منو سایت

TechCrunch + نمای کلی: Kindbody TC-1، خطاهای Glossier، محاسبه باند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
TechCrunch + نمای کلی: Kindbody TC-1، خطاهای Glossier، محاسبه باند

از لحاظ تاریخی، افرادی که برای بچه دار شدن مشکل دارند مورد انگ بوده اند.

یک مطالعه UCLA در سال 2020 نشان داد که تقریباً 15٪ از زوج ها در باردار شدن با مشکل مواجه خواهند شد، اما Kindbody که از زمان آغاز به کار خود در سال 2018 شبکه ای از کلینیک های باروری را راه اندازی کرده است، رویکردی جامع برای این مشکل در پیش گرفته است.

با تمرکز بر آموزش تقسیم ناباروری، Kindbody با سرعت قابل توجهی در حال رشد است، اما همچنین به بسیاری از بیماران کمک می کند تا برای اولین بار احساس کنند که دیده می شوند و شنیده می شوند.


مقالات کامل TechCrunch + فقط برای اعضا در دسترس است
از کد تخفیف استفاده کنید TCPLUSROUNDUP برای صرفه جویی 20٪ در اشتراک یک ساله یا دو ساله


در یک مجموعه سه قسمتی، گزارشگر Rae Witte منشأ Kindbody، کسب و کار آن، و چگونگی تغییر چهره درمان باروری را از طریق مصاحبه با تیم موسس که قصد تغییر و بهبود تجربه داشتن یک فرزند را دارند، بررسی می کند. .

Kindbody با 12 فروشگاه در 10 شهر در ایالات متحده و وضعیت تک شاخ، آماده رشد است و بیش از 154 میلیون دلار جمع آوری می کند.

جینا بارتاسی، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره، گفت: “ما به مراقبت های بهداشتی مصرف کننده اعتقاد زیادی داریم و این بدان معناست که شما باید مراقبت های بهداشتی را حول مصرف کننده ایجاد کنید.”

  • بخش 1: چگونه شفقت و شمول به Kindbody کمک می کند تا صنعت باروری را تغییر دهد
  • قسمت 2: چرا تمرکز بر مراقبت جامع به Kindbody کمک کرده تا درآمد خود را در سال 2021 سه برابر کند
  • بخش 3: حل مشکلات سلامت باروری، یک بیمار در یک زمان

ممنون که خواندید و هفته ای موفق داشته باشید!

رام آیر
ویرایشگر، TechCrunch +
@extrabrunch

Kindbody TC-1

آیا استارتاپ شما مسیر کافی دارد؟ 5 عاملی که باید در نظر داشته باشید

نمای نزدیک از یک نشانگر سطح سوخت روی داشبورد یک ماشین که خالی را نشان می دهد ...

اعتبار تصویر: یاسمن مردان (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

عوامل بی‌شماری مانند بار سوخت، دمای محیط و سطح دریا تعیین می‌کنند که باند 747 چقدر برای رسیدن به سرعت برخاستن نیاز دارد.

استارت‌آپ‌ها مشابه هستند: اگر صاحبخانه اجاره دفتر شما را افزایش دهد، یک باند 18 ماهه بسیار راحت می‌تواند به راحتی به یک سال کاهش یابد. آیا این باز هم زمان کافی برای بیرون آمدن از زمین در اختیار شما می گذارد؟

در آخرین پست خود در TC +، مارجوری رادلو زندی، سرمایه گذار فرشته، پنج عاملی را که بنیانگذاران در مراحل اولیه باید هنگام مدیریت منابع در نظر داشته باشند، به اشتراک گذاشت، از جمله ماشین حساب ساده نرخ سوزش او.

او گفت: «دویدن 12 تا 18 ماهه بین دورهای تأمین مالی به شما زمان می‌دهد تا برنامه‌های خود را تحقق بخشید». این یک تعادل دقیق برای حفظ نرخ سوخت به حداقل در حین سرمایه‌گذاری در حوزه‌های کلیدی است.»

آیا استارتاپ شما مسیر کافی دارد؟ 5 عاملی که باید در نظر داشته باشید

آرویند گوپتا از میفیلد در مورد جذب سرمایه برای استارت آپ ها در دوران رکود بحث می کند

یک اردک لاستیکی در یک گودال خلوت نشسته است

اعتبار تصویر: دیفوس (در یک پنجره جدید باز می شود) / Getty Images (تصویر تغییر کرد)

آرویند گوپتا، سرمایه‌گذار در صندوق می‌فیلد و بنیان‌گذار شتاب‌دهنده IndieBio، هر سال صدها زمین بازی را بازرسی می‌کند.

“در 10 روز می توانم اولین تحقیق و کار را با بنیانگذاران انجام دهم تا در آنجا به نتیجه برسم. برای بررسی سری آ بزرگتر، ممکن است کمی بیشتر از آن طول بکشد، اما نه آنقدر.»

در هفته گذشته در TechCrunch + Twitter Space با سردبیر ارشد والتر تامپسون، گوپتا در مورد اینکه چگونه کاهش سرمایه اولیه و اولیه را تحت تاثیر قرار می دهد، آنچه او به دنبال آن است و توصیه های صریح برای بنیانگذارانی که برای اولین بار تلاش می کنند در طی یک اصلاحیه افزایش دهند صحبت کرد.

