منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • TechCrunch + بررسی اجمالی: نکات بقای راه اندازی، محتوای مبتنی بر شفافیت به عنوان یک سرویس

TechCrunch + بررسی اجمالی: نکات بقای راه اندازی، محتوای مبتنی بر شفافیت به عنوان یک سرویس

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
TechCrunch + بررسی اجمالی: نکات بقای راه اندازی، محتوای مبتنی بر شفافیت به عنوان یک سرویس

در پایان سیاره میمون ها (1968)، قهرمان داستان متوجه می شود که دنیای بیگانه ای که در آن فرود آمده است، در واقع یک زمین پسا آخرالزمانی است.

برای بسیاری از بنیان‌گذاران، برای اولین بار در حالت جمع‌آوری سرمایه، تعدیل بازار فعلی برای شرکت‌های فناوری سهامی عام به همان اندازه آزاردهنده است.

نوین چادا، شریک مدیریتی در می‌فیلد، می‌گوید از آنجایی که سرمایه‌گذاران شروع به کاهش ارزش سهام ارزشمند کردند، این امر در مراحل اولیه بازی ارزش‌گذاری را تغییر داد.


مقالات کامل TechCrunch + فقط برای اعضا در دسترس است
از کد تخفیف استفاده کنید TCPLUSROUNDUP برای صرفه جویی 20٪ در اشتراک یک ساله یا دو ساله


چادا با نگاهی به ترکیدن اولین حباب اینترنت در اوایل دهه 2000 و فروپاشی مالی در سال 2008، خاطرنشان می‌کند که می‌توان انتظار داشت بازارهای عمومی آشفته و “چالش‌های ژئوپلیتیکی” اندازه دورهای اولیه و سری A را مشخص کند.

“اگر در مراحل اولیه هستید، ما اساساً تیم شما را ارزیابی می کنیم تا مطمئن شویم که این محصول یک مسکن است، نه یک ویتامین.

شرایط و همچنین انتظارات سرمایه گذاران در حال تغییر است، به این معنی که بنیانگذاران باید تفکر خود را در مورد برآوردهای ورودی قابل قبول تجدید نظر کنند و در برنامه های هزینه خود تجدید نظر کنند. اگر امروز شروع می‌کردم، کنار گذاشتن پول برای اجاره پاداش‌ها نسبت به خرید صندلی‌های Herman Miller Aeron اولویت بیشتری داشت.

همانطور که چاد اشاره می کند، “بالا رفتن آسان تر از پایین است.”

از شما برای خواندن TechCrunch + بسیار سپاسگزارم و هفته خوبی را برای شما آرزو می کنم.

والتر تامپسون
ویرایشگر ارشد، TechCrunch +
@شخصیت اصلی شما

نکات بقا برای بنیانگذاران استارت آپی که اولین تعدیل بازار خود را تجربه کرده اند

بعد از Anaplan کدام شرکت SaaS سهام خصوصی را هدف قرار خواهد داد؟

تصویری از دو مرد و دو زن که هدفی را برای نمادی از هدف فتح جمع می کنند.

اعتبار تصویر: سوربت / گتی ایماژ

در شش ماه گذشته، قیمت سهام شرکت نرم‌افزار برنامه‌ریزی Anaplan بیش از 22 درصد کاهش یافته است که توضیح می‌دهد که چرا شرکت سرمایه‌گذاری خصوصی Thoma Bravo به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد آن را به قیمت 10.7 میلیارد دلار خریداری کند.

ران میلر و الکس ویلهلم در مورد معامله تحقیق کردند تا ببینند “آیا توما براوو برای این شرکت حق بیمه می پردازد یا خیر”، اما آنها به این سوال بزرگتر نیز توجه کردند – آیا این “آغاز یک روند سهام خصوصی است که شرکت های آسیب پذیر SaaS را هدف قرار می دهد”؟ ”

بعد از Anaplan کدام شرکت SaaS سهام خصوصی را هدف قرار خواهد داد؟

چرا بسیاری از شرکت های SaaS عملیات رسانه ای خود را راه اندازی می کنند

رایانش ابری در استودیو عکس

اعتبار تصویر: پیتر دیزلی (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

محتوا به عنوان یک سرویس؟

در چند سال گذشته، Salesforce، Hubspot، Shopify و سایر شرکت‌های شرکتی شروع به گسترش فعالیت‌های رسانه‌ای خود کرده‌اند.

مخاطبان آنلاین به مصرف ویدیوها، پادکست ها، اینفوگرافیک ها و سایر رسانه ها عادت دارند. گزارشگر ران میلر گفت که در نتیجه، پست های ساده وبلاگ سال ها پیش درخشش خود را از دست دادند.

او برای اینکه ببیند استارت آپ ها از رویکرد جدید SaaS در بازاریابی محتوا چه چیزی می توانند بیاموزند، با چندین تحلیلگر و متخصص مصاحبه کرد.

