منو سایت

TechCrunch + نمای کلی: 3 نما از معامله Epic-Bandcamp، ناامیدی SPAC، استراتژی فروش CIO

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
TechCrunch + نمای کلی: 3 نما از معامله Epic-Bandcamp، ناامیدی SPAC، استراتژی فروش CIO

اگر اطلاعات عملی در مورد نیازهای مشتری احتمالی خود داشته باشید، احتمالاً فروش خود را تعطیل می کنید. اما برای نرم افزارهای سازمانی راه اندازی، این یک مشکل خاص است.

مگر اینکه شما یک CIO سابق باشید که قبلاً درک روشنی از فرآیند تصمیم‌گیری دارید، فقط می‌توانید به بهترین شیوه‌های اولیه که معمولاً منجر به ارائه فروش عمومی می‌شوند بازگردید: چطورید، همکارهای CIO؟


مقالات کامل TechCrunch + فقط برای اعضا در دسترس است
از کد تخفیف استفاده کنید TCPLUSROUNDUP برای صرفه جویی 20٪ در اشتراک یک ساله یا دو ساله


شریک Ridge Ventures و پنج بار مدیر ارشد فناوری یوسف خان، ستونی را برای TechCrunch + نوشت که به بررسی این موضوع می‌پردازد که «مدیران فناوری اطلاعات در راه‌حل‌ها به دنبال چه چیزی هستند و چگونه می‌توانید رویکرد خود را برای فروش بر این اساس تنظیم کنید».

هان گفت: با گذشت زمان، بنیانگذاران و تیم های فروش که این رویکرد دقیق را اتخاذ می کنند، می توانند مشتریان را به دارایی تبدیل کنند.

“روابط خوب با خریداران اجرایی می تواند به شکل دادن به شرکت شما در حین رشد کمک کند، و در نهایت به عنوان یک هیئت مشاوره غیررسمی برای رهبران و کارشناسان ارشد در پایگاه مشتریان شما خدمت می کند.

از خواندن TechCrunch + بسیار سپاسگزارم و برای شما آخر هفته خوبی آرزو می کنم.

والتر تامپسون
ویرایشگر ارشد، TechCrunch +
@شخصیت اصلی شما

برای موفقیت در فروش شرکت، رویکرد خود را با CIO تطبیق دهید

این پیش بینی های SPAC چقدر اشتباه بود؟

TechCrunch + نمای کلی: 3 نما از معامله Epic-Bandcamp، ناامیدی SPAC، استراتژی فروش CIO

اعتبار تصویر: نایجل ساسمن (در یک پنجره جدید باز می شود)

استفاده از وسیله‌ای با هدف خاص برای عمومی شدن در سال‌های 2020 و 2021 رایج بود، اما بسیاری از استارت‌آپ‌هایی که از این میانبر برای ورود به بازارهای عمومی استفاده می‌کردند، عملکرد چندان خوبی نداشتند.

الکس ویلهلم در اکسچنج می نویسد، در واقع، اکثر این شرکت ها در دستیابی به اهدافی که قبل از عرضه عمومی تعیین کرده بودند، به شدت شکست خورده اند.

او نوشت: عملکرد ضعیف بسیاری از سهام SPAC، به هر طریقی، نتیجه تلاش شرکت‌ها برای «استخراج ارزش بیشتر از آنچه می‌توانند به سهامداران عادی باشند، از بازار است».

و این مشکل است – اگر SPAC ها محافظه کارانه تر مورد استفاده قرار می گرفتند، می توانستند از لحظه تابش خورشید به عنوان راهی برای عمومی کردن شرکت های بیشتری که شایسته آنها هستند استفاده کنند.

