منو سایت

Temasek در حال مذاکره برای سرمایه گذاری تحت حمایت گوگل در DotPe است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Temasek در حال مذاکره برای سرمایه گذاری تحت حمایت گوگل در DotPe است

یک منبع آگاه به TechCrunch گفت که DotPe تحت حمایت گوگل، که به کسب و کارهای هندی کمک می کند تا آنلاین شوند و به صورت دیجیتالی بفروشند، در مرحله پیشرفته مذاکرات برای جمع آوری حدود 50 میلیون دلار در دور جدید بودجه است.

این منبع گفت که شرکت سرمایه گذاری دولتی سنگاپور Temasek در حال پایان دادن به بحث برای هدایت سرمایه گذاری در استارت آپ مستقر در Gurgaon است که خواست نامش فاش نشود زیرا جزئیات خصوصی هستند.

منبع هشدار داد که شرایط سرمایه گذاری ممکن است تغییر کند و معامله ممکن است اصلا انجام نشود. Temasek از اظهار نظر خودداری کرد تا زمانی که DotPe به درخواست نظر پاسخ نداد.

این استارت‌آپ دو ساله، که PayU و Info Edge Ventures را نیز حامیان خود می‌داند، به فروشگاه‌ها کمک می‌کند تا در جستجوی Google دیده شوند. رستوران‌هایی که بخشی از مشتریان DotPe هستند از پیشنهاد این استارت‌آپ برای اسکن موجودی خود استفاده می‌کنند تا از طریق واتس‌اپ به صورت دیجیتالی قابل دسترسی باشند.

این پیشنهادات DotPe را به دنبال مجموعه‌ای از مخاطبان مشابه با دیگر استارت‌آپ‌ها، از جمله Zomato، Swiggy و Dukaan سوق می‌دهد.

DotPe پیوندی به WhatsApp ارائه می دهد که منوی رستوران را باز می کند و می توانید مستقیماً سفارش دهید و نیازی به رفتن به Zomato / Swiggy ندارید. سال گذشته تحلیلگران برنشتاین در گزارشی نوشتند DotPe با خرده فروشان کوچک در دسته های دیگر – تحویل غذا، تجارت الکترونیک، پوشاک کار می کند. DotPe تحویل خود را انجام نمی دهد، اما با شرکای تحویل آخرین مایل کار خواهد کرد.