گوپتا گفت: “شما هنوز هم می توانید امیدها و رویاها را تامین کنید، اما فقط با دلارهای کوچکتر، و به طور کلی کمی بیشتر از شرکت خود از نظر رقیق شدن در طول رکود اقتصادی تسلیم خواهید شد.”

“من انتظار دارم که این اتفاق از سال آینده شروع شود.”

آرویند گوپتا از میفیلد در مورد جذب سرمایه برای استارت آپ ها در دوران رکود بحث می کند

گلوسیر چه اشتباهی کرد؟

7 آگوست 2019 بوستون، ماساچوست - شری دانول (cq) در سمت چپ از آرایشگر Iris Henriquez (cq) در سمت راست در حالی که در Glossier Pop Up در منطقه بندر حضور داشت، کمک دریافت کرد.  (جاناتان ویگز / گلوب استاف)

اعتبار تصویر: بوستون گلوب / بلومبرگ (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

تخمین‌ها از فناوری‌های نوپا ثابت هستند، بنابراین طبیعی است که کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بخواهند شرکت‌ها را بدون توجه به کسب‌وکار اصلی که در آن واقع شده‌اند، به‌عنوان یک بازی فناوری مستقیم قرار دهند.

ایوان جی می نویسد، با این حال، هنگامی که عمومی شود، بازارها شما را بر اساس بخشی که در آن واقعاً در آن کار می کنید، ارزیابی می کنند. زیمرمن، بنیانگذار و مدیر عامل دریفت.

زیمرمن می‌گوید: «شکل اصلی این است که شرکت‌های نرم‌افزاری لزوماً مانند شرکت‌های مبتنی بر نرم‌افزار درآمد ایجاد نمی‌کنند.

و به گفته او، این همان اشتباهی است که برند زیبایی Glossier مرتکب اشتباه شد و حدود 80 کارمند را که اکثر آنها در تیم مهندسی آن بودند، برکنار کرد.

در نهایت، این مشکلی است که گلوسیه را تحت تأثیر قرار داد: او فراموش کرد که در چه نوع تجارتی است.»

گلوسیر چه اشتباهی کرد؟

فروش 6.9 میلیارد دلاری SailPoint به شرکت سهام خصوصی توما براوو را باز کنید

TechCrunch + نمای کلی: Kindbody TC-1، خطاهای Glossier، محاسبه باند

اعتبار تصویر: نایجل ساسمن (در یک پنجره جدید باز می شود)

توافق سازنده محصولات امنیتی شرکتی SailPoint که توسط شرکت سرمایه گذاری خصوصی Thoma Bravo خریداری می شود، به استارت آپ های فناوری که به دنبال نشانه های مثبت در بازار در حال سقوط هستند، امیدواری داده است.

الکس ویلهلم در اکسچنج می نویسد، اما این واقعیت که تخمین آن تقریباً 15 برابر ARR است، ممکن است برای استارت آپ هایی که به دنبال راهی برای خروج هستند، اخبار متفاوتی باشد.

«بله، این خبر خوبی برای تک‌شاخ‌هایی است که کمتر از 10 میلیارد دلار ارزش دارند، زیرا می‌توان آن‌ها را با فروش اخیر مقایسه کرد – فروش که می‌تواند به آنها کمک کند از مضربی‌های دو رقمی ARR خود محافظت کنند. اما همچنین نه به این دلیل که شرکت‌ها وقتی وارد سهام خصوصی می‌شوند، با قیمت بالاتری می‌فروشند.”

فروش 6.9 میلیارد دلاری SailPoint به شرکت سهام خصوصی توما براوو را باز کنید

Crypto چشم انداز سرمایه گذاری را حتی برای منضبط ترین سرمایه گذاران خطرپذیر تغییر می دهد

تصویر تجسم داده های انتزاعی در پس زمینه بنفش.

اعتبار تصویر: آندری اونوفرینکو (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

با بیش از 32 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سال گذشته و بیش از 11.3 میلیارد دلار تاکنون در سال 2022، جمع آوری کمک های مالی در استارت آپ های کریپتو هیچ نشانه ای از کاهش را نشان نمی دهد، لعنت به رکود.

ژاکلین ملینک و ناتاشا ماسکارنیاس گفتند، اما پشت این شور و شوق یک تفاوت اساسی در نحوه چک کردن سرمایه‌گذاران برای استارت‌آپ‌ها در این فضا و آنچه در ازای آن دریافت می‌کنند نهفته است.

“در سرمایه گذاری سنتی سهام، شما می خواهید یک سرمایه گذار سری A یا یک سرمایه گذار اولیه داشته باشید که 20٪ تا 30٪ از شرکت را در اختیار داشته باشد. اما داشتن 20 تا 30 درصد توکن یا شبکه بسیار بد است و جامعه آن را تماشا نمی کند. آیدا گائو، شریک عمومی شیما کپیتال، گفت و web3 به جامعه متصل است.

Crypto چشم انداز سرمایه گذاری را حتی برای منضبط ترین سرمایه گذاران خطرپذیر تغییر می دهد