منو سایت

Tandem یک آینده کار هیبریدی از راه دور راحت را ترسیم می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Tandem یک آینده کار هیبریدی از راه دور راحت را ترسیم می کند

Tandem، یک شرکت استارتاپی که ابزارهای ارتباطی سازمانی می‌سازد، محصول جدیدی به نام Spaces را عرضه کرده است، به این امید که کار از راه دور و اداری را با هم ترکیب کند تا همه کارکنان احساس کنند به درستی با همکاران خود در ارتباط هستند. راه اندازی Spaces در حال انجام است زیرا بسیاری از شرکت ها در حال تسلط بر بازگشت به دفاتر و این سوال هستند که چگونه تیمی را که از چندین مکان کار می کند مدیریت کنند.

در سال 2019، Tandem داغ ترین شرکتی بود که از Y Combinator بیرون آمد. در آن زمان، TechCrunch اشاره کرد که این شرکت در حال توسعه نرم‌افزار ارتباطی برای تیم‌های راه دور پس از تغییر از کریپتو بود. قبل از شیوع بیماری همه گیر به قیمت 7.5 میلیون دلار رسید.

در مورد مکان و زمان مناسب صحبت کنید، درست است؟ Rajiv Ayyangar، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Tandem، اخیراً به TechCrunch گفته است که زمانی که آن را راه اندازی کرد، با شروع COVID-19 و انتقال انبوه متعاقب آن از محل کار به خانه، همه چیز درست شد. مدیرعامل گفت شرکت او در چند هفته حدود 30 برابر رشد کرده است.

من گشتی در نرم افزار فعلی Tandem زدم تا سرویس جدید آن را تجربه کنم. به طور کلی، Tandem یک برنامه کاربردی است که به تیم ها اجازه می دهد با هم ارتباط برقرار کنند، جلسات خود را پیگیری کنند و در اتاق های گفتگو جمع شوند.

شما از نرم افزارهای مرتبط استفاده کرده اید. چیزی که من می گویم این است که طرح بندی Tandem کاملاً روان است، به این معنی که تجربه کاربری دارد که یادگیری آن آسان است. همچنین برخی از لمس‌های خوب مانند نمادهای نزدیک به نام‌های کاربری وجود دارد، بنابراین می‌توانید ببینید که همکارانتان همیشه از چه نرم‌افزاری استفاده می‌کنند. اگر برنامه‌نویسی را می‌بینید که از یک IDE استفاده می‌کند، ممکن است منتظر باشید تا او را پینگ کنید، درست است؟

اما جایی که Tandem می‌خواهد از مجموعه محصولات نرم‌افزاری که امکان ارتباط بین رایانه‌ها را فراهم می‌کند خارج شود، محصول Spaces آن است. به طور خلاصه، این سرویس با سخت‌افزار آماده ویدئو در فضاهای اداری مانند اتاق‌های کنفرانس و مناطق مشترک کار می‌کند و به کارکنان راه دور اجازه می‌دهد تا به بخش‌های مختلف دفتر متصل شوند، گوش دهند یا فعالانه شرکت کنند.

در یک تظاهرات، من را در زمان واقعی در اطراف دفتر Tandem بردند، به جلسات می آمدم و به طور کلی مدتی آزار دهنده بودم. ما در اتاق‌های کنفرانس و چیزی که فکر می‌کردم یک لابی بود، در تلویزیون ظاهر شدیم.

در این مرحله باید کار وجدانی خود را از راه دور تثبیت کند. از سال‌های ابتدایی تحصیل در دانشگاه، بارها و بارها به عنوان کارگر از راه دور کار کرده‌ام. اولین شغل روزنامه نگاری من برای شرکتی در قاره ای متفاوت بود. از سال‌هایی که در آنجا کار می‌کردم هرگز به دفتر نرسیدم. در TechCrunch، من هم از راه دور بودم و هم IRL، و آخرین کنسرت من حضوری بود و نه غیر حضوری. بنابراین وقتی نوبت به مقیاس‌گذاری قرارها، مدیریت تلفن و به‌طور کلی استفاده از هر نرم‌افزار در طول زمان می‌رسد، من از مزایا و چالش‌های کار از راه دور آگاهم.

با در نظر گرفتن این موضوع، من چیزی را دوست دارم که Tandem ساخته است. با بسیاری از گزینه‌های سخت‌افزاری، از جمله لپ‌تاپ‌های ارزان، کار می‌کند، بنابراین حتی تیم‌های مقتصدتر نیز به این سرویس دسترسی خواهند داشت. لازم نیست یک پلت فرم بزرگ بخرید تا شکاف بین کارمندان ادارات و کارکنان دوردست را پر کنید. البته داشتن یک صفحه نمایش بزرگ با دوربین و میکروفون خوب Spaces را بهتر می کند، اما اگر بودجه محدودی دارید می توانید یک لپ تاپ ارزان قیمت را نیز در نظر بگیرید.

وقتی یک «فضای اداری» خاص را در برنامه انتخاب می‌کنید، بسته به نیازتان می‌توانید بی‌صدا یا با ویدیو و صدا به آن متصل شوید. آیا این در عمل ترسناک به نظر می رسد که در صفحه نمایش های اداری ظاهر می شود؟ نه واقعاً، زیرا کارمندان از راه دور وارد دفتر می شوند، نه خانه های همکارانشان.

این سرویس از 4 آوریل شروع می شود. به طور طبیعی، ما از شرکت پرسیدیم که چگونه قرار است راه اندازی شود. آیانگر گفت: “خیلی زود است برای به اشتراک گذاشتن اعداد”، اما مدیر عامل به دلیل نظرات مثبت مشتریان، ایمیلی ارسال کرد که به گفته او “به معنای واقعی کلمه” بود. هر دو بررسی بر اهمیت ارتباط با جامعه تأکید کردند، که احتمالاً در گوش تاندم موسیقی بود.

Tandem یک استارت آپ SaaS است، به این معنی که مشتریان آن به صورت دوره ای مشترک خدمات آن می شوند. یک پشت سر هم ساده برای هر کاربر 8 دلار در ماه هزینه دارد که برای ویژگی های شرکتی بیشتر است. در مقابل، فضاها 50 دلار برای هر شرکت در ماه یا بیشتر هزینه دارند، دوباره برای تجهیزات کلاس سازمانی.

آیانگر گفت: امروز حدود 800 شرکت از Tandem استفاده می کنند، اما ما نتوانستیم برای به دست آوردن تعداد مشتریان عمیق تر بپردازیم. (راه اندازی شامل یک سطح رایگان است، همانطور که بسیاری از محصولات سلف سرویس در دنیای نرم افزار امروزی انجام می دهند.)

Spaces می تواند به Tandem کمک کند تا درآمد بیشتری از مشتریان فعلی خود جذب کند یا شاید مشتریان جدیدی را جذب کند. به هر حال وقتشه

آنچه بیشتر ما را مورد توجه قرار می دهد این است که محصول جدید چقدر به رشد Tandem کمک می کند. با توجه به Crunchbase، از پایان سال 2019 بیش از این دور سرمایه جذب نکرده است، به این معنی که احتمالاً در حال آماده شدن برای انجام این کار است. اگر Spaces عملکرد خوبی داشته باشد، ممکن است به زودی دوباره از این شرکت بشنویم.