منو سایت

TechCrunch اولین پادکست Chain Reaction، یک پادکست جدید حیات وحش در web3 را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
TechCrunch اولین پادکست Chain Reaction، یک پادکست جدید حیات وحش در web3 را معرفی کرد

موضوعات کمی در فناوری گیج کننده تر یا ترسناک تر از رمزنگاری هستند.

این صنعت تریلیون‌ها سرمایه‌گذاری را جذب کرده است، اما حتی خرید توکن‌ها یا NFT ممکن است دشوار باشد، چه رسد به اینکه بفهمیم این چیزها واقعاً چه می‌کنند. در نتیجه، کریپتو در میان مصرف‌کنندگانی که تلاش می‌کنند دیدگاه‌های خوش‌بینانی را که نوید یک نظم جهانی جدید را می‌دهند، با واقعیت‌های امروزی افراد با نفوذی که کلاهبرداری‌های سکه‌های سگ و معاملات مشکوک NFT را دنبال می‌کنند، تطبیق دهند، شهرت بحث‌برانگیزی دارد.

چیزهای زیادی در دنیای وب 3 وجود دارد که باید مراقب آنها بود، اما وعده‌های زیادی نیز وجود دارد – هر دوی آنها می‌خواهیم به خوانندگان خود کمک کنیم تا درک کنند.

TechCrunch پادکست جدیدی به نام منتشر می کند واکنش زنجیره ایکه شما را در دنیای کریپتو، وب3 و NFT غرق خواهد کرد.

هر هفته یک ویرایشگر ارشد در TechCrunch لوکاس ماتنی و Crypto Reporter آنیتا راماسوامی قبل از اینکه برای مصاحبه با یک متخصص صنعت بنشینید، خواه سرمایه گذار، موسس، شخصیت یا شکاک باشید، تعداد انگشت شماری از موضوعات رایج کریپتو (و چرایی اهمیت آنها) را بررسی می کند. هدف ما این است که همراه با خوانندگان درباره یک صنعت نوپا با پیامدهای بالقوه عظیم برای آینده همه چیز از امور مالی گرفته تا هنر و خود اینترنت بیاموزیم.

همراه با پادکست، ما همچنین یک خبرنامه هفتگی را به Chain Reaction ارسال خواهیم کرد، که رویدادهای هفتگی وب 3 را با جزئیات بیشتر بررسی می کند و دورهای قابل توجه بودجه، خرید، سرقت، جابجایی کارکنان و توییت های تند را برجسته می کند. از اینجا می توانید برای خبرنامه ثبت نام کنید.

اولین قسمت و خبرنامه ما ماه آینده پخش می شود. تریلر زیر را گوش کنید تا احساس کنید چه چیزی در انتظار شماست، آن را دنبال کنید واکنش زنجیره ای در توییتر و اکنون در برنامه پادکست مورد علاقه خود مشترک شوید.

[Listen on Spotify] [Listen on Apple Podcasts]