منو سایت

TechCrunch + بررسی: پیشنهاد توییتر ماسک، نظرسنجی اروپایی شاهدانه، وام های NFT

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
TechCrunch + بررسی: پیشنهاد توییتر ماسک، نظرسنجی اروپایی شاهدانه، وام های NFT

ایالات متحده بزرگترین بازار حشیش در جهان است، اما از آنجایی که بیشتر کشورهای اروپایی به قانونی کردن استفاده تفریحی فکر می کنند، سرمایه گذاران به دنبال فرصت هایی در تولید، توزیع و خرده فروشی هستند.

مانند ایالات متحده، قوانین حاکم بر این داروی گیاهی در سراسر اتحادیه اروپا متفاوت است، به این معنی که کارآفرینان باید از چارچوب های قانونی پیچیده عبور کنند، حتی زمانی که با یک بازار سیاه بزرگ رقابت می کنند.


مقالات کامل TechCrunch + فقط برای اعضا در دسترس است
از کد تخفیف استفاده کنید TCPLUSROUNDUP برای صرفه جویی 20٪ در اشتراک یک ساله یا دو ساله


اما برای کسانی که تحمل ریسک بالایی دارند، راه‌اندازی یک صنعت عمدتاً غیرقانونی انتخاب آسانی است: اروپایی‌ها تقریباً ۹ میلیارد یورو در سال برای حشیش غیرقانونی هزینه می‌کنند و انتظار می‌رود بازار شاهدانه پزشکی بدون مجوز در سال ۲۰۲۲ به ۳۵۴ میلیون یورو برسد.

برای آخرین نظرسنجی سرمایه‌گذاران، ما با هشت سرمایه‌گذار که فعالانه چک‌هایی را برای شرکت‌های فناوری شاهدانه امضا می‌کنند تماس گرفتیم و از آنها خواستیم به ما بگویند به دنبال چه چیزی هستند، چگونه موفقیت را اندازه‌گیری می‌کنند و بهترین راهی که بنیانگذاران می‌توانند توجه آنها را جلب کنند.

  • تاد هریسون، بنیانگذار و مدیر ارشد مدیریت سرمایه CB1
  • Yoni Meyer، شریک، Casa Verde Capital
  • Viken Duzdjian، شریک مدیر و یکی از بنیانگذاران، Argonautic Ventures
  • دیوید بانی، شریک موسس، Enexis AB
  • ویل گیبس، کارگردان Octopus Ventures
  • الیور لمب، یکی از بنیانگذاران و مدیر سرمایه گذاری، Óskare Capital
  • لی فلچر، بنیانگذار و مدیر مرکز نوآوری آربوتوس
  • will.i.am، سرمایه گذار، گروه Sanity

8 سرمایه گذار شاهدانه چشم انداز خود را برای بازار اروپا در نیمه اول سال 2022 به اشتراک می گذارند

از Frederique Dame از GV و Glen Evans of Greylock که دیروز در مرحله اولیه TechCrunch در سانفرانسیسکو به من پیوستند بسیار سپاسگزارم.

من با فردریک در مورد راه تطبیق با بازار محصول صحبت کردم و گلن و من درباره استخدام بهترین استعدادها در یک محیط رقابتی بحث کردیم. خلاصه ای از دو مکالمه TechCrunch + را هفته آینده به اشتراک خواهم گذاشت.

سه‌شنبه، 26 آوریل، ساعت 2:30 PT / 5:30 PT، میزبان یک فضای توییتر با سوفی آلکورن، یک وکیل مهاجرت در سیلیکون ولی است که ستون هفتگی “سوفی عزیز” را برای TechCrunch + می نویسد.

ما قبل از پاسخ دادن به سؤالات مردم، آخرین تحولات در قانون مهاجرت ایالات متحده، ویزای H-1B و سایر موضوعات مرتبط با صنعت فناوری را مورد بحث قرار خواهیم داد، بنابراین امیدوارم شما نیز به ما بپیوندید.

