منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • TechCrunch + بررسی اجمالی: روزهای آزمایشی YC، آموزش گرم کردن، استخراج کنندگان بیت کوین کنتاکی

TechCrunch + بررسی اجمالی: روزهای آزمایشی YC، آموزش گرم کردن، استخراج کنندگان بیت کوین کنتاکی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
TechCrunch + بررسی اجمالی: روزهای آزمایشی YC، آموزش گرم کردن، استخراج کنندگان بیت کوین کنتاکی

پیاده روهای امتداد خیابان دانشگاه پالو آلتو مکانی عالی برای تجارت بود.

برای چندین دهه، چندین بلوک وجود داشت که در آن فرشتگان و شرکای VC روی میزهای کافه اردو زدند و بازی‌های لاته را انجام دادند. با این حال، همه گیر به این پایان داد.

این روزها که فرصت دارید ایده خود را به یک سرمایه گذار بفروشید، احتمالاً از طریق تماس ویدیویی خواهد بود، نه از طریق کروسان یا شاورما.

اندرو گرشفلد، شریک Flint Capital که شرکتش تقریباً 1500 پیشنهاد آنلاین را در سال بررسی می کند، گفت: با توجه به تعداد تماس هایی که سرمایه گذاران روزانه دریافت می کنند، “این مدل ارائه جدید مشکل جدیدی برای بنیانگذاران است.”


مقالات کامل TechCrunch + فقط برای اعضا در دسترس است
از کد تخفیف استفاده کنید TCPLUSROUNDUP برای صرفه جویی 20٪ در اشتراک یک ساله یا دو ساله


برای غلبه بر سر و صدا، او به بنیانگذاران توصیه کرد که قبل از نزدیک شدن به فرشتگان و سرمایه گذاری خطرپذیر، یک «تیزر تریلر» ایجاد کنند تا با شبکه خود به اشتراک بگذارند. نه یک عرشه کامل، بلکه یک آسانسور تزئین شده که برای برانگیختن اشتهای سرمایه گذاران قبل از ارائه یک وعده غذایی کامل به آنها طراحی شده است.

گرشفلد می‌گوید: «از آنجایی که فرصت‌های یکسانی برای ملاقات‌های حضوری نداریم، این راهی است که بنیانگذاران می‌توانند توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کنند».

پست او عناصر اصلی یک تیزر تریلر را مشخص می کند و شامل یک الگو برای نحوه ساختار ارائه “برای بهترین تاثیر” است. به طور قابل توجهی مفصل است.

من با صاحبان کافه‌ها در پالو آلتو همدردی می‌کنم، اما ارائه از راه دور مهارتی است که هر مؤسس به آن نیاز دارد، و روشی مؤثر برای یکسان کردن زمین بازی در هنگام جمع‌آوری سرمایه است. از اینجا شروع کنید.

آخر هفته خوبی داشته باشی،

والتر تامپسون
ویرایشگر ارشد، TechCrunch +
@شخصیت اصلی شما

چگونه یک تیزر تریلر برای ارائه راه اندازی خود بسازیم

فضای توییتر 5 آوریل: “چگونه من را معرفی کنیم” با آروین گوپتا

TechCrunch + بررسی اجمالی: روزهای آزمایشی YC، آموزش گرم کردن، استخراج کنندگان بیت کوین کنتاکی

روز سه شنبه، 5 آوریل، ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت محلی، میزبان یک فضای توییتر با آروین گوپتا، شریک در صندوق میفیلد.

ما در مورد استراتژی های رایج ارائه بحث خواهیم کرد و قبل از پاسخ دادن به سؤالات مخاطب، در مورد آنچه که او در حال حاضر به دنبال آن است صحبت خواهیم کرد، بنابراین لطفاً برای تنظیم یک یادآور اینجا را کلیک کنید تا بتوانید به گفتگو بپیوندید

5 نکته ای که بنیانگذاران باید ابتدا در هنگام کار با سرمایه گذاری خطرپذیر به خاطر بسپارند

تصویر یک پاکت زرد با یک نقطه قرمز برای اطلاع رسانی.

