منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • TechCrunch + نقد و بررسی: Stripe در مقابل Plaid، دعاوی IP، آنچه که VC واقعاً در مورد کاهش فکر می کند

TechCrunch + نقد و بررسی: Stripe در مقابل Plaid، دعاوی IP، آنچه که VC واقعاً در مورد کاهش فکر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
TechCrunch + نقد و بررسی: Stripe در مقابل Plaid، دعاوی IP، آنچه که VC واقعاً در مورد کاهش فکر می کند

اگر یادداشتی از یک سرمایه‌گذار دریافت کردم که می‌گوید «اگرچه غم‌انگیز است، اما این داده‌ها قصد نگرانی شما را ندارند»، خوب، ممکن است نگران باشم.

اما این نقل قول از Reach Capital تعداد زیادی یادداشت است که در روزهای اخیر از سرمایه‌گذاران خطرپذیر به شرکت‌های پرتفوی ارسال شده است که مشاوره ارائه می‌دهند و سؤالاتی در مورد چگونگی موقعیت موسسان برای نزول می‌پرسند.

ناتاشا ماسکارنیاس ایمیل هایی از Y Combinator، Lightspeed، Reach و January Ventures دریافت کرد که حاوی پیشنهادات استاندارد برای حفظ مسیر و تجدید نظر در رتبه بندی در “محیط سرمایه بسیار محدود” بود.

به طور خلاصه: پول خود را پس انداز کنید و اگر قصد دارید بیشتر درخواست کنید، انتظار شرایط سخاوتمندانه کمتری داشته باشید.

زمان من در فناوری در چندین رکود است، بنابراین بسیاری از آن برای من آشنا به نظر می رسد. اگر تاریخ نقطه عطفی باشد، طبقه کارآفرین بهبود خواهد یافت – من بیشتر نگران وضعیت کارگران نوپا در سطح متوسط ​​و ابتدایی هستم که ممکن است مسیر شخصی آنها شامل اجاره چند ماهه باشد.

تک‌شاخ‌ها و دکوراتورها در چند ماه گذشته هزاران کارمند را اخراج کرده‌اند و این کاهش‌ها تازه شروع شده است. این فروش روز یادبود را نادیده بگیرید. زمستان در راه است.


مقالات کامل TechCrunch + فقط برای اعضا در دسترس است.
از کد تخفیف استفاده کنید TCPLUSROUNDUP برای صرفه جویی 20٪ در اشتراک یک ساله یا دو ساله.


اگر برای یک شرکت نوپا کار می کنید، در اینجا چند نکته صریح وجود دارد: مدیران شما تصویر کاملی از وضعیت مالی شرکتتان به شما ارائه نمی دهند، زیرا شفاف بودن به آنها کمک می کند بهره وری را حفظ کنند و فرسودگی را کاهش دهند.

و اگر / زمانی که اخراج‌ها اتفاق بیفتند، ناخوشایند و بد مدیریت خواهند شد، زیرا احتمالاً رئیس شما قبلاً هیچ‌کس را اخراج نکرده است.

تکنسین هایی که در نقش های بسیار تخصصی و ضروری هستند معمولاً کسانی هستند که در روز آخر چراغ ها را خاموش می کنند. دیگران؟ حقوق خود را پس انداز کنید، در برنامه های تعطیلات تابستانی خود تجدید نظر کنید و راه هایی برای حمایت از دوستان و همکاران خود در این دوران عدم اطمینان پیدا کنید.

با تشکر فراوان برای خواندن،

والتر تامپسون
ویرایشگر ارشد، TechCrunch +
@شخصیت اصلی شما

طبق معمول تجارت نیست (و سرمایه گذاران به آن اذعان دارند)

اختلافات مربوط به مالکیت معنوی و امنیت سایبری موضوعات حقوقی پیشرو برای شرکت های فناوری است

نقض حریم خصوصی داده ها سرقت ID

اعتبار تصویر: wildpixel (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

دعاوی حقوقی در بهترین زمان ممکن است باعث تخلیه منابع شود، بنابراین قابل درک است که شرکت های فناوری از اعتراضات قانونی خود با رکود در افق حمایت می کنند.

نورتون رز فولبرایت در بررسی سالیانه خود از روند دعوی قضایی دریافت که اختلافات مربوط به حق اختراع و مالکیت معنوی مهمترین موضوعات حقوقی برای مدیران فناوری است که “به دنبال آن مسائل امنیت سایبری و حفاظت از داده ها” وجود دارد.