خیلی ممنون که خواندید و آخر هفته خوبی داشتید.

والتر تامپسون
ویرایشگر ارشد، TechCrunch +
@شخصیت اصلی شما

چگونه تجارت اجتماعی شکاف های زیرساختی را در جنوب شرقی آسیا پر می کند

سنگ های پلکانی که یک رودخانه را مسدود کرده اند

اعتبار تصویر: آنتونیو سوزا / EyeEm (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

آسیای جنوب شرقی محل رشد سریع‌ترین بازارهای تجارت الکترونیک در جهان است، اما حتی با افزایش نفوذ تلفن همراه و اینترنت در این منطقه، مناطق روستایی بزرگ در بسیاری از کشورها به شدت تحت پوشش قرار دارند.

با توجه به چشم‌اندازهای متنوع در برخی از شهرهای روستایی، زیرساخت‌ها آنقدر پراکنده و ضعیف است که نیازهای اولیه می‌تواند سه برابر بیشتر از مناطق شهری هزینه داشته باشد.

آمیت آناند، بنیانگذار Jungle Ventures، می نویسد: یکی از پاسخ ها به این امر تجارت اجتماعی است که از رسانه های اجتماعی استفاده می کند تا به کسب و کارها اجازه دهد تا با خرده فروشان محلی برای بازاریابی و فروش محصولات خود ارتباط برقرار کنند و در عین حال به مشاغل کوچکتر و جوامع دارای معلولیت خدمات ارائه دهند.

«بیشتر پلتفرم‌های تجارت اجتماعی نیازی به سرمایه‌گذاری اولیه ندارند و خرده‌فروشان می‌توانند به زنجیره‌های تأمین راه‌اندازی، زیرساخت‌های پرداخت و شبکه‌های لجستیکی تکیه کنند. این به آنها اجازه می دهد تا روی استفاده از دارایی هایی که دارند تمرکز کنند: حلقه های اجتماعی خود.

چگونه تجارت اجتماعی شکاف های زیرساختی را در جنوب شرقی آسیا پر می کند

سوفی عزیز: من در قرعه کشی H-1B برنده نشدم. گامهای بعدی من کدام است؟

یک چهره تنها در ورودی پرچین هزارتویی که پرچم آمریکا در مرکز آن قرار دارد

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

سوفی عزیز

من سال گذشته مدرک کارشناسی ارشد را در تحلیل کسب و کار گرفتم و از زمانی که در OPT بودم در یک شرکت کار می کردم.

کارفرمای من ماه گذشته مرا در قرعه کشی H-1B قرار داد، اما من انتخاب نشدم. من شنیده ام که مدرک دیپلم من در حال حاضر به عنوان یک رشته STEM واجد شرایط است، که به من حق ادامه کار در OPT را می دهد.

چگونه می توانم در ایالات متحده بمانم؟

– تحلیلگر زیرک

سوفی عزیز: من در قرعه کشی H-1B برنده نشدم. گامهای بعدی من کدام است؟

آیا ایلان ماسک توییتر را در پیشنهاد ناخواسته خود دست کم می گیرد؟

مدل توییتر

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

پیشنهاد 43.4 میلیارد دلاری ایلان ماسک برای خصوصی کردن توییتر برای یک شرکت مشکل دار نیست: درآمد پلت فرم رسانه های اجتماعی قرار است در سال 2022 به 6 میلیارد دلار برسد.

الکس ویلهلم گفت: این پیشرفت، همراه با این واقعیت که سهام آن در بیشتر سال 2021 بالای 60 دلار معامله شد، می تواند به این معنی باشد که پیشنهاد 54.20 دلاری ماسک می تواند بسیاری از سهامداران بلندمدت را ناامید کند.

الکس نوشت: «اگر قبلاً سهامی در توییتر داشتید، به داستان رشد آنها اعتقاد داشتید، در غیر این صورت با تغییر مدیر عامل در سال گذشته، آن را ترک می‌کردید.