اعتبار تصویر: کارول بله (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

هیچ چیز بهتر از تجربه به عنوان تجربه وجود ندارد، به همین دلیل است که ما خوشحالیم که این مقاله نوشته شده توسط Zack DeWitt، برنده TechCrunch Meetup و Pitch-off 2013 را منتشر کردیم.

دی ویت که پس از فروش Drop، Inc تبدیل به VC شد. در اسنپ چت در سال 2016، پنج درس اساسی برای بنیان‌گذارانی که برای اولین بار در صحرا پرسه می‌زنند به اشتراک می‌گذارد تا سرمایه‌گذاری را پیدا کنند که «شریک واقعی» باشد.

دیویت می نویسد: وقتی از یک غریبه پول می خواهید، عدم تعادل ذاتی قدرت وجود دارد، اما “VC باید برای جلب اعتماد شما کار کند.”

از بسیاری جهات، مانند یافتن شوهر مناسب است.»

5 نکته ای که بنیانگذاران باید ابتدا در هنگام کار با سرمایه گذاری خطرپذیر به خاطر بسپارند

چرا نیجریه رهبری YC را در آفریقا دارد؟

روز دموی YC زمستان 2022

اعتبار تصویر: TechCrunch

با 18 استارتاپ از 24 استارتاپ آفریقایی در دسته Y Combinator Winter 2022 که از نیجریه آمده است، این کشور عمق و وسعت استعداد فنی خود را نشان می دهد.

Tage Kene-Okafor در گزارشی کاملاً تحقیقی بررسی می‌کند که چگونه عواملی مانند حذف YC، افزایش علاقه سرمایه‌گذاران و روابط با فارغ‌التحصیلان سابق YC نیجریه به این اکوسیستم پر جنب و جوش کمک کرده است تا شرکت‌های بیشتری را نسبت به بسیاری از بازارهای فناوری دیگر در سال جاری به سمت شتاب‌دهنده سوق دهد.

چرا نیجریه رهبری YC را در آفریقا دارد؟

استخراج کنندگان بیت کوین گرد و غبار را از شهرهای زغال سنگ کنتاکی پاک می کنند که توسط مشوق های مالیاتی ارز دیجیتال تحریک شده اند.

تصویری از مردی که در امتداد دیواری از تاسیسات استخراج بیت کوین راه می‌رود

اعتبار تصویر: لارس هاگبرگ / خبرگزاری فرانسه (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

برای استخراج سوختی که صدها فوت زیر خاک مدفون شده بود، صنعت زغال سنگ چشم انداز کنتاکی را با تسطیح کل قله های کوه و استفاده از مواد زائد برای پر کردن نهرها و دره ها تغییر داد.

ژاکلین ملینک گفت، اما اکنون که تقاضا برای زغال سنگ کاهش یافته است زیرا شرکت‌های آب و برق به سمت منابع انرژی پاک‌تر رفته‌اند، دولت از مشوق‌هایی برای جذب استخراج‌کنندگان بیت‌کوین استفاده می‌کند.

او نوشت: در سال 2022، کنتاکی “18.7٪ از کل دارایی بیت کوین در ایالات متحده را به خود اختصاص داد.”

امروزه، استخراج‌کنندگان بیت‌کوین در کارخانه‌های متروکه، انبارها و البته معادن زغال‌سنگ سابق در اطراف کنتاکی مغازه‌هایی راه‌اندازی می‌کنند تا از انرژی تولید شده توسط زغال سنگ برای بهره‌برداری از تأسیسات خود استفاده کنند.

نیک هانسن، مدیر عامل پلتفرم مدیریت هش بیت بیت کوین گفت: «سواران بیت کوین خریداران نهایی انرژی هستند.

آنها انواع انرژی را تا قیمت مشخصی می خرند و می توانند این کار را در هر کجا که اینترنت باشد، انجام دهند.

استخراج کنندگان بیت کوین گرد و غبار را از شهرهای زغال سنگ کنتاکی پاک می کنند که توسط مشوق های مالیاتی ارز دیجیتال تحریک شده اند.

استارت‌آپ‌های مورد علاقه ما از نسخه ی نمایشی YC Winter 2022، قسمت 1

مورد علاقه در روز نسخه ی نمایشی YC

اعتبار تصویر: TechCrunch / برایس دوربین

روز نمایش امسال Y Combinator Winter 2022 شامل 414 استارتاپ از 42 کشور در بیش از 80 بخش است.

