منو سایت

TechCrunch Live به کلمبوس، اوهایو می رود – ثبت نام کنید و از قبل درخواست دهید!

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
TechCrunch Live به کلمبوس، اوهایو می رود - ثبت نام کنید و از قبل درخواست دهید!

TechCrunch Live هیجان زده است که یک رویداد ویژه را در اطراف کلمبوس، اوهایو اعلام کند. در 1 ژوئن 2022، خدمه ما میزبان یک قسمت طولانی از TechCrunch Live با سرمایه گذاران، بنیانگذاران و رهبران تجاری کلمبوس بود. حتی یک پیشنهاد وجود دارد و ما به دنبال استارت آپ هایی از منطقه کلمبوس برای درخواست و ارائه هستیم.

برای رویداد مجازی اینجا ثبت نام کنید و برای تماس از اینجا اقدام کنید.

چرا کلمب؟ زیرا به سرعت در حال تبدیل شدن به یک صحنه بزرگ راه اندازی در غرب میانه، به ویژه در مراقبت های بهداشتی و بیمه است. بر اساس گزارش Crunchbase، در 20 سال گذشته بیش از 3 میلیارد دلار به این شهر تزریق شده است. سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های شهری حدود سال 2017 شروع به افزایش کرد و در واقع در سال 2021 به اوج خود رسید. سپس سرمایه‌گذاری به طور قابل‌توجهی دو برابر شد، از 583 میلیون دلار در سال 2020 به کمی بیش از یک میلیارد دلار رسید که نیمی از آن دلار به دو شرکت اختصاص یافت: Olive Healthcare Technology و مستقل. شرکت رباتیک Path Robotics. تاکنون در سال 2022، 110 میلیون دلار برای استارت آپ های کلمبوس هزینه شده است.

ارزش Olive در حال حاضر بیش از 4 میلیارد دلار است و از دیگر داستان های موفقیت کلمبوس مانند CoverMyMeds، یک شرکت نرم افزار بهداشتی است که توسط McKesson Corp خریداری شده است. در سال 2017 به مبلغ 1.4 میلیارد دلار که اولین خروجی از مرکز اوهایو به مبلغ 1 میلیارد دلار است. بیمه ریشه که از سال 2015 بیش از 800 میلیون دلار جمع آوری کرده است، در سال 2020 عمومی شد. سایر افزایش های قابل توجه عبارتند از سری B 120 میلیون دلاری Forge Biologics که بزرگترین سری B در اوهایو تا به امروز محسوب می شود. فورج قصد دارد تا سال 2023 200 شغل جدید اضافه کند.

امیدواریم بتوانید در این رویداد شرکت کنید! مانند هر رویداد زنده TechCrunch، شرکت رایگان است. و مانند هر رویداد زنده TechCrunch، از ساعت 15:00 EDT / 12:00 PDT شروع می شود و در 1 ژوئن 2022 اتفاق می افتد.

برای بازی اقدام کنید! برای واجد شرایط بودن، باید:

 • در کلمبوس بزرگ، منطقه اوهایو مستقر باشید.
 • MVP داشته باشید.
 • پیش سری A باشید.

TechCrunch زنده در کلمبوس!

اسب شاخدار کلمب با زیتون و سرمایه رانده (3:00 بعد از ظهر EDT)

زیتون یک تکشاخ اهلی کلمب است. از مدیر عامل و سرمایه گذار اصلی بشنوید که چگونه این شرکت ساخته شده و 856 میلیون دلار از زمان شروع آن در سال 2012 جمع آوری کرده است.

 • شان لین، مدیر عامل شرکت Olive
 • کریس اولسون، بنیانگذار Drive Capital

افزایش سرمایه اولیه (3:30 بعد از ظهر EDT)

اوهایو سیلیکون ولی نیست، و با این حال بسیاری از صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر وجود دارند که می‌خواهند در مراحل اولیه چک برای بنیان‌گذاران بنویسند. به این جلسه بپیوندید و از دو سرمایه گذار بشنوید که کدام صنایع در کلمبوس پر رونق هستند و کدام نوع از بنیانگذاران برای این صحنه مناسب ترند.

 • جانین سیکمایر، شرکت های نادیده گرفته شده
 • ولف استار، مدیر عامل شرکت Atlas Partners

شما برای یک استارتاپ در کلمبوس کار می کنید (4:00 بعد از ظهر EDT)

کلمبوس، مانند بسیاری از شهرهای بزرگ آمریکا، خانه غول های صنعتی با صدها کارگر غرفه است. اما استارت آپ ها استخدام می کنند! از دو رهبر محلی بشنوید که چه کسانی استخدام می‌کنند و استارت‌آپ‌ها به دنبال چه چیزی در کارمندان جدید هستند.

 • اریکا پریور، دانشگاه دنیسون
 • Alex “Fro” Frommeier، مدیر عامل Beam Dental
 • رایان لاندو، مدیر عامل Purpose Jobs

مسابقه ارائه (4:20 بعد از ظهر EDT)

اینجا درخواست بدهید!

قضات

 • آنا میسون، شریک مدیریت، Rise of the Rest Seed Fund in Revolution
 • پارول سینگ، شریک، سرمایه اولیه

با کلر کدر، مدیر عامل عمه فلو به صورت زنده پیدا شد (5:00 عصر به وقت شرقی)

Aunt Flow یک استارت آپ نوآورانه از کلمبوس، اوهایو است که 23000 حمام با محصولات اصلی زنانه ارائه می دهد. از جمله مشتریان این شرکت می توان به اپل، متا و دیگران اشاره کرد. در طول این ضبط پادکست ویژه Found Live، در مورد درد افزایش سرمایه در اوهایو و افزایش شرکت به 40 کارمند، از مدیر عامل شرکت، Claire Coder بشنوید.

 • کلر کدر، مدیر عامل و بنیانگذار، عمه فلو
 • دارل و اردن