این پیش بینی های SPAC چقدر اشتباه بود؟

با تشدید جنگ در اروپا، این یک “سپر” برای صنعت امنیت سایبری است

دست بریده که چتر را در هنگام باران در دست دارد

عکس: Rosley Majid / EyeEm / Getty Images

آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت ایالات متحده (CISA) پس از حمله روسیه به اوکراین بیانیه ای صادر کرد و در مورد احتمال حملات سایبری تحت حمایت دولت هشدار داد:

وی توصیه کرد: هر سازمان – بزرگ و کوچک – باید آماده پاسخگویی به فعالیت های مخرب سایبری باشد.

عمل کردن به هشدارهای عمومی دشوار است، اما اکنون که تقریباً تمام اطلاعات از راه دور ذخیره می‌شوند و کارکنان گسترده هستند، توصیه CISA Shield Up بسیار ضروری است.

با تشدید جنگ در اروپا، این یک “سپر” برای صنعت امنیت سایبری است

3 نما از معامله Epic-Bandcamp

بانکوک، تایلند - 2018/05/18: برنامه BandCamp در گوشی هوشمند سونی با اندروید نشان داده می‌شود.  (عکس از Guillaume Payen / SOPA Images / LightRocket از طریق Getty Images)

اعتبار تصویر: تصاویر SOPA (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

این خبر مبنی بر اینکه اپیک گیمز بندکمپ را خریداری خواهد کرد، بسیاری از ناظران صنعت را شگفت زده کرد، اما بسیاری از نوازندگانی که برای زنده ماندن به Bandcamp متکی هستند، منتظر سقوط کفش دیگر هستند.

هر دو شرکت گفتند که بعد از این معامله تغییرات کمی وجود خواهد داشت، اما این آهنگی است که سازندگان دیجیتال قبلا شنیده اند.

آماندا سیلبرلینگ در یک ستون سه دست با دوین کالدوی و الکس ویلهلم نوشت: «هنرمندان متوجه می‌شوند که وقتی یک پلتفرم مالکیت خود را تغییر می‌دهد، حتی کوچک‌ترین تغییرات می‌تواند بر معیشت آنها تأثیر بگذارد.

  • آماندا سیلبرلینگ: پول کلان + تکنولوژی بزرگ = هنرمندان شکاک
  • دوین کالدوی: Epic می خواهد جایگزین ارگانیک برای کشاورزی آزاد باشد
  • الکس ویلهلم: بیایید ببینیم Bandcamp با پول، برد و قدرت چه کاری می تواند انجام دهد

3 نما از معامله Epic-Bandcamp

4 عنصر اساسی لازم برای اجرای روان OSS تولیدی

[#Beginning of Shooting Data Section]    Nikon COOLPIX8700 فاصله کانونی: 71.2 میلی متر تعادل رنگ سفید: زوم دیجیتال خودکار: 1.00 2006/01/01 10:59:56 حالت نوردهی: اولویت دیافراگم حالت AF: AF-S مقایسه اشباع: 0 JPEG (حالت اندازه گیری 8 بیتی) Fin : Multi-Pattern Tone Comp .: Auto Sharpening: Auto Size Image: 3264 x 2448 1 / 96.1 s - F / 4.2 Flash Mode Sync: Not Attached Noise Reduction: Off Color Comp.: 0 EV Converter Lens: None sensitivity: ISO 100 [#End of Shooting Data Section]

اعتبار تصویر: کین بالوف (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

نرم‌افزار متن‌باز به شرکت‌ها آزادی عمل زیادی می‌دهد تا بخواهند پشته‌ای از فناوری بسازند که نیازهای آن‌ها را برآورده کند، اما این به معنای کار با نرم‌افزاری است که توسط بسیاری از اشخاص حقوقی و افراد ایجاد شده است.