اختلافات مربوط به مالکیت معنوی و امنیت سایبری موضوعات حقوقی پیشرو برای شرکت های فناوری است

نتایج اخیر سیسکو نشان می دهد که ممکن است یک محاسبه در راه باشد

لوگوی نورانی بالای غرفه Cisco Systems Inc.  در روز افتتاحیه MWC Barcelona در Fira de Barcelona در بارسلونا، اسپانیا، در روز دوشنبه، 28 فوریه 2022. بیش از 1800 غرفه‌دار و بازدیدکننده از 183 کشور در این رویداد سالانه شرکت خواهند کرد که از 28 فوریه تا 3 مارس برگزار می‌شود.  عکاس: فرشته گارسیا / بلومبرگ

اعتبار تصویر: بلومبرگ / گتی ایماژ

آیا رهبر شبکه سیسکو افسرده است؟

ران میلر و الکس ویلهلم نتایج سه ماهه اخیر شرکت را مطالعه کردند و دریافتند که درآمد سالانه برابر است و پیش بینی کردند که سودهای آتی بسیار کمتر از انتظارات است.

هفته گذشته، چاک رابینز، مدیر عامل شرکت، به تحلیلگران گفت که این شرکت اثرات مشکلات زنجیره تامین جهانی و حمله روسیه به اوکراین را احساس می کند، اما مشخص نیست که آیا درآمدهای نرم افزاری قوی می تواند غرق شدن تجارت سخت افزاری آن را جبران کند یا خیر.

هولگر مولر، تحلیلگر Constellation Research، می گوید: «حتی زمانی که مشکلات زنجیره تامین حل می شود، سیسکو باید راهی برای نوآوری و کسب درآمد از وب بیابد، چیزی که در چهار تا شش سال گذشته با آن دست و پنجه نرم کرده است.

نتایج اخیر سیسکو نشان می دهد که ممکن است یک محاسبه در راه باشد

چرا رکود می تواند استارت آپ های مقاوم در برابر رکود را از هک جدا کند؟

جلوه دومینو.  راه حل تجاری برای توقف یک واکنش زنجیره ای  مداخله موفق  مردی که در حال سقوط مفهوم حل مشکل کسب و کار دومینویی است.  تصویر برداری.

اعتبار تصویر: ماکسیم آیرمنکو / گتی ایماژ

اگر مدیریت شایسته ای اتخاذ کنیم، استارت آپ هایی که با بازار محصول مطابقت دارند و نرخ سوخت معقولی دارند، احتمالاً در این دوران جان سالم به در خواهند برد.

اما این قبل از کاهش سهام فناوری و شروع به پایین آوردن رتبه‌بندی استارت‌آپ‌ها درست بود.

مالون موسس و مدیر عامل Operator Collective گفت: «شرکت‌هایی که مسکن‌ها تولید می‌کنند، نه ویتامین‌ها، به‌ویژه راه‌حل‌هایی که توسعه آن‌ها از نظر فنی دشوار یا دشوار است یا پیش‌بینی تغییرات اساسی اما هنوز استفاده نشده در صنعت وجود دارد، به‌ویژه موقعیت خوبی برای مقاومت در برابر شرایط کلان خارج از کنترل خود دارند.» ین

مسکن ها شامل محصولاتی هستند که درآمد را افزایش می دهند یا هزینه ها را به طور قابل توجهی کاهش می دهند.

چرا رکود می تواند استارت آپ های مقاوم در برابر رکود را از هک جدا کند؟

کت و شلوار جنگی راه راه و چهارخانه

شبح دو دختر در حال کشیدن طناب با علامت دلار در پس زمینه غروب آفتاب.

اعتبار تصویر: بنفوت کمالصانعی (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

الکس ویلهلم و مری آن آزودو می‌گویند که Plaid و Stripe به‌عنوان رقیب شروع نشدند، اما حرکت‌های اخیر هر دو برای گسترش دامنه دسترسی خود با محصولات مالی جدید می‌تواند منجر به درگیری شود.

مری آن و الکس با اشاره به «مبارزه‌های اخیر از جنگ بزرگ فین‌تک»، مجموعه‌ای از خریدها و راه‌اندازی محصولاتی را دنبال کردند که در آن‌ها این شرکت‌های فین‌تک «اکنون رو در روی هم ایستاده‌اند، اگر نه روی انگشتانشان».

کت و شلوار جنگی راه راه و چهارخانه