منو سایت

TechCrunch + نمای کلی: تاریخچه کارکنان Plaid، RevOps برای فروش B2B، پایان روز نمایشی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
TechCrunch + نمای کلی: تاریخچه کارکنان Plaid، RevOps برای فروش B2B، پایان روز نمایشی

هیچ تکنیک مورد تایید کتاب درسی برای ایجاد یک تیم مهندسی نوپا وجود ندارد: در روزهای اولیه، همه از چند کلاه استفاده می کردند.

اما زمانی که یک شرکت وارد مرحله رشد خود می شود، فرآیند استخدام سیستماتیک می شود، کارکنان جدید در واحدهای مجزا دسته بندی می شوند و لایه نازکی از مدیریت برای حفظ همه چیز در مسیر خود اعمال می شود.

گزارشگر شرکتی نوشت: زمانی که ژان دنیس گرز به عنوان مدیر ارشد فناوری Plaid در سال 2017 مسئولیت خود را بر عهده گرفت، شرکت فین‌تک همچنان در حال تامین مالی سری A خود بود، و “حدود 20 مهندس هنوز در تلاش هستند تا راه خود را به بازار محصول باز کنند.” رون میلر.

امروزه تعداد تیم مهندسی Plaid 350 نفر است.


مقالات کامل TechCrunch + فقط برای اعضا در دسترس است
از کد تخفیف استفاده کنید TCPLUSROUNDUP برای صرفه جویی 20٪ در اشتراک یک ساله یا دو ساله


گریز در مصاحبه ای توضیح داد که چگونه پلید از اخلاق همه دست روی عرشه دور شد و به سیستمی رفت که در آن همکاران نقش های مشخصی داشتند که در آن قفل نشده بودند.

از رون پرسیدم که چه چیزی او را هنگام گفتن این داستان بیشتر متعجب کرد، و او گفت که تلاش ناموفق ویزا برای خرید Plaid در سال گذشته، استخدام استعدادهای فنی جدید را برای آنها آسانتر کرد.

رون می‌گوید ناگهان «افرادی که نمی‌خواستند بخشی از یک استارت‌آپ باشند و می‌خواستند مشکلات بزرگ‌تری را با مقیاس و امنیت حل کنند، خواستند با آنها صحبت کنند».

“در حالی که قبلا فکر می کردند پلید برای جاه طلبی های آنها کمی کوچک است.

امروز و فردا یک پوشش تیمی از روز نمایشی Y Combinator Winter 2022 خواهیم داشت که شامل مجموعه‌ای از موارد دلخواه کارکنان می‌شود، بنابراین حتماً هر روز بعدازظهر سایت را بررسی کنید.

برای خواندن TechCrunch + این هفته بسیار متشکریم!

والتر تامپسون
ویرایشگر ارشد، TechCrunch +
@شخصیت اصلی شما

چگونه CTO Plaid تیم مهندسی خود را 17.5 برابر در 4 سال افزایش داده است

2 دلیل که چرا روزهای نمایشی مرده اند

TechCrunch + نمای کلی: تاریخچه کارکنان Plaid، RevOps برای فروش B2B، پایان روز نمایشی

اعتبار تصویر: مارتین هاروی (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

روزهای نمایشی نمایشی برای رسانه های فناوری هستند، اما آیا این سنت اجرایی در سیلیکون ولی هنوز برای بنیانگذاران و سرمایه گذاران مفید است؟

مایکل رد، یکی از بنیانگذاران و رئیس 22 Ventures، در یک پست مهمان برای TC +، دو عامل را به اشتراک می‌گذارد که روزهای نمایش را کمتر مرتبط می‌کند: بسیاری از استارت‌آپ‌ها قبل از نمایشگاه بزرگ قراردادهای تامین مالی امضا می‌کنند، و بنیان‌گذاران علاقه بیشتری به کار با سرمایه‌گذاران با ارزش افزوده دارند. .

رید نوشت: صرفاً حذف روز تظاهرات به بنیان‌گذاران کمک نمی‌کند تا آن ارزش را پیدا کنند یا به سرمایه‌گذاران اجازه ارائه آن را بدهند. آنچه ما نیاز داریم این است که بهتر درک کنیم که چرا روز تظاهرات کافی نیست و چگونه می‌توان در سطح بسیار نزدیک‌تری به معاملات دست یافت.»

2 دلیل که چرا روزهای نمایشی مرده اند

استخراج ارزهای دیجیتال در حال نزدیک شدن به یک نقطه شکست کلیدی است

تاسیسات حفاری ارزهای دیجیتال

اعتبار تصویر: آژانس جنوب (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

جامعه اتریوم در حال آماده شدن برای یک تغییر بزرگ است.

