منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Techstars با یک صندوق جدید برای شرکت ها برای شتاب دهنده خود خیلی زود شروع به کار کرد

Techstars با یک صندوق جدید برای شرکت ها برای شتاب دهنده خود خیلی زود شروع به کار کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Techstars با یک صندوق جدید برای شرکت ها برای شتاب دهنده خود خیلی زود شروع به کار کرد

Techstars، شتاب دهنده استارت آپی که در بولدر، کلرادو متولد شده است، همیشه در کنده کاری سوله ها مفید بوده است. بر خلاف شاید نزدیک‌ترین رقیب خود، Y Combinator، Techstars مسیر تقسیم و تسلط بر پشتیبانی استارت‌آپ‌ها را در مراحل اولیه در پیش گرفته است: به جای یک دسته بزرگ، ده‌ها برنامه ویژه در سراسر جهان دارد، از تل‌آویو تا لاگوس تا اوک- ریج ناکسویل.

اگرچه گسترش جغرافیایی تهاجمی بود، امروز Techstars راه دیگری را اعلام کرد تغییر روش سرمایه گذاری در استارت آپ ها Rising Stars یک پیش فاند جدید است، یک پیش شتاب دهنده به رهبری صبا کریمرئیس خط لوله راه اندازی Techstars و نیل سیلز-گریفین، مدیر عامل Techstars شیکاگو. Rising Stars با رعایت اصول Techstars مبنی بر ساخت شتاب‌دهنده‌ها برای مناطق جغرافیایی نادیده گرفته شده، به صراحت بر حمایت از بنیان‌گذاران رنگی که در ایالات متحده حضور ندارند تمرکز دارد.

طبق گزارش SEC، Rising Stars قبلاً 5 میلیون دلار بودجه از شرکای محدود بسته است، اگرچه منابع آشنا با این موضوع می گویند که تیم 8 میلیون دلار بسته است و به دنبال سرمایه نهایی 10 میلیون دلاری است. حامیان این صندوق عبارتند از توییتر، آمازون و ساندهیل آنجلز. Rising Stars در ازای حدود 7 تا 10 درصد مالکیت، چک ها را از 100000 دلار کاهش می دهد، در مقایسه با قرارداد استاندارد شتاب دهنده Techstars که تا 120،000 دلار در ازای 6 درصد از تجارت ارائه می دهد. Rising Stars چک گران‌تری برای بنیان‌گذاران است، اما زودتر.

عجیب است که دنیای سرمایه‌گذاری روی استارت‌آپ‌ها در مراحل اولیه آنقدر گسترده و پر پول شده است که حتی شتاب‌دهنده‌ها – برنامه‌هایی که به معنای واقعی کلمه برای کمک به راه‌اندازی استارت‌آپ‌ها راه‌اندازی شده‌اند – می‌خواهند حتی زودتر به کارآفرینان کمک مالی کنند. به عبارت دیگر، اولین ها زودتر می روند. من استدلال می کنم که این تغییر به دلیل تأثیر Tiger Global است که به عنوان تمایل سرمایه گذاران دیررس به نوشتن چک های زودتر و کوچکتر برای به دست آوردن مالکیت هدفمند نیز شناخته می شود. از آنجایی که پول بیشتری به استارت‌آپ‌ها و حلقه‌های سریال می‌رود، شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران سنتی در مراحل اولیه ممکن است اگر زودتر بروند راحت‌تر می‌توانند سود کسب کنند و قبل از اینکه برای فهرست ببر آماده شوند، استارت‌آپ‌ها را پیدا کنند.

تمرکز بر گنجاندن به خودی خود یک عامل تمایز است – بنابراین منطقی است که Techstars اولین پیش صندوق خود را برای هدف قرار دادن کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند انتخاب کند. او نوشت: “تامین مالی دوستان و خانواده منبع حیاتی سرمایه اولیه برای بسیاری از استارت‌آپ‌ها است… در حالی که ایده‌های عالی می‌توانند از هر کجا و هرکسی بیایند، اما همه افراد شبکه‌ای داخلی برای پیوستن به آنها برای زنده نگه داشتن شرکت خود ندارند.” در صفحه فرود ستاره در حال ظهور

اما بیایید واقعی باشیم: از بنیانگذاران حمایت کنید قبل از اینکه حتی حاضر شوند خودشان را صدا کنند، که ممکن است مجموعه مهارت جدیدی برای Techstars باشد که از لحاظ تاریخی از شرکت هایی که کمی توسعه یافته تر هستند پشتیبانی می کند. تجربه تیم موسس می تواند به طور منطقی تغییر کند و امیدواریم معیارهای سرمایه گذاری را دوباره تعریف کند خود Techstars در برنامه جدید استفاده می کند.

Techstars می‌گوید که «انتخاب ستاره‌های در حال ظهور، این بنیان‌گذاران را در بهترین شرایط برای بررسی آینده قرار می‌دهد تا به یکی از بیش از 50 شتاب‌دهنده ما در ایالات متحده و در سراسر جهان بپیوندند». در ارتباط با این، Techstars با JP Morgan ادغام شد برای ایجاد یک صندوق 80 میلیون دلاری برای حمایت از بنیان‌گذارانی که خود را سیاه‌پوستان، لاتین تبارها و اسپانیایی‌ها، بومیان آمریکا و/یا جزایر اقیانوس آرام می‌شناسند.

چرا a16z به Y Combinator خودش نیاز دارد؟