رابرت رز، بنیانگذار و تحلیلگر ارشد در مشاوره محتوا، گفت: «اگر من مدیر ارشد مدیریت مالی هستم، باید بپرسم چگونه می توانم به این مخاطبان دسترسی داشته باشم.

«من می‌توانم از طریق دسترسی‌های فیسبوک یا گوگل که باغ‌های حصارکشی شده‌اند به اجاره آن ادامه دهم، یا می‌توانم خودم شروع به ساختن آن کنم یا آن را خریداری کنم.

چرا بسیاری از شرکت های SaaS عملیات رسانه ای خود را راه اندازی می کنند

کارآفرینی باشید که با شفافیت رهبری می کند

یک کاسه کش لاستیکی یک پنجره صابونی را تمیز می کند و نواری از آسمان آبی را با ابرها پاک می کند.

اعتبار تصویر: تخمیر (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

راه‌اندازی یک شرکت فناوری مانند راه‌اندازی بیشتر مشاغل کوچک نیست: برای مثال هیچ‌کس انتظار ندارد که یک لوله‌کش رشد ۳ درصدی در ماه را نسبت به ماه قبل نشان دهد.

کارآفرینان فناوری برای ایجاد یک تیم، ارائه محصولات جدید به طور منظم و تولید سریع درآمد برای اطمینان از بازگشت سرمایه‌گذاران خود تحت فشار هستند. بنابراین جای تعجب نیست که گاهی اوقات اخلاق را کنار بگذارند.

مارجوری رادلو زندی، کارآفرین و سرمایه‌گذار می‌گوید که تفکر «جعلی تا زمانی که موفق شوید» یک ابزار انگیزشی مفید است، اما مبنایی برای یک استراتژی تجاری پایدار نیست.

بنیانگذار شرکتی که من مخفیانه در آن سرمایه گذاری کردم، دو مجموعه کتاب داشت: یکی با داده های مالی تاریخی دقیق و دیگری با ارقامی که بیش از 10 برابر واقعی بودند. فروش محصول و بهره وری کاهش یافته است. تصمیم او این بود که شاخص های مالی متورم را به سرمایه گذاران ارائه کند.

کارآفرینی باشید که با شفافیت رهبری می کند

آخرین مشکل Zendesk، فعال سرمایه گذار است

عابران پیاده از کنار ورودی دفتر مرکزی Zendesk Inc.  در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، ایالات متحده، در روز چهارشنبه، 2 اکتبر 2019. Zendesk روز گذشته با کاهش بخش آن، 5.6 درصد سقوط کرد.  معاملات اختیار فروش شرکت دو برابر میانگین بود.  عکاس: دیوید پل موریس / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

اعتبار تصویر: بلومبرگ / گتی ایماژ

به گفته ران میلر و الکس ویلهلم، پس از اینکه سهامداران طرح Zendesk برای به دست آوردن صاحب SurveyMonkey Momentive را در اوایل سال جاری رد کردند، سرمایه گذار فعال Jana Partners اکنون در تلاش است تا هیئت مدیره شرکت را متزلزل کند.

رون: «تنش‌ها بین کشورهای خارجی و داخلی احتمالاً ناشی از این است که این شرکت در آینده چقدر هزینه خواهد داشت و آیا هزینه‌ای وجود دارد که یک شرکت بزرگتر می‌پردازد، که یانا و دیگران آن را دوست دارند و رهبران فعلی شرکت می‌پذیرند یا خیر». نوشت. و الکس.

هرچه مدیریت فعلی Zendesk خوشبین تر باشد، یافتن این قیمت دشوارتر خواهد بود.

آخرین مشکل Zendesk، فعال سرمایه گذار است

داده های جدید نشان دهنده کند شدن بازار تجارت الکترونیک است

TechCrunch + بررسی اجمالی: نکات بقای راه اندازی، محتوای مبتنی بر شفافیت به عنوان یک سرویس

اعتبار تصویر: نایجل ساسمن (در یک پنجره جدید باز می شود)

با روی آوردن مصرف کنندگان طبقه متوسط ​​به خرید آنلاین و تحویل مواد غذایی در طول همه گیری، تجارت الکترونیک در حال رونق است.

اما دو سال بعد، با بهبودی جهان، این رشد کند می‌شود و نشان می‌دهد که “آینده فعالیت تجارت الکترونیک به جای رشد سهم تجارت دیجیتال بزرگتر به دلیل تغییرات بلندمدت در اقتصاد، به جلو کشیده شده است.” الکس ویلهلم در بورس اوراق بهادار

الکس با تجزیه و تحلیل داده های غول های تجارت الکترونیک مانند Shopify، Pinduoduo، Alibaba و Amazon، بینش خود را در مورد کند شدن تجارت الکترونیک در سال 2022 به اشتراک می گذارد.

داده های جدید نشان دهنده کند شدن بازار تجارت الکترونیک است