این بدان معناست که ماسک در واقع ادعا می‌کند که سهامداران فعلی توییتر غمگین هستند و می‌خواهند پول در بیاورند و انتظار ندارند به زودی شاهد بازگشت قیمت‌های سال 2021 شرکتش باشند.

آیا ایلان ماسک توییتر را در پیشنهاد ناخواسته خود دست کم می گیرد؟

چرا شروع به کار خودروهای برقی باید قبل از ادغام با SPAC ترمز می گرفت؟

انفجار گرد و غبار بنفش روشن

اعتبار تصویر: جاناتان نولز (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

واضح است که چرا بسیاری از استارت‌آپ‌های خودروهای الکتریکی با خریدهای ویژه ادغام شده‌اند: پول SPAC را می‌توان برای گسترش عملیات و تأمین مالی تحقیق و توسعه، ملاحظات کلیدی برای شرکت‌های خودروهای الکتریکی، استفاده کرد.

اما از زمانی که نیکولا، کانو، لوسید موتورز، لردستون موتورز و فارادی فیوچر شروع به کار کردند، رتبه‌بندی خود را مانند یک تایر پنچر کاهش داده‌اند. بدتر از آن، آنها توجه سازمان بورس و اوراق بهادار را نیز جلب کردند.

جان لوئر، مدیر عامل شرکت مشاوره AlixPartners می گوید: «وقتی نتوانید انتظارات خود را برآورده کنید، واقعاً ضربه می خورید. سپس سرمایه گذاران شروع به شکایت می کنند.

چرا شروع به کار خودروهای برقی باید قبل از ادغام با SPAC ترمز می گرفت؟

صاحبان NFT با تراشه های آبی در حال بررسی کاربردهای جایگزین در کاهش فروش هستند

تصویری از اثر فیزیکی هنری از "میمون حوصله شماره 2967" ایجاد شده توسط Bored Ape Yacht Club، سمت چپ و "میمون جهش یافته № 1933" ایجاد شده توسط Mutant Ape Yacht Club، هر دو به عنوان NFT برای فروش در دسترس هستند و در صرافی رمزارز CoinUnited در هنگ کنگ، چین، در روز جمعه، 4 مارس 2022 فهرست شده اند.

اعتبار تصویر: پل یانگ / بلومبرگ (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

پروژه‌های NFT با چیپ آبی مانند Mutant Ape Yacht Club، Azuki و Bored Ape Yacht Club ارزش خود را افزایش دادند، اما فروش جهانی توکن‌های غیر ضروری از 4.6 میلیارد دلار در ژانویه به 2.4 میلیارد دلار در مارس کاهش یافت.

ژاکلین گفت: بسیاری از پروژه‌های کمتر شناخته‌شده به دارایی‌های مسدود شده تبدیل شده‌اند، اما مالکان NFT با ارزش بالا در برابر توکن‌های خود وام می‌گیرند تا “برای به دست آوردن نقدینگی و به نوبه خود بازدهی اضافی در جاهای دیگر ایجاد کنند یا دارایی‌های بیشتری بخرند.” ملینک.

استفان یانگ، مدیر عامل NFTfi گفت: «در حالی که فروش کل NFT ممکن است کاهش یابد، پروژه های سطح بالا همچنان ارزش قابل توجهی را حفظ می کنند.

صاحبان NFT با تراشه های آبی در حال بررسی کاربردهای جایگزین در کاهش فروش هستند

“Found” نامزد وببی برای بهترین پادکست فناوری شد

TechCrunch + بررسی: پیشنهاد توییتر ماسک، نظرسنجی اروپایی شاهدانه، وام های NFT

پادکست TechCrunch که در آن بنیان‌گذاران داستان‌های استارت‌آپ خود را به اشتراک می‌گذارند، در بخش بهترین پادکست فناوری نامزد وببی شده است.

قبل از 21 آوریل رای دهید تا به او در برنده شدن جایزه صدای مردم کمک کنید!