اینها شرکت‌های زیادی هستند که باید در نظر گرفته شوند، اما طبق سنت TechCrunch، الکس ویلهلم، ناتاشا ماسکارنیاس، دوین کالدوی، کریستین هال و مری آن آزودو استارت‌آپ‌های مورد علاقه خود را از روز اول فهرست می‌کنند.

استارت‌آپ‌های مورد علاقه ما از نسخه ی نمایشی YC Winter 2022، قسمت 1

استارت آپ های مورد علاقه ما از نسخه ی نمایشی YC Winter 2022، قسمت 2

مورد علاقه در روز نسخه ی نمایشی YC

اعتبار تصویر: TechCrunch / برایس دوربین

روز دوم W22 Y Combinator چندین روند را نشان داد: بسیاری از استارت‌آپ‌ها در حال ساختن برای بازار آسیای جنوب شرقی هستند، فین‌تک همچنان برنده است، استارت‌آپ‌های نیجریه‌ای پارک را ترک می‌کنند، و هند دوباره به خوبی معرفی شد.

برای تکمیل پوشش ما، کریستین هال، الکس ویلهلم، دوین کالدوی و مری آن آزودو چندین شرکت را برای نظارت از استارت آپ هایی که در روز دوم اجرا کردند انتخاب کردند.

استارت آپ های مورد علاقه ما از نسخه ی نمایشی YC Winter 2022، قسمت 2

علیرغم محدودیت های ابزارها، خوش بینان DAO کاربردهای جدیدی برای آینده ای دموکراتیک و نماد محور می بینند.

تصویری از دستی که حباب گفتاری را در یک قلک سفید روی پس‌زمینه بنفش وارد می‌کند.

اعتبار تصویر: بوریس ژیتکوف (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

بسیاری از جوامع آنلاین به دنبال سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) برای جمع‌آوری سرمایه برای اجرای ایده‌های خود هستند، اما بدون ابزار و نرم‌افزاری که مشارکت مردم را آسان‌تر کند، پذیرش کند است.

ژاکلین ملینک گفت، با این حال، برخی از سرمایه گذاران و مصرف کنندگان امیدوارند که توسعه ابزارهای DAO استفاده بیشتری نسبت به کسانی که منابع خود را برای خرید NFT یا سایت های مورد علاقه جمع می کنند، ایجاد کند.

“تکامل زیادی رخ خواهد داد [for DAOs] سارا وود، رئیس عملیات Upstream گفت: زمانی که ما شروع به ترکیب فناوری در رفتار انسان می کنیم. “من دنیایی را می بینم که در آن می توانید از DAO برای باشگاه کتاب خود یا هر چیزی که می خواهید استفاده کنید.

علیرغم محدودیت های ابزارها، خوش بینان DAO کاربردهای جدیدی برای آینده ای دموکراتیک و نماد محور می بینند.

سوفی عزیز: برای کمک به کارمندانی که شهروند اوکراین هستند، چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

یک چهره تنها در ورودی پرچین هزارتویی که پرچم آمریکا در مرکز آن قرار دارد

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

سوفی عزیز

ما چندین کارمند داریم که شهروندان اوکراینی هستند. یکی در OPT و دیگری در STEM OPT است. ما می خواهیم مطمئن شویم که آنها می توانند به زندگی و کار در ایالات متحده ادامه دهند.

فوری ترین نگرانی ما دانش آموز F-1 است که وضعیت OPT او در ژوئن منقضی می شود. ما او را در قرعه‌کشی H-1B امسال ثبت نام کردیم و امیدواریم این هفته برای درخواست انتخاب شود.

