منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Terra برای جلوگیری از هک در بحبوحه سقوط UST، تولید بلاک چین را پس از خاموش شدن از سر می گیرد

Terra برای جلوگیری از هک در بحبوحه سقوط UST، تولید بلاک چین را پس از خاموش شدن از سر می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Terra برای جلوگیری از هک در بحبوحه سقوط UST، تولید بلاک چین را پس از خاموش شدن از سر می گیرد

Terraform Labs، شرکت پشتیبان ارزهای دیجیتال Terra USD (UST) و Terra (LUNA)، به طور خلاصه متوقف شد بلاک چین Terra به مدت دو ساعت در روز پنجشنبه پس از فروپاشی اکوسیستم Terra در این هفته، که منجر به سقوط سکه پایدار آن، UST شد و بقیه بازار ارزهای دیجیتال را با خود برد.

این تعطیلی به این معنی است که پس از ارتفاع بلوک 7603700، هیچ بلوک جدیدی در شبکه بلاک چین ایجاد نمی‌شود و مالکان نمی‌توانند دارایی‌های خود را تا زمانی که بلاک چین ذوب نشده است، به Terra منتقل کنند.

این شرکت در توییتی نوشت: «تأیید کنندگان Terra تصمیم گرفته اند زنجیره Terra را به حالت تعلیق درآورند تا از حملات مدیریتی به دنبال تورم شدید LUNA و کاهش قابل توجه هزینه های حمله جلوگیری کنند.

این حرکت پس از آن صورت گرفت که TerraUSD (UST) نه چندان پایدار Terra از سطح 1 دلاری که قرار بود در آن باقی بماند خارج شد و در اوایل این هفته بیش از 99 درصد سقوط کرد.

شرکت قبل از اظهار داشت پس از از سرگیری تولید بلوک، هیئت ها غیرفعال خواهند شد و پس از اینکه دو سوم قدرت رأی گیری آنلاین شد، شبکه باید از سر گرفته شود.

Do Kuon، بنیانگذار این دو ارز دیجیتال، دیروز از طرحی رونمایی کرد که امیدوار بود وضعیت را اصلاح کند. کوون در ادامه نوشت: مهم‌تر از همه، تنها راه رو به جلو جذب عرضه سکه‌های پایداری است که می‌خواهد قبل از شروع دوباره گروه‌بندی دلار آمریکا، آن را ترک کند. رشته توییت ها. “هیچ راهی برای دور زدن آن وجود ندارد.”

Kuon قصد دارد پیشنهادی را از جامعه Terra تصویب کند که مقدار LUNA را که می‌تواند چهار برابر شود، افزایش می‌دهد تا دارندگان بتوانند UST را سریع‌تر جذب کنند یا بفروشند، زیرا فقط مقدار مشخصی UST را می‌توان کاهش داد.

اما با افزایش ظرفیت حفاری، قیمت LUNA مستعد کاهش بیشتر خواهد بود. در واقع، از دیروز به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

در حال حاضر، حدود 352،345،072 رای (بر اساس تعداد توکن های LUNA، نه به ازای هر کاربر) به نفع این پیشنهاد و صفر رای مخالف داده شده است. تعداد آرا از 95 میلیون و 200 هزار رأی روز چهارشنبه 270 درصد افزایش یافته است. مشخص نیست که آیا پس از اینکه Terra امروز بلاک چین را متوقف کرد، Kwon به حمایت از این پیشنهاد ادامه خواهد داد یا خیر.

زک گوزمن، گزارشگر سابق ارزهای دیجیتال در یاهو فاینانس، در این باره می گوید: «برای افراد ناآشنا، زمانی که یک ارز دیجیتال سقوط می کند و به طور باورنکردنی ارزان می شود و بیشتر تولید می شود، هر کسی به سادگی می تواند کنترل اکثریت شبکه را در دست بگیرد. توییت. بدیهی است که این خوب نخواهد بود، زیرا یک بازیگر بد می تواند هر کاری که می خواهد با آن انجام دهد. توقف آخرین راه حل است.»

طبق گزارش CoinMarketCap، در چند روز گذشته، LUNA بیش از 99 درصد کاهش یافته و به 0.01479 دلار رسیده است، در حالی که UST از 1 دلار به 0.37 دلار 62.7 درصد کاهش یافته است.

 

برای اخبار، به‌روزرسانی‌های بودجه و نگاه‌های داغ به حیات وحش web3 در خبرنامه TechCrunch Chain Reaction مشترک شوید – و به پادکست همراه ما گوش دهید!