم خصوصی و یک بلاک چین برای مدیریت اسناد نظارتی مورد نیاز برای تراکنش های فرامرزی استفاده می کند. همچنین از هوش مصنوعی برای تشخیص تقلب و رفتار غیرعادی مصرف کننده استفاده می کند.

ما گفت: «شرکت‌های کوچک و متوسط ​​چینی که در حال جهانی شدن هستند، در حال رشد هستند، اما ابزارهای دوستانه زیادی برای حمایت از کسب و کار آنها وجود ندارد. “برای پرداخت های بین المللی، هزینه ها [charged by third party services] به طور سنتی غیرشفاف هستند و مصرف کنندگان خدمات شخصی سازی شده کمی دریافت می کنند یا اصلاً خدمات شخصی دریافت نمی کنند.”

جاه طلبی Swooshtransfer به تاجران و دانشجویان چینی ختم نمی شود. او پایگاهی را در بریتانیا راه اندازی کرد و در آنجا یک مدیر عامل محلی را به عنوان مدیر اجرایی شرکت استخدام کرد، راه حلی نسبتا نادر برای جهانی شدن شرکت های چینی که معمولاً توسط مدیران چینی اداره می شوند. بنیانگذار گفت: این استارت آپ قصد دارد ابزارهای بازاریابی و راه حل های پرداخت خود را برای خرده فروشان در بریتانیا تبلیغ کند، که این امر را گامی برای ورود بیشتر به دیگر بازارهای اروپایی می داند.

Easy Transfer میلیاردها دلار شهریه را برای دانشجویان بین المللی چینی اداره می کند