شان اومرا، مدیر فنی جهانی Mirantis، در یک راهنمای عمیق، خوانندگان را از طریق چهار عنصر اصلی استفاده از OSS در تولید راهنمایی می‌کند:

  • حسابرسی
  • به روز نگه داشتن
  • تیم خود را برای تعامل با منبع کد آماده کنید
  • پذیرفتن اینکه انجام همه کارها توسط خودتان ممکن است غیرممکن باشد

4 عنصر اساسی لازم برای اجرای روان OSS تولیدی

آنچه بنیانگذاران استارت آپ آمریکایی باید در مورد اعتبار مالیاتی تحقیق و توسعه بدانند

پرتره بنجامین فرانکلین روی اسکناس صد دلاری در سوراخ کاغذ پاره شده، نمای نزدیک

اعتبار تصویر: فایرفلای لایت (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

برای بنیانگذارانی که زودتر شروع به کار کنند، 250000 دلار می تواند مسیر شرکت آنها را تغییر دهد.

در ایالات متحده، شرکت‌های واجد شرایط می‌توانند هر سال تا 250000 دلار از مالیات بر حقوق و دستمزد کسر کنند تا پولی را که برای تحقیق و توسعه صرف می‌شود، جبران کنند.

آردی اسماعیلی، حسابدار مالیاتی و CPA، که جزئیات قوانین مالیاتی تحقیق و توسعه و معیارهای صلاحیت را توضیح داد، نوشت: “برای چندین سال، این وام می تواند میلیون ها دلار برای شما پس انداز کند.”

آنچه بنیانگذاران استارت آپ آمریکایی باید در مورد اعتبار مالیاتی تحقیق و توسعه بدانند

Raquel Urtasun از Waabi در مورد اهمیت متمایز کردن استارتاپ شما

Raquel-urtasun بنیانگذار شرکت خودروهای خودمختار Waabi است

اعتبار تصویر: برایس دوربین

قبل از راه‌اندازی شرکت خودروهای خودمختار Waabi، Raquel Urtasun یک استاد، محقق هوش مصنوعی و بنیان‌گذار واحد خودگردان اوبر، Uber ATG بود.

او می‌گوید، اما ساختن یک شرکت از ابتدا، چالشی بر خلاف سایرین بود.

من واقعاً باید از منطقه امن خود خارج می شدم. او در مصاحبه‌ای به ربکا بلان گفت: «من سال‌های زیادی را در هوش مصنوعی به‌عنوان یک دانشگاهی گذراندم و او بسیار موفق بود، تا جایی که تقریباً همه چیز فراهم شد.

“و ناگهان، این دنیای جدید پدید آمد که من از آن بی اطلاع بودم و باید خیلی خیلی سریع یاد می گرفتم. بنابراین قطعاً من را از بسیاری جهات کشش داد.”

Raquel Urtasun از Waabi در مورد اهمیت متمایز کردن استارتاپ شما

شرکت ها برای ورود به بازی ریسک تلاش می کنند

TechCrunch + نمای کلی: 3 نما از معامله Epic-Bandcamp، ناامیدی SPAC، استراتژی فروش CIO

اعتبار تصویر: نایجل ساسمن (در یک پنجره جدید باز می شود)

آنا هیم و الکس ویلهلم به The Exchange گفتند، مخارج سرمایه گذاری خطرپذیر شرکت ها در سال 2021 افزایش یافت زیرا کسب و کارها “پول کلان شرکت مادر را به شرکت های بسیار کوچکتر تزریق کردند.”

سال گذشته، بودجه برای 4661 معامله CVC 169.3 میلیارد دلار بود که جهشی 70.1 میلیارد دلاری از 3356 معامله در سال 2020 بود که رکورد جدیدی را ثبت کرد. قابل توجه ترین تغییر؟ “مشارکت سلاح‌های ریسک شرکت در مگا راندها یا معاملات به ارزش بیش از 100 میلیون دلار.”

الکس و آنا به داده‌ها پرداختند تا دریابند که چه چیزی منجر به افزایش سرمایه‌گذاری شد، چگونه وجوه از نظر جغرافیایی توزیع شد و چرا سیلیکون ولی هنوز مکان مورد علاقه برای تامین مالی CVC است.

شرکت ها برای ورود به بازی ریسک تلاش می کنند