در همین حال، شنیدیم که اوکراینی ها شرایط TPS را دارند. آیا این شامل دانشجویان OPT F-1 می شود؟ آیا سایر کارمندان اوکراینی ما باید برای TPS درخواست دهند، حتی اگر ویزای کاری آنها چندین سال دیگر معتبر باشد؟

روند درخواست TPS چگونه است؟

– حامی قوی

سوفی عزیز: برای کمک به کارمندانی که شهروند اوکراین هستند، چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

معاملات گزینه های بیت کوین OTC Goldman Sachs می تواند راه را برای مشارکت بیشتر نهادی هموار کند

تصویری از یک پست تجاری در طبقه بورس نیویورک با غرفه گلدمن ساکس مقایسه شده است

اعتبار تصویر: ریچارد درو / AP

ژاکلین ملینک گفت: گلدمن ساکس برای مدتی در زمینه ارزهای دیجیتال فعال بوده است، اما ژاکلین ملینک گفت که تجارت با گزینه های بیت کوین در هفته گذشته می تواند راه را برای شرکت های سرمایه گذاری نهادی بیشتری برای شروع کاوش در اکوسیستم ارزهای دیجیتال، در انتظار شفافیت قانونی، هموار کند.

تیم گرانت، رئیس اروپا در گلکسی دیجیتال گفت: “معامله به تنهایی معنای زیادی ندارد، اما این واقعیت که توانایی گلدمن ساکس برای معامله با این ریسک اتفاق افتاده است، مهم است و این تازه آغاز است.”

«به محض ورود به این قسمت، این مجموعه موانع، از نظر فکری و عملیاتی برای انجام کارهای دیگر آزاد هستید. این به خودی خود تجارت نیست، اما به ما این امکان را می‌دهد که به جهات مختلفی برویم.”

معامله در فرابورس بیت کوین گلدمن ساکس “معنی چندانی ندارد” اما می تواند راه را برای مشارکت بیشتر نهادی هموار کند.

چگونه و چرا سرمایه OT را برای امنیت افزایش دهیم

دستی که یک قفل در دست دارد و در پس زمینه کد html روی صفحه کامپیوتر

اعتبار تصویر: تصاویر SOPA (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

مت گاتو می نویسد: فناوری عملیاتی که به زیرساخت های حیاتی اجازه می دهد تا 24×7 کار کنند، یکی از مناطقی است که با خطرات امنیت سایبری قابل توجهی مواجه است و همانطور که دولت ایالات متحده اقداماتی را برای کاهش تهدید انجام می دهد، شرکت های امنیتی که در این زمینه کار می کنند بیشترین سود را خواهند داشت. ، مدیر عامل Insight Partners.

در یک پست مهمان برای TC +، او توضیح داد که چگونه حملات اخیر به زیرساخت های حیاتی، مقررات آتی و نگرانی های فزاینده در مورد حملات سایبری روسیه فرصت های جدیدی را در OT ایجاد می کند.

گاتو گفت: “این زمان خوبی برای تامین کنندگان امنیت OT است تا به دنبال بودجه باشند.” “ترکیبی از حملات سایبری رو به رشد OT و ظهور مقررات دولتی به تامین مالی کمک می کند.

چگونه و چرا سرمایه OT را برای امنیت افزایش دهیم

بنیانگذاران شرکت نوپا اوکراینی دلفاست در حال بحث بر سر غلبه بر بحران هستند

دانیل تونکوپی و سرگئی دنیسنکو، بنیانگذاران دلفاست

اعتبار تصویر: برایس دوربین

استارت آپ دوچرخه الکترونیکی Delfast که در سال 2014 تأسیس شد، دفاتری در لس آنجلس و کیف دارد.

ربکا بلان گفت، اما پس از حمله روسیه به اوکراین، بنیانگذاران آن، دانیل تونکوپی و سرگئی دنیسنکو، شروع به جابجایی اعضای خانواده و مقامات کردند و راه‌هایی برای حمایت از دفاع از کشورشان پیدا کردند و “در طول جنگ یک استارتاپ را اداره کردند.”

دانیل تنکوپی:

الان همه در دو شیفت کار می کنیم. شیفت اول کار همیشگی ماست و شیفت دوم کار داوطلبانه ماست. در کیف، نیمی از مهندسان ما در حال جنگ هستند. آنها در نیروهای دفاع سرزمینی هستند که مانند یک ارتش رسمی غیرنظامی هستند.

بنیانگذاران شرکت نوپا اوکراینی دلفاست در حال بحث بر سر غلبه بر بحران هستند