وارن راجرز، مدیر ارشد مالی در Blockware Solutions می‌نویسد، تصمیم مدت‌ها انتظار برای انتقال از پروتکل اجماع اثبات کار به پروتکلی که به نفع اثبات وثیقه باشد، بسیاری را مجبور می‌کند تا ارزهای دیجیتال دیگر را کشف کنند.

“سواران اتریوم در معرض خطر بسیار بالایی هستند که ماشین هایشان یک شبه منسوخ شوند”، زیرا PoS به سخت افزار تخصصی نیاز دارد که بتواند بیت کوین را به عنوان ارز دیجیتال اصلی انتخابی باقی بگذارد.

راجرز گفت: «در حالی که این ممکن است در کوتاه مدت درست باشد، اما در بلندمدت، این انتقال سابقه ای را برای تغییر قابل توجهی در پروتکل اصلی ایجاد می کند.

استخراج ارزهای دیجیتال در حال نزدیک شدن به یک نقطه شکست کلیدی است

از RevOps برای توسعه یک رویکرد مشتری محور برای فروش B2B استفاده کنید

تصویر مفهومی یک خوک طلایی و یک گوشی پزشکی جدا شده روی سفید خالص و تمرکز انتخابی روی قلک

اعتبار تصویر: مالاموس – بریتانیای کبیر (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

کارمندان برای انجام یک کار خاص استخدام می شوند، بنابراین حتی استارت آپ ها را می توان در مراحل اولیه منزوی کرد.

ارول تاکر، بنیانگذار و مدیر عامل Truly.co می نویسد، شرکت هایی که راه هایی برای ادغام فروش و عملیات خود برای موفقیت مشتری پیدا می کنند، دارای مزیت هستند.

تاکر می‌گوید: «بهینه‌سازی مسیر منحصربه‌فرد شما برای ارتباط بهتر با مشتری، مستلزم یک تیم بین‌رشته‌ای است که صرفاً بر روی آن هدف متمرکز باشد و مشتری را به عنوان ستاره پیشرو خود ببیند».

ما این را RevOps می نامیم.

از RevOps برای توسعه یک رویکرد مشتری محور برای فروش B2B استفاده کنید

بهبود کشف NFT باعث تقویت سازندگان و بازارهای دیجیتال می شود

زنی به صندوقچه گنج در ساحلی متروک نگاه می کند.

اعتبار تصویر: داگل واترز (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

ساختن یک الگوریتم پیشنهادی برای کسب‌وکاری که ژاکت‌ها را به صورت آنلاین می‌فروشد آسان است، اما وقتی NFT می‌فروشید، بهینه‌سازی برای موجودی نامحدود، مشتریان ناشناس و رفتار مصرف‌کننده غیرشفاف دشوارتر می‌شود.

الکساندر روبیک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Crossing Minds می نویسد: اینها ممکن است مشکلات فزاینده ای برای بازارهای NFT باشند، اما وضعیت فعلی به سازندگان دیجیتال آسیب می رساند، زیرا هنر آنها به قطره دیگری در اقیانوس تبدیل می شود.

Robicquet می گوید که کلید حل این مشکل، ساختن سیستمی است که کشف NFT را تشویق کند:

“اگر الگوریتم ارجاع بتواند اطمینان حاصل کند که خریداران می توانند به طور معنی داری NFT هایی را که دوست دارند بیابند، یا فکر می کنند پتانسیل سرمایه گذاری در هر یک از آنها دارند، و اگر بتواند خریداران را وادار کند که برای خرید بیشتر بازگردند، هنرمندان برای سال ها از مزایای آن بهره مند خواهند شد.”

بهبود کشف NFT باعث تقویت سازندگان و بازارهای دیجیتال می شود

فناوری اطلاعات می تواند نقش مهمی در تقویت پایداری داشته باشد

گیاهی که روی تخته کامپیوتر رشد می کند

اعتبار تصویر: weerapatkiatdumrong (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

مراکز داده هر سال تقریباً یک درصد از برق جهان را مصرف می کنند، اما با توجه به این واقعیت که موج گرمای اخیر در قطب جنوب فقط یک قفسه یخی دیگر برای ما تمام می کند، هر ذره اهمیت دارد.

در یک پست عمیق، جف کوکوفسکی، مدیر عامل کلادبولت، تعدادی استراتژی را به اشتراک می گذارد که با استفاده از اتوماسیون هوشمند، افزایش دید، کاهش IT تاریک و بهینه سازی خطوط لوله CI / CD، مصرف انرژی فناوری اطلاعات را کاهش می دهد.

وی گفت: “مجموع تغییرات بسیار کوچک منجر به بهبودهای تحول آفرینی می شود که باید انجام شود.”

فناوری اطلاعات می تواند نقش مهمی در تقویت پایداری داشته باشد